Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem grać w The Settlers 6 ale dałem sobie spokój nie na moje nerwy... chociaż chciałbym pograć ale to nie na moje nerwy :-|

Czemu nie na Twoje nerwy? Zbyt stresujące, czy jak? Może zamiast tego spróbujesz jakąś inną grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mam zaostrzenie nerwicy natręctw/ OCD to nienawidzę grać w cRPG (mimo, że ogólnie to jest mój ulubiony gatunek gier komp.), wtedy włącza mi się tryb tzw. "itemowej dziwki" i muszę za wszelką cenę zebrać wszystkie itemy ze świata i wykonać wszystkie questy poboczne, zdobyć wszystkie achivy jeśli są(chędożony perfekcjonizm), a czasami jest to wyjątkowo trudne do wykonania, albo wręcz niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmostrada Kochana moja :************nd.8861.jpg

 

Życzę Ci uśmiechu, nawet gdy Cię spotyka smutek lub boleść,

tęczy na niebie, która Ci przypomni,

że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Tobie ktoś myśli, kiedy ogarnia Cię samotność,

przyjaciół, którzy Ci wskażą piękno potrzebne dla Twoich oczu,

pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości!

 

Witajcie Wszyscy :**********

Ja dzis mialam wariacki dzien bo nagle sie okazaloz e musze jechac na Targi Pracy na ktorych moja fundacja byla wystawca z kursami dla osob bezrobotnych .

Nie wiedzialam wczoraj ze pojade bo pewnie bym sie psychicznie przygotowala jakos chociaz moze bym sie tylko ponakrecalaa jak to nie dam rady?

W kazdym razie mial jechac od nas nasza doradca i wolontariuszka . Wolontariuszka nie dojechala bo sie okazalo ze jest chora.

I jestem z siebie dumna za to ze dalama rade mimo tlumu ludzi ,mimo tego ze w pewnych momentach bylam sama na naszym stoisku , w okol mnie tlum ludzi a ja nie moglam przeciez odejsc stamtad , musialam sie usmiechac i opowiadac o naszej ofercie . Bylo mi slabo , upocilam sie z neroww , mialam mysliz e zaraz zemdleje i ludzie okradna mnie i Age bo przeciez rzeczy mialysmy rozlozone pod s tolikiem i na krzeslach za soba ...

Ale dalam rade . Ogarnelam tak nagla sytuacje i wypadlam calkiem dobrze.

W nagrode sobie kupie perfumki!

 

mirunia Slonce :********wspolczuje migreny , ja swoja dostane albo jutro albo w weekend bo mam miec @ , oby to byl weekend bo jutro musze byc zwarta i gotowa w pracy . Lepiej juz? Przeszlo troszke????

 

tosia_j, witaj Tosiu dawno nie widziana :*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, tosia_j, platek rozy, Bardzo Wam dziękuje za kwiaty, torty, życzenia... :105: Tyle dziś dostałam dobrej energii, że chyba wybuchnę! :D Od razu się lepiej czuję. :smile:

 

 

platek rozy, Platuś medal, a nawet dwa! :great: Fajna w ogóle atrakcja w pracy! :105:

Nagródka obowiązkowa!

 

Kurę ,a w zasadzie kurzydło ogromne odebrałam, będę dziś wieczorem dzielić na porcje. Jutro wyśmienita wiosenna jarzynowa w planach... :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Carica Milica, Dziekuje Kochane :*********

 

kosmostrada, zupka bedzie na kurze??? :angel::105: Zjadlabym taka swojska kure :pirate:

 

Carica Milica, Mysle ze kupie sobie Kenzo Jungle , dawniej ich na sobie nie lubilam ale kupowalam odlewke dla pani K z klubu aktywizacji zawodowej i psiknelam sie u pana od ktorego kupowalam . Teraz bardzo ladnie ta Dzungla sie nam mnie uklada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie wreszcie pada! Wreszcie, bo tak się źle czułem na ten deszcz. Dopiero co się obudziłem po popołudniowej drzemce.

platek rozy dałaś radę :great: Takie sukcesy cieszą, wiem z własnego doświadczenia. Pamiętam, jak kiedyś szef wysłał mnie niemalże z dnia na dzień na szkolenie do innego miasta, w zastępstwie innej osoby :hide: A byłem wtedy kłębkiem nerwów i jechałem pociągiem w nocy. Do dziś nie wiem, ja to przeżyłem, wtedy, w tym stanie :shock: Ale po powrocie byłem z siebie dumny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry / jakie to szczęście, że wpadłam na Spamową :lol: /!!

 

kosmostrada, Kochana,

w dniu urodzin życzę Ci:

wiary, że to, co najlepsze jest przed Tobą,

optymizmu, że kiedy się bardzo czegoś pragnie,

to się spełni,

ufności w siłę przyjaźni,

niesłabnącego apetytu na życie,

siły do pokonania problemów zdrowotnych...!

Niech spełnią Twe najważniejsze marzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dober, miales kupic dres

Tak, ale na wesele. A teraz potrzebuję jeansów, ale nigdzie nie ma moich rozmiarów, a w odzieży ciążowej mają tylko damskie wzory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, eee gdzieś widziałem Twoje zdjęcie i chyba taki gruby nie jesteś.

Jak na swój wzrost (168cm) to jestem bardzo gruby. 90kg i 120cm w pasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Dziękuję Kochana!!! Piękne życzenia! :uklon:

 

Carica Milica, Zawsze lubiłam piękne zapachy i lubiłam perfumy, a teraz Plateczkowa mnie wkręciła i czytam, niucham, jak opętana. :smile:

Od Marca Jacobsa lubię Decadence. Do mnie pasuje. A dziś pachnę arabskim olejkiem. :smile:

 

tosia_j, Na portalach urodowych i perfumowych robi się tzw. rozbiórki perfum. Min. właśnie drogich i oryginalnych. Mogłabyś namówić kogoś do rozebrania tego zapachu, brzmi interesująco. Ja się z Tobą nie złożę, bo mnie teraz interesuje maksymalnie 5ml zapachu, żeby go wywąchać. I przechodzę do następnego. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×