Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

Vengence - Już myślałam, że wskoczyłeś z Wellem na 300 kę (masz bład w spisie leków?), ale od dłuższego czasu tak masz....ok....

No tak jest z tymi lekami .... ale żeby nic a nic nie czuć ich działania to naprawdę dziwny przypadek.... i dziwne jest dla mnie również to, że to lek o spowolnionym działaniu, więc ten nagły dół po paru godzinach jest jakby nieuzasadniony ..... powinien równomienie "trzymać" 24 h ...

A myślałeś o dorzuceniu po tych 6-8 h następnej dawki Tian (jak bierzesz Coaxil to czytałam, że trzeba 3x dziennie go brać)

 

Ja mam uzasadnienie lęku, konkretną przyczynę, dlatego się boję i nie jest to wszystko jak u Ciebie , to jakaś masakra ta depresja ....robi z większości młodych (jak domniemam) ludzi "Dom spokojnej starości".... :(:(

 

-- 05 maja 2016, 22:52 --

 

Z tym libido to przesada, że podnosi (może u facetów?...), ale nie zeruje ..... hmmmm ..... no może nieco podnosi, ale szału nie ma ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence - Już myślałam, że wskoczyłeś z Wellem na 300 kę (masz bład w spisie leków?), ale od dłuższego czasu tak masz....ok....

No tak jest z tymi lekami .... ale żeby nic a nic nie czuć ich działania to naprawdę dziwny przypadek.... i dziwne jest dla mnie również to, że to lek o spowolnionym działaniu, więc ten nagły dół po paru godzinach jest jakby nieuzasadniony ..... powinien równomienie "trzymać" 24 h ...

A myślałeś o dorzuceniu po tych 6-8 h następnej dawki Tian (jak bierzesz Coaxil to czytałam, że trzeba 3x dziennie go brać)

 

Ja mam uzasadnienie lęku, konkretną przyczynę, dlatego się boję i nie jest to wszystko jak u Ciebie , to jakaś masakra ta depresja ....robi z większości młodych (jak domniemam) ludzi "Dom spokojnej starości".... :(:(

 

-- 05 maja 2016, 22:52 --

 

Z tym libido to przesada, że podnosi (może u facetów?...), ale nie zeruje ..... hmmmm ..... no może nieco podnosi, ale szału nie ma ....

U facetów podnosi, ale ja tam na libido nie narzekam. :mrgreen: , nie chce dokładać póki co tej tianeptyny następnej, bo pewnie będzie jeszcze gorzej, co do wella to błąd jest, zaraz zmienie to. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Libido podnosi tak od 300 czuć , mi się coś zjebało od fluoksetyny , dostałem lekkiego PSSD , brałem tlyko 6,5 tygodnia , a jadłem SSRI 6 lat i po odstawianiu wszystko wróciło do normy , weszłem na fluo na niecałe 7 tygodni i po odstawce nadal jest problem . libido słabe i problemy z erekcją , co za ironia , jesz 6 lat SSRI nic sie nei dzieje , zjesz 7 tygodni i dostajesz trwałych uszkodzeń seksualnych .

 

ja jem 150mg wellbutrinu , za tydzień wskakuje na 300 , bo od 300 jest dawka lecznicza , do tego jem dostinex na prolaktyne , łącze też doraźnie metylofenidat 10-15mg . do tego jem suple NALT + DLPA na dopaminę.

 

Leki sa chuja warte wszystkie i nimi się depresji nie wyleczy . jem bo jem i tyle ...

 

powiedzenie "szukacjcie a znajdziecie" to nie przy psychotropach . mózg to nie wątroba .

sport,towarzystwo , jakieś wypady , coś robić a nei te leki chujowe . sram na to . dlatego już się nie udzielam na forum , bo nie chcę mi się dołować i czytać o depresji i ciągle o tym mysleć .

tak jak vegen.. pisał kolejna wiosna i lato zjebana , kolejny rok . nie myslę już o tym i sram w tą depresje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie myslę już o tym i sram w tą depresje.

ważniejsze Mistrzu jest to czy depresja w ciebie sra , a nie Ty w nią ;)

My tu wszyscy ( prawie ) sramy w depresję , a depresja i tak swoje .

 

Co więcej, często bywa tak, że my na nią się zapieramy obstrukcją, a ona nam się rewanżuje rzadkim stolcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, często bywa tak, że my na nią się zapieramy obstrukcją, a ona nam się rewanżuje rzadkim stolcem.

dobre Lord ;)

co by nie patrzeć nasza walka z chorobą to koło ratunkowe dla tonącego w szambie ;)

 

No właśnie, depresja to prawie jak teleturniej milionerzy rozgrywający się w szambie, a leki to nasze koła ratunkowe. Mamy do wyboru pół na pół, że albo skończymy na komunalnym(względnie w Tworkach) albo poczujemy choć odrobinę szczęścia, albo możemy wykonać telefon do przyjaciela, do Pana Bogusława znajomego szambiarza, albo możemy zadać pytanie do publiczności na forum. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klomipramina to był całkiem dobry lek(na moim przykładzie) ale skutki uboczne w postaci chronicznej obstrukcji(jeżeli już jesteśmy przy tym gównianym temacie) i nadpotliwość jakby 365 dni w roku był Śmingus Dyngus albo dopiero co wyszedłbym spod prysznica(większa niż po SSRI, mimo działania antycholinergicznego), tachykardia, cóż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma wellba to pisać na priv.

 

a co skończył ci się dobrodzieju ? :)

Jeszcze mam, ale za nim się do lekarza udam to trochę potrwa, w najgorszym wypadku zamówie

z neta, ale pisze jakby ktoś miał a mu nie potrzebny to przygarnę. :P

 

-- 06 maja 2016, 20:59 --

 

benzowiec84, Jak się czujesz, powiedz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, lepiej powiedzcie jak wygląda duet: drinki + Well, podobno szybciej można skończyć z nosem w bigosie :hide: , co tam z Waszych autopsji wynika?

Jutro idę na imprezę i nie wiem na co mogę sobie pozwolić .... bo wiem, że można .... Jak tam w tej materii jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma wellba to pisać na priv.

 

a co skończył ci się dobrodzieju ? :)

Jeszcze mam, ale za nim się do lekarza udam to trochę potrwa, w najgorszym wypadku zamówie

z neta, ale pisze jakby ktoś miał a mu nie potrzebny to przygarnę. :P

 

-- 06 maja 2016, 20:59 --

 

benzowiec84, Jak się czujesz, powiedz ??

 

masakrycznie , nie mam już siły . :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. Kofeina+ bupropion:

"Caffeine increases toxicity of bupropion by unspecified interaction mechanism. Possible serious or life-threatening interaction. Monitor closely. Use alternatives if available. Keep bupropion dose as low as possible as seizures may occur."

Medscape/WebMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×