Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

"Mean Girls" - zastrzelił mnie ten film. Jak to możliwe, że wcześniej go nie widziałem? Uwielbiam filmy o amerykańskich nastolatkach, a ten ma w sobie wszystko to, co mieć powinien. Fajny humor, morał i czasem dobrze obejrzeć szczęśliwie zakończenie, a nie ciągle patrzeć jak bohaterom dzieje się źle, a na koniec umierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałam film "Planeta Singli" i to jest bardzo fajny film, romantyczny, wzruszający, zabawny, ludzie na sali pokładali się ze śmiechu, główna bohaterka jest nauczycielką muzyki i chodzi na randki z facetami z internetu, ma śmieszne przygody, ciekawy film, nie można się nudzić na nim, w ogóle muzyka jest bardzo dobra w tym filmie, tak świetnie dobrana jak w amerykańskiej komedii romantycznej a aktorzy dobrze zagrali: Agnieszka Więdłocha, Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz i inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam "Poradnik", jeden z najlepszych komediodramatow jakie widziałem. No i w takich filmach widać dopiero kunszt aktorski Jennifer Lawrence, jak ktoś ja zna tylko z takiej tandety jak "Igrzyska Smierci".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Poradnik pozytywnego myślenia"

Najpierw 2 perełki:

,,Chodżmy do dobudówki,możesz mnie r....ć przy zgaszonym świetle :mrgreen:

,,Zamówiłem otrębuszki z rodzynkami,, ;)

Drobniutka Tifany urocza ;)

Świetne zakończenie filmu-bardzo romantyczne

Ubawiłem się setnie.Zdecydowanie polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłam w kinie na filmie "Jak to robią single", film był bardzo fajny, rozrywkowy, z gatunku komedia, film opowiadał o skomplikowanym życiu singli, były imprezy, było bzykanko i alkohol. Rebel Wilson rewelacyjnie zagrała grubaskę-imprezowiczkę :D zajebiste teksty ;) Bardzo fajne dziewczyny te cztery singielki. Film idealny do zrelaksowania się w niedzielne popołudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli kończę 9 sezonów starego x-files w przygotowaniu na nowe.
Zgadzam się -stare X-files są klasą samą w sobie. Z tego co pamiętam w niektórych odcinkach brakowało im pomysłów -ale jak dotąd nikt nie jest w stanie nakręcić czegoś tak dobrego .

 

 

 

 

The Last Man on Earth (2015) -zaczyna być moim ulubionym :smile:

http://www.kinoman.tv/serial/the-last-man-on-earth

 

Tytuł jest nieco mylący -to chyba nie jest serial o przetrwaniu ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×