Skocz do zawartości
Nerwica.com

BUPROPION/AMFEBUTAMON (Bupropion Neuraxpharm, Oribion, Welbox, Wellbutrin, Zyban)


nella31

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biorę 2 tygodnie dawkę 150mg, póki co zero reakcji.

 

bo to lajtowy lek , byłem u lekarza w piątek , dała mi 150 1 op. i 300 1 op. powiedziała że jak już go brałem ,to 2 tyg pojechać na 150 i wskakiwać na 300mg .

 

-- 17 kwi 2016, 12:49 --

 

Fluo tępi działanie bupro, brałem taki miks w zeszłym roku, różne dawki, fluo 20-60mg, bupro 150-300mg razem.

 

-- 16 kwi 2016, 22:42 --

 

Meliski sobie zapodam chyba.

 

no fluo tępi , jak dobrze że już nie biorę tego gówna. od razu człowiek odmulony.

 

-- 17 kwi 2016, 12:50 --

 

trzeba z nim uważać, poza tym dzialanie nie konczy sie po 2 tygodniach zeby od razu podwajac dawke, zmienia sie w kierunku stabilizacji bo początkowe pobudzenie nie trwa wiecznie w takiej samej intensywnosci

 

150 to dla dzieci , od 300 wzwyż . 300 to takie minimum . 150 dla wprowadzenie chwilowe i 300.

 

mnie bupro ani z kawami ani z tyrozyna nie pobudzało .

 

-- 17 kwi 2016, 12:59 --

 

fluo ostro tępi człowieka , mocny SSRI . świat jak za mgły i człowiek bez iskry życia .

 

-- 17 kwi 2016, 16:44 --

 

Fluo tępi działanie bupro, brałem taki miks w zeszłym roku, różne dawki, fluo 20-60mg, bupro 150-300mg razem.

 

-- 16 kwi 2016, 22:42 --

 

Meliski sobie zapodam chyba.

 

benzo się wspomagaj doraźnie.

 

-- 17 kwi 2016, 16:53 --

 

ludzie mówią że fluo to lajtowy SSRI ,ale w kasowaniu emocji ma u mnie 2 miejsce i w takim wyłączeniu ,zroboceniu, zwarzywieniu.

 

lista od najgorszego.

 

1 sertalina - na tym leku poznałem co to jest dopiero zwarzywieć , nei wiedziałem nic , nie potrafiłem się uśmiechnąć i zezłośćic , w lustrze twarz bez wyrazu i oczy puste , odrealnienie że nie wiedziałem czy żyje czy śpie - nie polecam.

 

2 - fluo - jeśli chodzi o zobojętnienie , mocno zobojętnia , człowiekowi wisi i powiewa wszystko i nic się nie chcę , fest kasuje motywacje , utrudnia życia , obowiązki , mocne kasowanie motywacji,pogorszenie depresji , najsilniejsze powodowanie anhedonii . fluo tak ten "lajtowy" SSRi

 

3 - parox , z tych 3 tylko on podniósł mi nastrój , mocne uczucie wyjebki ale w pozytywnym stopniu , nie powodował anhedonii , mniejsze zamulenie od sertaliny . dobry na rok brania nie dłużej , lekka sedacja , funkcjonowałem na nim 5 lat . mocna pewność siebie . potem się zjebał . w dłuższej perspektywie niszczy mózg . ale ogółem oceniam jako spoko lek .

 

-- 17 kwi 2016, 16:53 --

 

ludzie mówią że fluo to lajtowy SSRI ,ale w kasowaniu emocji ma u mnie 2 miejsce i w takim wyłączeniu ,zroboceniu, zwarzywieniu.

 

lista od najgorszego.

 

1 sertalina - na tym leku poznałem co to jest dopiero zwarzywieć , nei wiedziałem nic , nie potrafiłem się uśmiechnąć i zezłośćic , w lustrze twarz bez wyrazu i oczy puste , odrealnienie że nie wiedziałem czy żyje czy śpie - nie polecam.

 

2 - fluo - jeśli chodzi o zobojętnienie , mocno zobojętnia , człowiekowi wisi i powiewa wszystko i nic się nie chcę , fest kasuje motywacje , utrudnia życia , obowiązki , mocne kasowanie motywacji,pogorszenie depresji , najsilniejsze powodowanie anhedonii . fluo tak ten "lajtowy" SSRi

 

3 - parox , z tych 3 tylko on podniósł mi nastrój , mocne uczucie wyjebki ale w pozytywnym stopniu , nie powodował anhedonii , mniejsze zamulenie od sertaliny . dobry na rok brania nie dłużej , lekka sedacja , funkcjonowałem na nim 5 lat . mocna pewność siebie . potem się zjebał . w dłuższej perspektywie niszczy mózg . ale ogółem oceniam jako spoko lek .

