Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Niskie poczucie wartości.

Intencje do podejmowanych działań mam dobre, ale wystarczy smyrnięcie, żebym odebrała to jako porażkę i mój nastrój pikuje w dół. A potem trzeba wywołać tą myśl co się schowała w szafie i ją nazwać, żeby nie panoszyła mi się nad emocjami.

http://emocje.pro/niskie-poczucie-wartosci/ sama sobie terapeutą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podoba się to, jak obecnie używa się słowa "autyzm". "Wolałbym", żeby określenia takie jak "autism spectrum disorder", "childhood autism" przestały być używane, aby nie kojarzyć słowa "autyzm" z zespołem Kannera i jemu podobnymi kondycjami. Nie podoba mi się to, że problemy osób z problemami podobnymi do moich mogą być "trywializowane" przez "łagodne" nazwy ich problemów i umieszczanie ich w kategoriach o nie tak "groźnych" nazwach. Ja miałem to szczęście, że dostałem poważne diagnozy (CZR, F2x), ale inne osoby podobne do mnie mogłyby zostać uznane za mające po prostu zaburzenia uczenia się, zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, trudny charakter, problemy emocjonalne itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie osoby, które najpierw coś mówią, a potem odwracają kota ogonem :blabla:

Ja tesz nie lubię oglądać kocich obejsranych tyłkuf. ~~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×