Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem tu nowa.

Mam nerwicę lekowa i chroniczna bezsenność. Usilujemy z lekarzem ustawić mi jakieś leki ale kiepsko nam idzie.

Mianseryna-10 kg do przodu i żadnych efektów terapeutycznych (a doszło fatalne samopoczucie związane z waga) więc odstawiłam.

Biorę 100 mg promazyny i 20 mg parogenu... efektów brak. Ciągły stres, napięcie, placzliwosc, czarne myśli i bezsenność na która działa tylko 20 mg zolpidenu.

 

Mam dosc:( chciałabym normalnie żyć i spac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowa.

Mam nerwicę lekowa i chroniczna bezsenność. Usilujemy z lekarzem ustawić mi jakieś leki ale kiepsko nam idzie.

Mianseryna-10 kg do przodu i żadnych efektów terapeutycznych (a doszło fatalne samopoczucie związane z waga) więc odstawiłam.

Biorę 100 mg promazyny i 20 mg parogenu... efektów brak. Ciągły stres, napięcie, placzliwosc, czarne myśli i bezsenność na która działa tylko 20 mg zolpidenu.

 

Mam dosc:( chciałabym normalnie żyć i spac:(

 

Może Trazodon jeśli tyjesz po NaSSA?

Brałem Pronazyne i mnie nie usypiała. Teraz biorę Mianseryne i dla mnie jest ok.

Spróbuj ten Trazodon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani,co myslicie o moim combo?a mianowicie 30paro 200sulpirydu i 60 miansa.lecze sie na nerwice lekowa,l czasami stany depresyjne,w sumie paro biore 3 miesiace 2 miesiace na 20 mg i 3 miesiac na 30 i to w sumie z mojej inicjatywy bo czulem ze cos brakuje.sulpi biore juz z malymi przerwami 10lat i sam juz nie wiem czy dziala,a mianseryne od 6miesiecy,ale nizej jak 60mnie nie uspi,za to rano ciezko mi sie dobudzic,l najlepiej bym spal do 11

Czekam na sugestie z waszej strony

 

-- 09 kwi 2016, 21:34 --

 

Witam zielona 87

Ja bym sprubowal dodac tritico,wiele osob chwali,i po tym nie przytyjesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam zielona 87

Ja bym sprubowal dodac tritico,wiele osob chwali,i po tym nie przytyjesz

 

Hej, słyszałam o tym leku. Muszę zagadać do lekarza.

Czy to normalne przy nerwicy ze ciągle się wszystkiego boję i każdy problem urasta do rangi niewykonalnego?

 

Mam wrażenie że jestem uzależniona od stilnoxu, panicznie boję się nieprzespanej nocy. A po stilnoxie w dawce 20 mg rano jestem nieprzytomna. Nie pamiętam jak dojechalam do pracy i co mówiłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowa.

Mam nerwicę lekowa i chroniczna bezsenność. Usilujemy z lekarzem ustawić mi jakieś leki ale kiepsko nam idzie.

Mianseryna-10 kg do przodu i żadnych efektów terapeutycznych (a doszło fatalne samopoczucie związane z waga) więc odstawiłam.

Biorę 100 mg promazyny i 20 mg parogenu... efektów brak. Ciągły stres, napięcie, placzliwosc, czarne myśli i bezsenność na która działa tylko 20 mg zolpidenu.

 

Mam dosc:( chciałabym normalnie żyć i spac:(

 

 

 

Tak jak kolega wyżej do Parotekstyny dołączyłbym Trazodon (Trittico).... bardzo dobrze razem działają i się uzupełniają....

Sam biore takie połączenie i jestem z niego mega zadowolony....

Tak to normalne tak działą nerwica, że z byle pierdoły robimy ogromny problem.... a potem panikujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak jak kolega wyżej do Parotekstyny dołączyłbym Trazodon (Trittico).... bardzo dobrze razem działają i się uzupełniają....

Sam biore takie połączenie i jestem z niego mega zadowolony....

Tak to normalne tak działą nerwica, że z byle pierdoły robimy ogromny problem.... a potem panikujemy...

