Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na kobietę,która zaproponuje mi seks.

a po co ma proponowac? co Ci to da?czy przez to stanie sie w jakimkolwiek wymiarze bardziej wartosciowa? myslisz ze seks bedzie lepszy przez to?

Żaden facet normalny w wieku 40 lat nie jest prawiczkiem.Nie ważne czy katolik,pogan,czy Żyd.Tylko chorzy umysłowo,są prawiczkami.W tym ja.

to Cie troche wyroznia, czyni ciekawszym w moim mniemaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżcie sobie kółeczko prawiczków.

zabawny jestes - tu juz nie moge z czystym sumieniem wstapic; poza tym nie jestem pewien czy prawiczek to wlasciwe okreslenie dla faceta ktory bywal bierny w stosunku do drugiego faceta;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden facet normalny w wieku 40 lat nie jest prawiczkiem.Nie ważne czy katolik,pogan,czy Żyd.Tylko chorzy umysłowo,są prawiczkami.W tym ja.

 

I uważasz sie z tego powodu gorszy od innego człowieka? Przecież nie wybierałeś choroby przed narodzeniem, nikt z nas nie chciał by być chory na cokolwiek a już tym bardziej psychicznie, ale nie możemy tego zmienić bo tak już jest. Czy jakbyś zaliczył, to zmieniło by to coś tak naprawde w twoim życiu? Raczej twojej choroby by to nie wyleczyło a może i bardziej pogłębiło. Zamiast się samemu tak linczować zajołbyś się czymś co kochasz robić. Jeszcze raz napisze, nie każdemu jest dane mieć rodzine, tak jak nie każdemu jest dane chodzić o własnych nogach, widzieć czy słyszeć. Nie każdy osiągnie sukces w życiu ale to nie znaczy że jesteśmy gorsi od innych, bylibyśmy wtedy jak na własne życzenie byśmy się upodlili czy dopuścili się ciężkiego przestępstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden facet normalny w wieku 40 lat nie jest prawiczkiem.Nie ważne czy katolik,pogan,czy Żyd.Tylko chorzy umysłowo,są prawiczkami.W tym ja.

 

I uważasz sie z tego powodu gorszy od innego człowieka? Przecież nie wybierałeś choroby przed narodzeniem, nikt z nas nie chciał by być chory na cokolwiek a już tym bardziej psychicznie, ale nie możemy tego zmienić bo tak już jest. Czy jakbyś zaliczył, to zmieniło by to coś tak naprawde w twoim życiu? Raczej twojej choroby by to nie wyleczyło a może i bardziej pogłębiło. Zamiast się samemu tak linczować zajołbyś się czymś co kochasz robić. Jeszcze raz napisze, nie każdemu jest dane mieć rodzine, tak jak nie każdemu jest dane chodzić o własnych nogach, widzieć czy słyszeć. Nie każdy osiągnie sukces w życiu ale to nie znaczy że jesteśmy gorsi od innych, bylibyśmy wtedy jak na własne życzenie byśmy się upodlili czy dopuścili się ciężkiego przestępstwa.

Jeżeli choroba objawia się uposledzeniem funkcjonowania w społeczeństwie, w tym miedzy innymi brakiem kontaktów seksualnych, to sukces w tej dziedzinie byłby oznaką poprawy. Ofc sukces w tym kontekście to kontakt seksualny, który nie został kupiony czy tez wymuszony na kims.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam jak ludzie wrzucaja glupoty zamiast sie ustosunkowac -.-

Do czego?

Również nie mam wyrobionego zdania, czy prawiczek to wlasciwe okreslenie dla faceta ktory bywal bierny w stosunku do drugiego faceta.

A nie mam, ponieważ zagadnienie jest poza moim zainteresowaniem adaptacyjnym.

 

sukces w tej dziedzinie byłby oznaką poprawy.

musisz byc kobieta, tylko kobiety i mlode gowniarze plci mskiej maja w sobie tyle nienawisci do mezczyzn;

Nie rozumiem Twojego wnioskowania o nienawiści z wypowiedzi bittersweet.

Stawia logiczną tezę, która nie jest przypisana do którejkolwiek płci - czyli u kobiet kontakt seksualny również może okazać się oznaką poprawy.

