Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

102 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      26
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Również rano.

 

Niestety serta w połączeniu z risperidonem prawdopodobnie wprowadziła mnie w hipomanię :roll:

Jak długo bierzesz obydwa leki?

 

-- 17 kwi 2016, 21:33 --

 

Może wy mi podpowiecie co mogę do Zoloftu dołączyć na lęki?Kombinuję jak koń pod górkę .Lecz może wtedy nie trzeba by było nasennych/tak sobie dumam/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :uklon:

 

-- 18 kwi 2016, 20:14 --

 

Jutro idę do lekarza ,zobaczymy co wymyśli.

 

-- 19 kwi 2016, 12:18 --

 

Byłam u lek kontynuacja Zoloft+Atarax+Afobam przez miesiąc.Do tego badania bo z ciśnienia 90/50 mam 135/90./nigdy takiego nie miałam/No nic zobaczymy po badaniach.

 

-- 22 kwi 2016, 20:25 --

 

Co tak cicho?Badania zrobione i sks mnie dopadł.Miałam niedoczynność nadnerczy .Leczyłam się u prof.Kasperlik-Zauskiej niestety zmarło się kobiecie.Zapisałam się do innej.Kortyzol za wysoki mam.

 

-- 27 kwi 2016, 23:50 --

 

Nie wiem co myśleć,hmmmmm.Cholesterol zawsze super a tu bum,wysoki.Czy możliwe ,że po Zolofcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas okresu dojrzewania? Sertralina, jak kazdy SSRI, moze powodowac problemy z libido i odczuwaniem emocji. W przypadku drugiego najlepiej jest odstawic ten lek i przejsc na inny, zaleznie od objawow.
Kurwa padłem i nie mogę wstać i w dodatku klawiaturę oplułem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zmniejszeniu dawki -temperatura w normie i ciśnienie zaczyna mi się normować.Pocę się mniej w nocy.Lecz czuję ,że mało mi leku.Fakt ostatnio byłam na pogrzebie nie denerwowałam się a jednak cała latałam .Szkoda mi tego napędu który mi daje ,ale chyba będę rozmawiać o zmianie leku.Kurcze co byście radzili?

 

-- 01 maja 2016, 22:13 --

 

Czy może poczekać do wizyty u endo w związku kortyzolem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz to co masz w podpisie?
Tak właśnie dopisałem większą dawkę wellbutrinu, biorę od dzisiaj 300mg, znowu trzeba będzie czekać ze 2 tygodnie, mam dość już tych zjebanych leków, które chuja dają, a kosztują dużo pieniędzy, nie chce wracać do ssri, bo te leki to już jest w ogóle masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoloft dał mi napęd.Dzisiaj wzięłam 50 mg czyli zmniejszyłam sobie dodatkowo sama i dupa.Normalnie jak bym delirę miała cała latałam ,łącznie z nogami .Za to ciśnienie już moje ,czyli niskie.Pocę się tylko w nocy .Już sama nie wiem co wziąć .

 

-- 02 maja 2016, 20:47 --

 

Do tego wszystkiego te moje nadnercza.Matko doradżcie mi coś.18 maja mam wizytę u psychiatry.2 czerwca u endokrynologa -poczekać na zolofcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoloft dał mi napęd.Dzisiaj wzięłam 50 mg czyli zmniejszyłam sobie dodatkowo sama i dupa.Normalnie jak bym delirę miała cała latałam ,łącznie z nogami .Za to ciśnienie już moje ,czyli niskie.Pocę się tylko w nocy .Już sama nie wiem co wziąć .

 

-- 02 maja 2016, 20:47 --

 

Do tego wszystkiego te moje nadnercza.Matko doradżcie mi coś.18 maja mam wizytę u psychiatry.2 czerwca u endokrynologa -poczekać na zolofcie?

Ale co mamy ci doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×