Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

meggie111,

Problemy ze snem to ma większość ludzi z nerwicą czy depresją .Ja na początku na paro zasypialem normalnie ale budzulem się o 5_6 rano i już dupa ze spania , teraz też wieczorem mi się spać nie chce a rano nie chce mi się wstać mimo że się obudze to mam takiego lenia jak po weselu.

 

-- Śr kwi 13, 2016 8:51 pm --

 

Właśnie zarzucilem sobie 5 mg melatoniny zobaczymy czy po niej zasne :D:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja dziś spałem od 0:00 do 6:30, potem się przebudziłem i zasnąlem do 7:30.

Nie wiem jak Wy macie tak dobry sen, ja nie mam najgorzej, ale mogłoby być lepiej.

Najgorsze jest dla mnie to poranne uczucie "tępej głowy", które potem nieco mija.

Dziś już nieco więcej ogarniam, nawet jak czytam to jest inaczej - dużo przyswajam, co mnie bardzo cieszy.

 

Liczę, że będzie jeszcze lepiej.

 

EDIT: denerwuje mnie tylko to uczucie mocno bijącego serca (jak się kładę spać, albo jak sie przebudzę).

czy to minie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dziś doła. Mój 20 letni syn opuścił rodzinne gniazdo. Od soboty mieszka sam.

to super !

Mnie moi Starzy w wieku 23 lat sami wręćz siła musieli wyekspediować na swoje . Gdyby nie to , chyba bym doi dzisiaj siedział im na karku ,,,

Ot , masz odważnego Syna ;)

Pozdrawiam wszystkich paroksetyniarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx.

Napewno,ale ja jestem z nim bardzo związana emocjonalnie. Mój synuś :oops: i jest mi cholernie dziwnie że go nie ma gdy wracam do domu po pracy.

Fakt nie jestem sama bo mąż i córka 10 letnia w domu. Ale nie ma jego. ..

Kolejny etap się zakończył i to jest okropne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam okropnego lenia , palę dużo praca beznadziejna w dodatku w samotności i tak brak motywacji, nawet nie mam do kogo gęby otworzyć, w takich chwilach nie chce mi się żyć. Może to z lenistwa , może z braku snu może jestem na coś chory ale kompletny brak sił i motywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wam wszystkim.dzis bylem na 3 godz.zakupach,potem poszedlem do szkoly po corke.troszke czasami zakrecilo mi sie w glowie,ale spoko,bynajmiej teraz juz nie mysle ze umieram .

Edytka1976 taka juz kolej rzeczy,i tylko cieszyc sie,ze sie usamodzielni,ja wyfrunolem z gniazda majac 18lat.bedzie dobrze

Tictac

Kot to dobry pomysl sam mam w domu,i zastanawiam sie nad drugim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tictac a może zaadoptuj sobie kota. Słyszałam że bardzo pomagają. ...

Wtedy zawsze ktoś będzie na ciebie czekał

Polecam! Ja tydzień temu przygarnąłem bardzo zaniedbanego kocurka. Obecnie jest na "dekontaminacji" antybiotykowej.

 

On jedyny rozumie moją chorobę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kot to dobry pomysl sam mam w domu,i zastanawiam sie nad drugim

 

dobre rady .

mam w domu trzy darmoizjady > Kiedy je karmię mam poczucie bycia bogiem . ;)

Jak nie lubisz kotów proponuję kupienie dubeltówki i postrzelania do głupich wróbli -szkodników . Będziesz miał dopiero poczucie mocy ! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie do naszych specjalistów czy z Parogenem moge łykać Kreatyne i inne suplementy ?? dużo ćwicze, ale ostatnio zmęczenie bierze góre....

kupiłem sobie BCAA to napewno można bo to przecież naturalne białko... mam oto takie dwa środki... co myslicie ??

