Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robić? Pomocy..


corobic00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu pierwszy raz. Otóż mam 16 lat. Od jakoś myślę pół roku jest u mnie o wiele lepiej niż kiedyś, jestem bardziej szczęśliwa, już się tak nie smucę. To wszystko stało się dzięki niemyśleniu o tym, myśleniu bardzo malutko. Niestety czuję, że te wszystkie zły myśli, że to wszystko może wrócić.. Podejrzewam u siebie depresję (albo, że miałam ją ponad pół roku temu). Nikt nie wie o tym co czuję. Nie mam zamiaru rozmawiać o tym z rodzicami czy też iść do psychologa. Proszę o pomoc, co mam robić w takiej sytuacji, gdy czuję, że to wszystko może wrócić, te złe myśli, płacz, lekkie cięcie się.. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dolnym prawym rogu masz przycisk wykrzyknika. Zglos swoj post i popros o usuniecie i ewentualne przeniesienie tematu.

 

Co do tematu, to my tez jasnowidzami nie jestesmy. Jezeli nie masz zamiaru sprobowac profesjonalnej pomocy, nam nie chcesz powiedziec w czym rzecz, to jedynie mozemy Ci podsunac zdrowe ogolniki, jak wychodzenie ze znajomymi, uprawianie sportu, wyrazanie swoich emocji itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×