Wydaje się. że masz problem z postrzeganiem rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego?

odwracanie kota ogonem masz opanowane, trzeba przyznac

Nie rozumiem Twojego wnioskowania o nienawiści z wypowiedzi bittersweet.
Wydaje się. że masz problem z postrzeganiem rzeczywistości.

a to z kolei jest zwykle wypieranie sie; ogolnie postawa ktora tu pokazujecie jest typowa w tym spoleczenstwie (o ile mozna to tak nazwac) - nic dobrego; i nawet bym sie niepotrzebnie tlumaczyl - ale wasz sposob odnoszenia sie mnie drazni; zycze wam wiec obojgu, skoro jestescie takie lepsze od nas reszty aktywne seksualnie zdrowe jednostki, udanej aktualizacji bazy wirusow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze, osoba która ma zerowe doświadczenie nie jest gorsza od takiej co ma spore. Dlatego jest wyśmiewana przez społeczeństwo bo to nie jest "normą" ogólnie przyjętą. To nie znaczy że jest mniej męska, nieudolna czy chora psychicznie. Są różne powody tego, są np kobiety które na własne rzyczenie przyjmują śluby czystości. Są ludzie aseksualni itp. Osoby które w jakis sposób idą pod prąd zawsze będą wyśmiewani, oczerniani itp Bo się wyróżniają, za to z kisięży się nie nabijaja że są prawiczkami? Wręcz jest to nobilitujące dla nich (pewnie spora grupa nie jest, i pewnie nawet będąc księdzami używają sobie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden facet normalny w wieku 40 lat nie jest prawiczkiem.Nie ważne czy katolik,pogan,czy Żyd.Tylko chorzy umysłowo,są prawiczkami.W tym ja.

 

I uważasz sie z tego powodu gorszy od innego człowieka? Przecież nie wybierałeś choroby przed narodzeniem, nikt z nas nie chciał by być chory na cokolwiek a już tym bardziej psychicznie, ale nie możemy tego zmienić bo tak już jest. Czy jakbyś zaliczył, to zmieniło by to coś tak naprawde w twoim życiu? Raczej twojej choroby by to nie wyleczyło a może i bardziej pogłębiło. Zamiast się samemu tak linczować zajołbyś się czymś co kochasz robić. Jeszcze raz napisze, nie każdemu jest dane mieć rodzine, tak jak nie każdemu jest dane chodzić o własnych nogach, widzieć czy słyszeć. Nie każdy osiągnie sukces w życiu ale to nie znaczy że jesteśmy gorsi od innych, bylibyśmy wtedy jak na własne życzenie byśmy się upodlili czy dopuścili się ciężkiego przestępstwa.

Jeżeli choroba objawia się uposledzeniem funkcjonowania w społeczeństwie, w tym miedzy innymi brakiem kontaktów seksualnych, to sukces w tej dziedzinie byłby oznaką poprawy. Ofc sukces w tym kontekście to kontakt seksualny, który nie został kupiony czy tez wymuszony na kims.

 

Skorzystanie z usług prostytutki może być w pewien sposób terapią. Czasami trzeba przekroczyć ten magiczny nieosiągalny próg i później leci z górki, ale może też jeszcze bardziej nas pogrążć, to zależy od człowieka. Przypomne tylko że w holandi państwo płaci za terapie mężczyzn przystosowujących ich do życia z kobietą, ostatnią rzeczą jest praktyka i "egzamin" z specjalnie zatrudnioną kobietą. Tak samo płacą panią za "opieke" osobami niepełnosprawnymi, z tego co wiem raz na tydzień taka kobieta przychodzi do pacjenta. W japoni jest straszny niż demograficzny, i państwo zatrudnia swatów żeby łączyć ludzi w apary. Tylko u nas jesteśmy pod tym wględem w ciemnej pupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze, osoba która ma zerowe doświadczenie nie jest gorsza od takiej co ma spore.....

A kto tak twierdzi? Właśnie osoby, które mają problemy z kontaktami seksualnymi.

Najprawdopodobniej dlatego, że tych kontaktów pragną, lecz nie mogą uzyskać.

Czuja się gorsze w wyniku braku możliwości realizacji pragnień, niezaspokojenia potrzeby.

 

Zupełnie inna bajka jest z tymi, którzy świadomie zrezygnowali, bo właśnie tego chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prostytutkę trzeba kasy i odwagi.

tylko jesli sie obawiasz aktualizacji bazy wirusow, ja sie nie balem za bardzo bo mi seks nie byl potrzebny i nie byl w moich planach; niestety babsko nic innego w repertuarze nie miala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×