Skocz do zawartości
Nerwica.com

kandydoza- warto poczytać i zrobić badania


Gość 1507

Rekomendowane odpowiedzi

1507, jak przeczytałam jakie są możliwe objawy, to się okazało, ze każdy jest chory na grzybicę :roll:

 

ja np jestem cięgle zmęczony chce mi się stale spać boli mnie cięgle brzuch ,i głowa mam zmiany nastroju, czuje się zmęczony i osłabiony fizycznie, łatwo się męczę oraz mam wiele innych objawów, i co pójdę do lekarza to powie mi żebym wziął urlop, da mi magnez z potasem i cześć, żadnych badań. Sam się zastanawiam czy iść do lekarza i robić badania czy czekać co dalej będzie, kiedyś już byłęm z problemem że mam zawroty głowy, bóle głowy i skoki ciśnienia, pani doktor postanowiła mnie wysłać do psychiatry nie szukając innych przyczyn a dlaczego? Dlatego że chodzę do psychologa i powiedziałem że brałem antydepresanty. Szufladka i cześć. Moja pani psycholog np twierdzi że ja nie potrzebuję brać leków, i co zrobić, szukam innych przyczyn moich problemów, tu akurat 80% mi pasuje i co powiem lekarzowi że w necie poczytałem to powie mi żenby znów do psychola poszedł,eeech. Sami powiedzcie czy kiedy dostaliście pierwsze objawy depresji, nerwicy czy wykonano wam jakieś badania by znaleźć fizyczne objawy niedomagań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak.

Od lekarza pierwszego kontaktu dostałam skierowanie na szczegółowe badania krwi + hormony i markery tarczycy, ekg, prześwietlenie kręgosłupa, konsultacja u neurologa oraz laryngologa i kardiologa. Dopiero jak wyszło, że jestem zdrowa fizycznie wysłano mnie do psychologa i psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak.

Od lekarza pierwszego kontaktu dostałam skierowanie na szczegółowe badania krwi + hormony i markery tarczycy, ekg, prześwietlenie kręgosłupa, konsultacja u neurologa oraz laryngologa i kardiologa. Dopiero jak wyszło, że jestem zdrowa fizycznie wysłano mnie do psychologa i psychiatry.

 

 

no to trafiłaś do dobrego lekarza, u mnie w przychodni było tak:

ja:pani doktor mam zawroty głowyi bóle, skacze mi ciśnienie, mam uderzenia gorąca, odtsawiam leki p-depresyjne

lekarz:to napewno od tego

ja:ale jak brałeł leki to tez tak miałem

lekarz: musi pan isc do psychiatry jest tyle nowoczesnych leków, napewno panu któryś pomoże

 

moje przekonania na nic sie zdały że miałem tak przed leczeniam w trakcie i po, z tą różnicą że w trakcie leczenia nie przejmowałem sie tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×