 

-- 17 kwi 2016, 16:56 --

 

duloksetyna - lek powinien być refundowany dla pedofilów , skasowanie do 0 sfery seksualnej , nic sie nei chce , spać się chcę , zjebany lek. odstawienie porównywalne do kokainy.

wenlafaksyna - gówno , prądy we łbie przy wprowadzaniu i odstawianiu , potliwość

 

jebac serotoninowce

 

-- 17 kwi 2016, 17:01 --

 

leki serotoninowe snri,ssri , czy udupiające i nasenne jak mirta,mianseryna , to powinny być doraźne środki dla ludzi , po jakiś traumach,przeżyciach , jak śmierć , wypadek bliskiej osoby , na rok max, by się "powyłączać" zgasić się i dla starców . a jak ktoś chcę ,w miare jakoś funkcjonować , to musi przyjąć że dokłada sobie plecak na garba , inaczej mówiąc - utrudniają aktywne życie , przez skasowanie motywacji,zmulenie , zobojętnienie , przez je*bana serotonine , która tylko utrudnia życie i czym człowiek ma mniej serotoniny tym lepiej dla niego ,amen.

 

-- 17 kwi 2016, 17:07 --

 

bywajcie , pozdrawiam , wasz kochany benzowiec i nie trujcie się jebanymi zamulaczami SSRI,SNRI,TLDP . celujcie w leki nie haczące o serotonine , bo wbrew pozorom leki serotoninowe powodują depresje,anhedonie , człowiek ma ochote się zabić . widzicie , muszę teraz hormony brać , bo testo mam tyle co kobiety i dziadki , prolaktyny co kobiety w ciąży , od tej jebanej serotoniny , jadę teraz na moim mixie co mam w podpisie i czuję ze mam sporo dopaminy już od samych supli , do tego dostinex jako agonista d2 i troche dopci z bupro , chce się myśleć i coś robić. pała stoi z rana , hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ benzowiec a bupropion nie zwiększa ci lęków?

 

nie , nigdy mi jakoś nie zwiększał . właśnie tego się u niego obawiałem że mi będzie lęki zwiększał, jak podchodziłem do niego za 1 razem , a tu nic a nic , teraz też nic , to dobrze :) ale wiem że dużo ludziom zwiększa lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę 2 tygodnie dawkę 150mg, póki co zero reakcji.

 

bo to lajtowy lek , byłem u lekarza w piątek , dała mi 150 1 op. i 300 1 op. powiedziała że jak już go brałem ,to 2 tyg pojechać na 150 i wskakiwać na 300mg .

 

-- 17 kwi 2016, 12:49 --

 

Fluo tępi działanie bupro, brałem taki miks w zeszłym roku, różne dawki, fluo 20-60mg, bupro 150-300mg razem.

 

-- 16 kwi 2016, 22:42 --

 

Meliski sobie zapodam chyba.

 

no fluo tępi , jak dobrze że już nie biorę tego gówna. od razu człowiek odmulony.

 

-- 17 kwi 2016, 12:50 --

 

trzeba z nim uważać, poza tym dzialanie nie konczy sie po 2 tygodniach zeby od razu podwajac dawke, zmienia sie w kierunku stabilizacji bo początkowe pobudzenie nie trwa wiecznie w takiej samej intensywnosci

 

150 to dla dzieci , od 300 wzwyż . 300 to takie minimum . 150 dla wprowadzenie chwilowe i 300.

 

mnie bupro ani z kawami ani z tyrozyna nie pobudzało .

 

-- 17 kwi 2016, 12:59 --

 

fluo ostro tępi człowieka , mocny SSRI . świat jak za mgły i człowiek bez iskry życia .

 

-- 17 kwi 2016, 16:44 --

 

Fluo tępi działanie bupro, brałem taki miks w zeszłym roku, różne dawki, fluo 20-60mg, bupro 150-300mg razem.

 

-- 16 kwi 2016, 22:42 --

 

Meliski sobie zapodam chyba.

 

benzo się wspomagaj doraźnie.

 

-- 17 kwi 2016, 16:53 --

 

ludzie mówią że fluo to lajtowy SSRI ,ale w kasowaniu emocji ma u mnie 2 miejsce i w takim wyłączeniu ,zroboceniu, zwarzywieniu.

