Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mam szufladę, do której od gimnazjum odkładałam różne przedmioty, papiery, dokumenty. lądowały tam też popsute broszki, uwalone sprawdziany i kolokwia, skasowane bilety, pechowa biżuteria, dyplomy z jakichś chujokonkursów, zapiski których dziś się wstydzę, zapisane kalendarze, zapiski dokumentujące nieszczęśliwy żywot zakochanego paszteta, dojczwypracowania pokreślone na czerwono tudzież inne szpargały ze smutną historią w tle, źle mi się kojarzące rzeczy albo przywołujące niezafajne wspomnienia z gimbazy-liceazy i studiów jednych i drugich. tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Ale smutno było bez forum, co? ;) Monsz się śmiał, że na ulicę strach wychodzić, bo snują się sfrustrowani userzy .... A młody nas wczoraj wyciągnął wieczorem z chałupy, bo mama na pewno by jęczała, że jej forum nie ma. :D

Cieszę się bardzo, że znów jesteście!

No i nowy początek tygodnia... U mnie rozpoczął się pogodą w kratkę i zimnicą , chodzę w czapce. :roll: A że okrutnie nie chciało mi się dziś iść do pracy, to zastosowałam stary trick, pt. jak tu ładnie się ubrać i jaki dziś zapach na siebie nałożyć. Wybrałam Zen - chyba dobry na poniedziałek? :smile:

 

Przeczytałam ostatnie posty na Spamowej przed katastrofą i sądząc po ostatnich wpisach jetodika ( co on znowu łyknął?), jestem skłonna podejrzewać, że to on zepsuł forum. :mrgreen:

 

Miłego poniedziałku Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Poszukuję osoby z doświadczeniem w związkach damsko-męskich, która zgodziła by się podzielić doświadczeniem na PW i odpowiedzieć na kilka pytań. Zaznaczam że nie chodzi o życie intymne, a tylko i wyłącznie o relację w związku i obawy z tym związane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

a ja już myślałam, że to u mnie na działce na wsi coś nie tak z netem :lol:

 

Kosmostrada ja też podejrzewam, że to jetodik coś nagrzebał :P

A ja kupiłam sobie w necie mój ulubiony zapach.

 

Cyklopka ja choć miastowa, w ziemi grzebię od urodzenia :smile: Nie wyobrażam sobie życia, bez możliwości takiego obcowania z przyrodą. Kiedy nawet na to nie mam siły, to znak, że sięgam dna :-| Może i Ty nabędziesz kiedyś działkę z jałowcem :smile:

 

Jetodik plecki już mnie prawie nie bolą. A z tym fitnessem to prawda, niestety.

 

HoyaBella ta Twoja szuflada jest straszna :shock: Pozbądź się jej.

A skąd u Ciebie taki "kwiatkowy" nick?

 

Na działce popracowałam trochę w sobotę. W niedzielę było zimno i wietrznie, więc dałam sobie spokój.

U mnie dziś też zimno, rano był szron :shock: Chyba zmroził pąki tulipanów i magnolii :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Czyżby coś się kroiło? :105: Ja mogę się wypowiadać, jak to jest po latach świetlnych w związku... :D

 

Stracona100, Co kupiłaś za perfumki? :105: Ja ostatnio bawię się zapachami, testuję z ogromną przyjemnością codziennie coś innego po latach używania maks dwóch zapachów na zmianę. Taki kolejny sposób na drobne przyjemności.

Oj może kwiatki przetrwały... :zonk: A ja się martwię, czy będą gruszki w tym roku, bo jak jest zimno, to nie ma owadów, a moja grusza wcześniej kwitnie.

 

Lusesita Dolores, :papa:

 

Koniec kwietnia, a piec załączony w domu i w pracy... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani :D Ja, choć nie za często udzielam się na forum, wpadam, by Was poczytać, dowiedzieć się co u Was... dlatego byłam bardzo zmartwiona "nieczynną" Spamową ;)

 

Zimno jest chyba wszędzie, wczoraj na wieczorny spacer również wybrałam się w ciepłej kurtce, czapce i rękawiczkach...

Za bardzo nie martwi mnie to, szczerze mówiąc...

 

Jestem w średnim stanie psychicznym, ale daję radę.

Mój kręgosłup tak sobie działa, dotychczasowe wyniki nie wykazały niczego nadzwyczajnego /przepływy w normie, stosownie do wieku :D RTG kręgosłupa wykazało zmiany zwyrodnieniowe, ale nie jakieś straszne/, na pewno neurolog zleci rezonans ;)

 

Pozdrawiam ciepło w chłodne popołudnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmostrada tak, zauważyłam, że bawisz się w testerkę :) A moje ulubione to Escada Magnetism, niestety wyszły już z produkcji i dostałam tylko wodę perfumowaną :why: Ogólnie mam kilka innych lubianych zapachów i rzadko poszukuję czegoś nowego.

 

Niestety, u dwóch magnolii kwiaty już zbrązowiały a tulipany mają niepokojąco zwieszone główki :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Czyżby coś się kroiło? :105: Ja mogę się wypowiadać, jak to jest po latach świetlnych w związku... :D :

Chyba wreszcie coś jest na horyzoncie. :shock::mrgreen:

Już jedna osoba podjęła się porozmawiania na ten temat, ale czy mógłbym Ciebie też popytać na PW? Zależy mi żeby mieć jak najwięcej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, :great: A pytaj, tylko teraz mogą być inne zwyczaje... :bezradny:

 

Stracona100, Ha, mam je na liście do przewąchania! :smile: Jest odlewka wody perfumowanej. :great:

O żesz, to faktycznie mocno ścisnął mróz. :?

 

Jeszcze trochę i do domku. Dziś na obiad chińszczyzna. Nie wiem, co porobię wieczorkiem, ta zimnica nie zachęca do łażenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :papa: nareszcie jesteśmy na "swoim"....

 

Już zacieram rączki, że za chwilę do domu. Ciężki dzień w pracy, ciśnienie mi skoczyło w górę, musiałam się uspokoić hydroxizinką 10, żeby móc dalej funkcjonować za biurkiem. Trochę pomogła.

Zimnica straszna, do tego popadało u mnie w samo południe. Dobrze, że mam kaptur przy kurtce, to otulę łepetynę. Jabłonie kwitną, a taki ziąb. Kasztany już też zaczynają kwitnąć malusimi kwiatkami na razie.... matura lada moment.

 

Witam niewitanych i pozdrawiam! :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×