Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślisz, co bardziej determinuje charakter, psychikę człowieka, geny czy wpływ szeroko pojętego środowiska?

Nikt na to nie odpowiedział. Geny to tylko predyspozycje, to środowisko determinuje to jacy jesteśmy i jak postrzegamy świat.

 

gdyby był koniec świata za tydzień co byście zrobili ?

A niech sobie będzie, ja i tak jestem nieśmiertelny :)

 

Dzielisz muzykę na gatunki i słuchasz jakiegoś konkretnego czy raczej wszystkiego co ci się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można zapomnieć o kimś kogo się kocha, to logicznie niemożliwe.

Najpierw trzeba czasu i braku jakiegokolwiek kontaktu, żeby miłość osłabła, trzeba mieć swoje życie, nie zatapiać się w przeszłości a potem najlepiej się zakochać - ale i bez tego da się w końcu przestać myśleć o tamtej osobie.

 

Twoje ulubione danie i przepis na nie :mrgreen:

(ależ mi się zrymowało :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och, ulubione danie - lasagne, rolada + kluski śląskie i modra kapusta, tiramisu (to akurat umiem zrobic!), grochówka no i pierogi wszelkiego rodzaju, szczególnie od mamy! ale zestaw;) niestety nie lubię gotować, wiec nie jestem autorytetem w dziedzinie przepisów.

 

czy w życiu kocha sie tylko raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostry dyżur, Chirurdzy, True Blood, Różowe lata 70.

 

Film który ci się nigdy nie nudzi i cały czas odkrywasz w nim coś nowego to...?

 

 

betty_boo, nie pisz więcej takich rzeczy bo dostałam masywnego ślinotoku na myśle o tym jedzonku...... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku tak. z normalnego chlopaka przez 2 lata nerwica wyrzadzila duzo zlego,ale teraz jestem zdania ze jedni maja problemy sercowe inni co innego a ja nerwicowe :smile: ,w koncu "wszyscy zmierzamy w jednym kierunku tylko kazdy swoja droga" :smile:

 

kazdy ma jakas metode na oderwanie sie od niekiedy szarej rzeczywistosci,jaka jest twoja metoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×