 

https://sklep.kfd.pl/kfd-t-booster-180-tabl-p-5643.html

 

https://sklep.kfd.pl/kfd-premium-tcm-300-g-jablczan-kreatyny-p-4146.html?search_query=kreatyna&results=16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok... bo net jest zaśmiecony informacjami jedni mówią, że można inni że nie i kurczaczek zgłupiałem... a jak zasieje się we mnie nie pewnośc to nie wezmę... ;-) więc pytam was ;-) gdzies przeczytałem, że moga wystąpić groźne interakcje.... bo niby kreatyna wzmania proces ATP....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok... bo net jest zaśmiecony informacjami jedni mówią, że można inni że nie i kurczaczek zgłupiałem... a jak zasieje się we mnie nie pewnośc to nie wezmę... ;-) więc pytam was ;-) gdzies przeczytałem, że moga wystąpić groźne interakcje.... bo niby kreatyna wzmania proces ATP....
Pierdolenie kreatyne masz w mięśniach, bierzesz ja tylko po to by po treningu doszło do szybszej naprawy włókien mięśniowych. tu masz link http://www.sfd.pl/Kreatyna_a_SSRI_Paroksetyna_-t979265.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolozenie dodatkowego tryptofanu do suplementacji jednak wyrownywalo ten problem. Tylko od razu dolozylbym tez tyrozyne, bo rowniez blokuje jej transport przez BBB (w drugim wypadku obniza sie poziom dopaminy i innych katecholamin). Z innych suplementow (nie wiem czy tylko te co wymieniles czy cos jeszcze chcesz brac) jeszcze tauryna wg badan obniza poziom serotoniny, wiec tez moze sie klocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to slabo.. Nie czuje dzialania dopaminergicznego, metylofenidat zdaje sie jedynie przez krotki okres czasu rozjasniac mi umysl, upregulacja albo jest zbyt slaba, zbyt wolna lub nie tutaj jest problem (i stawialbym wlasnie na to ostatnie). Coraz bardziej mysle, ze powinienem przede wszystkim skupic sie na odwroceniu dzialania SSRI (szczegolnie upregulacji 5-HT1a, coby naprawic obnizony wyrzut dopaminy), cos w tej kwestii tez robie w miedzyczasie (aktualnie urosept stosuje, zawiera m.in. wyciag z rumianku, ktory to ma obnizac poziom serotoniny), ale przez selegiline (IMAO-B) nie moge dolozyc np. dziurawca (ktory to jest IMAO-A oraz B, co mogloby mnie zmusic do restrykcji zywieniowych; oprocz tego upreguluje wlasnie m.in. 5-HT1a).

 

Za to z checia bym wrocil do bupropionu, ktory Ty bierzesz, bo najlepiej dzialal do tej pory. Z tego co kojarze, to tez dobrze zareagowales na ten lek? Jak sie u Ciebie spisuje ten zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to slabo.. Nie czuje dzialania dopaminergicznego, metylofenidat zdaje sie jedynie przez krotki okres czasu rozjasniac mi umysl, upregulacja albo jest zbyt slaba, zbyt wolna lub nie tutaj jest problem (i stawialbym wlasnie na to ostatnie). Coraz bardziej mysle, ze powinienem przede wszystkim skupic sie na odwroceniu dzialania SSRI (szczegolnie upregulacji 5-HT1a, coby naprawic obnizony wyrzut dopaminy), cos w tej kwestii tez robie w miedzyczasie (aktualnie urosept stosuje, zawiera m.in. wyciag z rumianku, ktory to ma obnizac poziom serotoniny), ale przez selegiline (IMAO-B) nie moge dolozyc np. dziurawca (ktory to jest IMAO-A oraz B, co mogloby mnie zmusic do restrykcji zywieniowych; oprocz tego upreguluje wlasnie m.in. 5-HT1a).

 

Za to z checia bym wrocil do bupropionu, ktory Ty bierzesz, bo najlepiej dzialal do tej pory. Z tego co kojarze, to tez dobrze zareagowales na ten lek? Jak sie u Ciebie spisuje ten zestaw?

Póki co działania nie czuje za bardzo, nie wiem czy nie muli mnie fluoksetyna, ty brałeś kiedyś fluo, ona cię też muliła, czy jak na ciebie działała, od kilku dni biorę też afobazol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×