Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Rosa26 ja myślę, że kierowca taxi tak samo się boi, że jakiś psychol do niego wsiądzie. Ty masz tą przewagę, że jak zamówisz przez telefon to zawsze wiadomo kto cie zabrał i dokąd. Łatwiej będzie cię odnaleźć :pirate:

Zawsze możesz korzystać z Ubera, albo zaszaleć i wrócić autobusem rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, ja o 22 chodzę najpóźniej spać... kiedyś się człowiek bawił, no cóż ale nie łykałam tyle prochów...poza tym pić raczej nie mogę, bo leki na noc muszę wziąć...wiem nudna jestem hehe. Ale do 22 dzielnie posiedzę :) W ten weekend mam zjazd, wiec odpada, ale jak będziecie się zbierać w następny to może wpadnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, dobrze wiedzieć, ze spotkania są co weekend. Wybieram się i w końcu dotrę :P

Ogólnie u mnie problemem jest powrót do domu, bo jestem z okolic i mogłabym raz w miesiącu np. się wykosztować na taksę, ale mam kłopot - nie śmiejcie się, ale jest to dla mnie problem - boję sie taksówkarzy. Boję się, że mnie gdzieś wywiezie, zwłaszcza o później porze i :cry::oops:

Mam znajomego taksówkarza jakby co, nie da sie zgwałcić tak łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Niestety ze względu na moje życie zawodowe nie mogę uczestniczyć w weekendowych spotkaniach, ale jutro przyjeżdżam do Poznania na cały dzień. Chętnie poznam nerwuska lub grupkę nerwusków. Nerwica utrudnia mi życie od około 7 lat. W chwili obecnej już całkiem nieźle sobie z nią radzę, ale właściwie musiałem uczyć się życia na nowo. Proponuję spotkać się i dać sobie chwilę na wymianę doświadczeń i opowieści, a później całkowicie o tym zapomnieć (choć na jeden dzień) i spędzić fajny dzień.

 

Jeśli jest ktoś chętny na jutrzejsze spotkanie w Poznaniu, to proszę o odpowiedź w jakich godzinach oraz o ewentualnych miejscach. Kupuję bilecik 24h, więc miejsce nie stanowi dla mnie większego problemu. Za odpowiedziami czekam do dziś wieczór, bo ze swojego miasta mam już autobus o 4:00 :) I pamiętajcie, nawet jeśli nam się nie chce to nie znaczy, że nie warto :)

 

Do usłyszenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×