Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a suplementy diety/odżywki.Wątek zbiorczy.


Sakuraba

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w aptece valerin max i valerin sen bo nerwica i inne jazdy bez jakiś większych niż zwykle schiz :mrgreen: wróciła.To zmiana klimatu i ta wiosna tak na mnie zawsze działa.Brałem już wiele leków perazyne,zolafren i inne,leczenie miałem zakończone przez psychiatre już 1,5 roku temu ale wiecie jak zjeb...cie sobie zdrowie to nie zawsze wszystko wraca do normy.Jak myślicie kochani pomoże to trocheęw trudniejszych chwilach?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BCAA i wenla na pewno sie kloca (BCAA blokuje transport prekursorow serotoniny i noradrenaliny przez bariere krew-mozg, dolozenie jednak dodatkowych suplementow w postaci tych prekursorow powinno pomoc, aczkolwiek ciezko raczej bedzie z rownowaga).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brał ktoś wenlafaksyne z N-acetyl l karnityny oraz z hupercyna A? A co Z BCAA? gdzieś tam wyczytałem że nie koniecznie można...

 

Tak, ja brałem - 0 interakcji.

 

BCAA jeśli nie będzie brane w formie płynnej (wysokość dawki) nie powinno zaszkodzić.

Brałem kiedyś BCAA Olimp Xplode 1kg w prochu zgodnie z zaleceniami producenta łącznie z escitalopramem - nie psuło leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem jakiegoś spisu suplementów, które można łączyć z poszczególnymi lekami. W końcu trafiłem na http://wasze-opinie.pl/. Znalazłem tam wszystko czego szukałem. Fajnie opisane suple, dużo ludzi się wypowiada na ich temat. Są przeciwwskazania i inne niezbędne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2018 o 10:01, Pablopavo napisał:

Brał ktoś w trakcie kuracji SSRI/SNRI suplementy wspomagające wątrobę, np. Esseliv albo Essencjale Forte czy ostropest mielony, ma to sens w ogóle?

Bardzo często ostropest polecany jest przy długotrwałych kuracjach lekami. Można o tym przeczytać w artykule: http://magazynfakty.pl/korzysci-zdrowotne-ze-stosowania-ostropestu-plamistego/ Wpływa on na regenerację wątroby, która obciążona jest toksynami. Substancją aktywną jest sylimaryna, która nie rozpuszcza się w wodzie. Najlepiej jest stosować mielone na świeżo nasiona ostropestu i dodawać do stałego jedzenia i koktajli, Napary nic nie dają, bo wszystko co dobre zostaje w fusach. Gotowe suplementy są znacznie droższe i nie działają lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Marlenka128 napisał:

. Gotowe suplementy są znacznie droższe i nie działają lepiej.

-nieprawda .

 Gotowe suplementy są mocno skoncentrowanymi formami substancji czynnej i według mnie ( jeśli wypuszcza to uczciwa firma ) działają konkretnie i coś tak zawsze odtrują , zregenerują .

 Na wątrobę jest wiele innych i lepszych proszków niż tylko osławiony ostropest, chociaż On też ogólnie jest dobry,,, szczególnie dla permanentnych ,zmuszonych przez życie i chorobę lekomanów i tego typu znerwicowanych, słabych psychicznie , genetycznie ludków.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×