Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę właśnie, w logach widnieje takie dziwadło- "Użytkownik jest nieaktywny

Powód: Zmienione szczegóły konta". Trzeba zresetować konto z poziomu PA, a to może zrobić tylko Artemizja albo shadow_no. Musisz uzbroić się w cierpliwość, Purpurowy.

Ok, dzięki. Nie ma pośpiechu, ważne że mogę pisać z tego konta. ;)

 

Arfour cześć Purpurowy

Cześć.

 

Arfour, Dawaj kunia na avka i będzie po staremu... :D

Zaraz znajdę jakiegoś ładnego. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, Nie nie, mam z okładką z Animals... :smile:

Tak w ogóle gdzie one są, dawno ich nie nosiłam...Hmm

 

Też fajne :D

Ja też uciekam, mimo stanu euforycznego postaram się zasnąć, bo rano trzeba wstać. Dobranoc! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma spania, jedyny artykuł do referatu jeśli chodzi o samą syntezę mam z 1949 roku :lol::lol::lol:

No to można powiedzieć że coś się chyba przyblokowało w tym temacie przez ostatnie kilka(dziesiąt) lat. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, no w leczeniu gruźlicy chyba przełomu nie było, akurat taki temat wylosowałam.

Przykre. Niby wszystko poszło do przodu, a tutaj taki zastój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Bardzo przyjemnie jest na dworze. Krótki spacer jednak uskuteczniłam, bo @. Jakoś doczekałam, nie pocę się, nie telepie mnie, no ale przecież nie może być pięknie, bo boli, bo ledwo idę, taka jestem słaba i takie mam zawroty i mdłości. Po prostu wspaniale być kobietą... :evil:

Dziś mam urodziny. Chciałam wstawić taką emotkę - :yeah: , ale w tej sytuacji nie wiem, jak ten dzień minie. Mieliśmy iść wieczorem na kolację rodzinnie do chińskiej knajpki, nie wiem, czy dam radę. No nic, do wieczora jeszcze dużo czasu, zobaczymy. Najwyżej przełożymy.

Już jedną niespodziankę mam - zadzwoniła sąsiadka z dzielni, którą znam ze spacerów z psem, że załatwiła mi wiejską kurę i czeka do odbioru. :great:

A tak to popijam herbatkę rumiankową i zastanawiam się, jak wyrobię do końca pracy...

 

Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

kosmostrada, Kochana, przede wszystkim najlepsze życzenia z okazji 18tki!!! Duuuużo zdrowia i wytrwałości, radości i czerpania z życia wszystkiego, co piękne. Ale i dużo spokoju w chwilach trudnych. 100 lat!!!

 

Chyba mamy obie dzisiaj zły dzień, Ty @ i dolegliwości, ja mam znowu okrutną migrenę. Przed 11tą miałam aurę i migotał mi świat, teraz jestem osłabiona i zaraz idę do domu, bo nie wysiedzę w pracy, muszę się położyć. Znowu musiałam wziąć Ibuprom sprint. :bezradny:

 

Życzę lepszego popołudnia i rodzinnej kolacji, oby się udało. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Dziękuję, Żadna okrągła liczba, nie ma co się ekscytować... ;)

 

Arfour, Ḍryāgan, WolfMan, Carica Milica, Lusesita Dolores, bardzo Wam dziękuję Kochani, aż mi się łezka w oku zakręciła... Bardzo potrzebowałam dziś tulasów urodzinowych! Buziaki dla Was!

 

Carica Milica, Kochana niezmiennie Ci życzę, żebyś trafiła na idealną kombinację leków i tym razem trzymam kciuki, żeby to było to! Miłego pobytu w domku! Napisz, czy udało Ci się pogadać.

 

Nie za długo zbieram manatki i idę odebrać moja kurę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×