 

lista od najgorszego.

 

1 sertalina - na tym leku poznałem co to jest dopiero zwarzywieć , nei wiedziałem nic , nie potrafiłem się uśmiechnąć i zezłośćic , w lustrze twarz bez wyrazu i oczy puste , odrealnienie że nie wiedziałem czy żyje czy śpie - nie polecam.

 

2 - fluo - jeśli chodzi o zobojętnienie , mocno zobojętnia , człowiekowi wisi i powiewa wszystko i nic się nie chcę , fest kasuje motywacje , utrudnia życia , obowiązki , mocne kasowanie motywacji,pogorszenie depresji , najsilniejsze powodowanie anhedonii . fluo tak ten "lajtowy" SSRi

 

3 - parox , z tych 3 tylko on podniósł mi nastrój , mocne uczucie wyjebki ale w pozytywnym stopniu , nie powodował anhedonii , mniejsze zamulenie od sertaliny . dobry na rok brania nie dłużej , lekka sedacja , funkcjonowałem na nim 5 lat . mocna pewność siebie . potem się zjebał . w dłuższej perspektywie niszczy mózg . ale ogółem oceniam jako spoko lek .

 

-- 17 kwi 2016, 16:53 --

 

ludzie mówią że fluo to lajtowy SSRI ,ale w kasowaniu emocji ma u mnie 2 miejsce i w takim wyłączeniu ,zroboceniu, zwarzywieniu.

 

lista od najgorszego.

 

1 sertalina - na tym leku poznałem co to jest dopiero zwarzywieć , nei wiedziałem nic , nie potrafiłem się uśmiechnąć i zezłośćic , w lustrze twarz bez wyrazu i oczy puste , odrealnienie że nie wiedziałem czy żyje czy śpie - nie polecam.

 

2 - fluo - jeśli chodzi o zobojętnienie , mocno zobojętnia , człowiekowi wisi i powiewa wszystko i nic się nie chcę , fest kasuje motywacje , utrudnia życia , obowiązki , mocne kasowanie motywacji,pogorszenie depresji , najsilniejsze powodowanie anhedonii . fluo tak ten "lajtowy" SSRi

 

3 - parox , z tych 3 tylko on podniósł mi nastrój , mocne uczucie wyjebki ale w pozytywnym stopniu , nie powodował anhedonii , mniejsze zamulenie od sertaliny . dobry na rok brania nie dłużej , lekka sedacja , funkcjonowałem na nim 5 lat . mocna pewność siebie . potem się zjebał . w dłuższej perspektywie niszczy mózg . ale ogółem oceniam jako spoko lek .

 

-- 17 kwi 2016, 16:56 --

 

duloksetyna - lek powinien być refundowany dla pedofilów , skasowanie do 0 sfery seksualnej , nic sie nei chce , spać się chcę , zjebany lek. odstawienie porównywalne do kokainy.

wenlafaksyna - gówno , prądy we łbie przy wprowadzaniu i odstawianiu , potliwość

 

jebac serotoninowce

 

-- 17 kwi 2016, 17:01 --

 

leki serotoninowe snri,ssri , czy udupiające i nasenne jak mirta,mianseryna , to powinny być doraźne środki dla ludzi , po jakiś traumach,przeżyciach , jak śmierć , wypadek bliskiej osoby , na rok max, by się "powyłączać" zgasić się i dla starców . a jak ktoś chcę ,w miare jakoś funkcjonować , to musi przyjąć że dokłada sobie plecak na garba , inaczej mówiąc - utrudniają aktywne życie , przez skasowanie motywacji,zmulenie , zobojętnienie , przez je*bana serotonine , która tylko utrudnia życie i czym człowiek ma mniej serotoniny tym lepiej dla niego ,amen.

 

-- 17 kwi 2016, 17:07 --

 

bywajcie , pozdrawiam , wasz kochany benzowiec i nie trujcie się jebanymi zamulaczami SSRI,SNRI,TLDP . celujcie w leki nie haczące o serotonine , bo wbrew pozorom leki serotoninowe powodują depresje,anhedonie , człowiek ma ochote się zabić . widzicie , muszę teraz hormony brać , bo testo mam tyle co kobiety i dziadki , prolaktyny co kobiety w ciąży , od tej jebanej serotoniny , jadę teraz na moim mixie co mam w podpisie i czuję ze mam sporo dopaminy już od samych supli , do tego dostinex jako agonista d2 i troche dopci z bupro , chce się myśleć i coś robić. pała stoi z rana , hehe.

