Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

absolulu, Oh, my Fuck'in God, poświęciłem się przełączając na chwilę na nową skórkę i oczy mi wypaliło. Ale miałem rację, w nowej takiego ficzera nie ma. Trzeba to na okrętkę robić-

 

X <- tam gdzie X wpisujesz nick konkretnego usera

 

Y <- tam gdzie Y wpisujesz nick moda

 

Z <- tam gdzie Z wpisujesz nick admina

 

a przed drugim b oraz drugim color wstawiasz jeszcze /

 

, całość wklejasz na początku posta albo w miejscu gdzie chcesz się odnieść do konkretnej osoby. Na nowej skórce widać trzeba kombinować jak koń pod łysą górę. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po to aby nie mnożyć tego tematu....

Ja w sumie też nie byłam pewna czy mnie nie wywalą, ale chciałam aby można było też porozmawiać o wierze z tej drugiej strony.

 

Przyznam Ci szczerze, że ja osobiście nie skumałam po co miałaby być ta ankieta, którą umieściłeś. Czemu miałaby służyć. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anissem, w którym dziale wstawiłeś ankietę?

7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy:(...)

- zawierających ankiety w dziale "dyskusje" oraz "zaburzenia". Utworzenie ankiety w podanych działach wymaga zgody któregoś z członków Ekipy, uzyskanej poprzez wysłanie prośby w prywatnej wiadomości. W przypadku braku zgody ankieta zostanie usunięta. Autor ankiety może zostać poproszony przez Ekipę Forum o zmianę treści w/w narzędzia pod względem merytorycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnissemSirch, Twój wątek usunąłem, bo na forum juz istnieje bardzo podobny temat. bog-czy-istnieje-jaki-jest-nasze-wyobra-enie-t15522.html przycisk szukaj nie boli ;) Zresztą na forum jest kilka tematów związanych z religia i nie widzę sensu żeby je mnożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu osobą

*osobom, to jest liczba mnoga :roll:

 

Śmiercionauta, kiepskim pomysłem było połączenie dwóch wątków, temat ogólnie o tym czy ludzie na forum są wierzący czy nie i jaki mają do tego stosunek z tematem o uzdrowieniach, który powiedzmy dotyczył pozytywnych doświadczeń natury duchowej, które pomogły w terapii. Wiem, że do drugiego tematu od razu wbiły osoby z nastawieniem "to jest głupie, ja w to nie wierzę, twoja religijność jest kolejnym objawem choroby" i sprowadziło temat do tego samego, jeden wierzy, drugi nie i nikt nikogo nie przekona.

Ale jak paczę na "wątek zbiorczy", to myślę tylko o kanalikach nerkowych i już tam nie wchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[attachment=0]13213214.jpg[/attachment]

 

Przez kilka dni forum nie działało, wróciło ale jest problem z otwarciem niektórych tematów, wywala mi 502 bad gateway po wejściu w temat. Przeglądarka chromium, ubuntu 14.

 

..Na operze działa prawidłowo 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wyjątek,jeśli jesteś mizoginem z domieszką pedo schizofrenika i zakładasz miliard kont na forum,wtedy banan leci od razu :lol:

To chiba już jakiś algorytm ;)

No, Modku, dalej, do roboty, kolega od wczoraj czeka na usunięcie konta 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej moxecie mi powiedziec jak sie zmienia hasło?przy rejestracji zalozylam haslo a podczas logowania wyskakuje ze nieprawidlowe. Za kazdym razem musze wchodzic na poczte i aktywowac nowe hasło ktore wysyla Nerwica com. W ustawieniach nie widze opcji zmien hasło. Wiecie moze cos wiecej na ten temat? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×