 

Dzieki, pogadam z lekarzem. Martwie sie ze na parogenie nie uda mi sie zrzucic tych kg po mianserynie...

A jak u Was ze spaniem? Nie macie efektu takiego narastania problemow wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,u mnie ze spaniem rewela,ałe po 60mg miansaryny,a wczesniejbralem 75mg doksepin.w sumie zasypiam na chemi juz 15 lat

 

Na mnie mianseryna w zadnej ilosci nie dzialala nasennie a tylko po niej przytyłam.

Czy chorujac na nerwice macie chociaz momenty w zyciu kiedy czujecie sie szczesliwi? Po prostu zadowoleni, rozluznieni? Cieszy was cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy takie momenty.... dobra ja mam....

jedyne co to jestem bardziej obojetny na bol i krzywde innych....

pewnosc siebie + 100%.... i czasami zbyt szczery jestem....

Trazodon bardzo dobrze pomaga zasnac... biore go wlasnie na noc... a przy okazji aktywizuje paroksetyne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,u mnie ze spaniem rewela,ałe po 60mg miansaryny,a wczesniejbralem 75mg doksepin.w sumie zasypiam na chemi juz 15 lat

 

Na mnie mianseryna w zadnej ilosci nie dzialala nasennie a tylko po niej przytyłam.

Czy chorujac na nerwice macie chociaz momenty w zyciu kiedy czujecie sie szczesliwi? Po prostu zadowoleni, rozluznieni? Cieszy was cos

Ja odkąd choruje na depresje, ponad 4 lata, nie miałem żadnego dnia kiedy czułbym się szczęśliwy, na lekach jest co najwyżej

znośnie, tylko to znośnie to właściwie wegetacja. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,u mnie ze spaniem rewela,ałe po 60mg miansaryny,a wczesniejbralem 75mg doksepin.w sumie zasypiam na chemi juz 15 lat

 

Na mnie mianseryna w zadnej ilosci nie dzialala nasennie a tylko po niej przytyłam.

Czy chorujac na nerwice macie chociaz momenty w zyciu kiedy czujecie sie szczesliwi? Po prostu zadowoleni, rozluznieni? Cieszy was cos

Ja odkąd choruje na depresje, ponad 4 lata, nie miałem żadnego dnia kiedy czułbym się szczęśliwy, na lekach jest co najwyżej

znośnie, tylko to znośnie to właściwie wegetacja. :pirate:

 

ani razu od około też 4 lat. an irazu szczesliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,ja jestem chodzacym przykladem ze na nerwicy mozna funkcjonowac,bedac na lekach drugi raz sie zakochalem,l wyszedlem za maz,zdobylem mistrza polski w silowaniu na reke,urodzila mi sie corka,i stale jestem na lekach,pewnie do konca zycia,ale mozna zyc…prosze napiszcie mi co bym mogl zmienic w moim zestawieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,ja jestem chodzacym przykladem ze na nerwicy mozna funkcjonowac,bedac na lekach drugi raz sie zakochalem,l wyszedlem za maz,zdobylem mistrza polski w silowaniu na reke,urodzila mi sie corka,i stale jestem na lekach,pewnie do konca zycia,ale mozna zyc…prosze napiszcie mi co bym mogl zmienic w moim zestawieniu

 

 

jesteś facetem i wyszedłeś za mąż , a nie ożeniłeś się :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to skutek uboczny na początku.... powiem tak wytrzymaj 2 miesiace na parogenie a zauwazysz poprawe.... ja biore

Parogen rano.... bo jak brałem na wieczór to nie mogłem właśnie zasnąć, niestety wiekszosc z tych leków powoduje bezsennośc lub płytki sen....

Trittico biore na noc... Trazodon w małych dawkach działa nasennie wiec powinno Ci się lepiej spać...

 

skąd pewność siebie brać ?? da Ci ją Parogen ale musisz wytrzymać.... jak długo go już bierzesz w jakich dawkach ewentualnie kiedy zmieniałaś dawkę ?? skutki uboczne na poczatku sa zawsze koszmarne.... przynajmniej w moim wypadku.... ale to nie sa tabletki ktore działają jak apap lub ibuprom ze po 40min czujesz efekt działania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×