 

 

Nie serotonina jest tu problemem a mechanizm poprzez który SSRI zwiększają jej poziom.Buspiron nie powoduje problemów z libido ,anhedonii a oddziałuje na serotoninę.Apatia,anhedonia,zab.libido są niepotrzebnym nikomu bonusem jaki dają nam SSRI poprzez antagonizm receptorów 5HT2-i tu jest pies pogrzebany a nie w serotoninie jako takiej (swoją drogą pobudzanie receptorów postsynaptycznych 5HT1a poprawia libido i poprzez wtórny mechanizm znosi anhedonie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ bączuś, sęk w tym, że buspiron to takie gów.. mało komu to pomaga i co z tego,że nie ma skutków ubocznych w postaci anhedonni jak na deprechę jest kiepski. Sam brak uboków to nie oznacza, ze lek jest skuteczny, choć to ważna rzecz. Mnie wszystkie SSRI mulą i robią wtóna deprechę, musze mieć inny lek, zresztą dwa lata brania- paroksetyna, sertralina, esci, wenla, fluvo i nic. nie chce już ssri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore anfranil wczoraj specjalnnie zmniejszylem dawke o polowe do 37,5mg na noc i mimo wszystko utrzymuje sie u mnie duza sennosc. Zastanawialem sie nad wrzuceniem wellbutrinu do tego. Jest mozliwy taki mix??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, Jak tam bierzesz ten wellbutrin?, działa coś, masz jakieś skutki uboczne??

 

-- 22 kwi 2016, 18:27 --

 

O.K dzieki wielkie. Czy jest cos jeszcze cos co moglbym dorzucic na pobudzenie, gdyby wellbutrin nie przypasowal? Wenlafaksyna?
No możesz spróbować z wenla!

 

-- 28 kwi 2016, 15:48 --

 

Mam pytanko do ludzi, którzy biorą ten lek, jest różnica pomiędzy dawką 150mg a 300mg??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś ten lek pomógł jako dodatek do SSRI ?

Chodzi mi o zniesienie anhedonii, apatii i braku motywacji.

 

Myślę, że chyba będzie ciężko by ta dopamina przebiła się przez silną blokadę SSRI,

dlatego chyba leki z tych 2 grup ciężko się łączy.

 

Co sądzicie o takim miksie ?

Bo bupropion łączyłbym z branym aktualnie ESCI albo PARO na które może się przerzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi delikatnie pomagal na to co opisujesz, ale ma zbyt slabe dzialanie w porownaniu do ceny. Moze jakby dorzucic do tego modafinil to byloby lepiej (oby dwa zmniejszaja GABA, a tym samym dodatkowo podbijaja dopamine), przynajmniej w moim przypadku. Z drugiej strony, nie ma za bardzo czego zastosowac by podbic motywacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś ten lek pomógł jako dodatek do SSRI ?

Chodzi mi o zniesienie anhedonii, apatii i braku motywacji.

 

Myślę, że chyba będzie ciężko by ta dopamina przebiła się przez silną blokadę SSRI,

dlatego chyba leki z tych 2 grup ciężko się łączy.

 

Co sądzicie o takim miksie ?

Bo bupropion łączyłbym z branym aktualnie ESCI albo PARO na które może się przerzucę.

 

Przyjmowałam go z fluoksetyną, na pewno daje kopa, z tym, że u mnie był to kop zbyt mocny. Byłam poddenerwowana, zwłaszcza po kawie. Może jednak z paroksetyną (która bardziej zamula niż fluo) by się sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś ten lek pomógł jako dodatek do SSRI ?

Chodzi mi o zniesienie anhedonii, apatii i braku motywacji.

 

Myślę, że chyba będzie ciężko by ta dopamina przebiła się przez silną blokadę SSRI,

dlatego chyba leki z tych 2 grup ciężko się łączy.

 

Co sądzicie o takim miksie ?

Bo bupropion łączyłbym z branym aktualnie ESCI albo PARO na które może się przerzucę.

 

Przyjmowałam go z fluoksetyną, na pewno daje kopa, z tym, że u mnie był to kop zbyt mocny. Byłam poddenerwowana, zwłaszcza po kawie. Może jednak z paroksetyną (która bardziej zamula niż fluo) by się sprawdził.

A fluo dawało ci kopa??, bo mnie fluoksetyna zamulała, gdzie innych pobudza, masakra z tymi lekami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×