Skocz do zawartości
Nerwica.com

Neuroleptyki/leki przeciwpsychotyczne.


mefiboszet

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu brałem 100mg kwety przez 3 dni na sen. Matko, w ogóle nie mogłem podnieść się z łóżka, byłem w niesamowitej niemocy i letargu.

 

Kilka lat temu mogłem bez problemu brać neuroleptyki nawet w dużych dawkach i czegoś takiego u mnie nie powodowały, a obecnie wszystkie wpędzają mnie w ten stan... Precz z nimi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, Dupye, ze czułem się dobrze na nlp. Ja brałam dwa razy w życiu nlp i za pierwszym razem się dało żyć. Za drugim było mega zombie mimo ze dawka mniejsza.

 

Ja mam oczoplas po lekach. Tzn. Nie biorę już leków, ale oczy mi uciekają czasem i nieostro widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupyé zwiększ dawkę kwetapiny do 200 i sprawdz jak działa.Kweta działa odwrotnie ,to znaczy czym większa dawka tym mniejsze zamulenia ,ale także słabsze właściwości antylękowe,nasenne.Możesz ewentualnie 25 mg- 50 mg sprawdzić działanie powinno być słabsze.Od 25-do 150 mg jest stosowana jako zamulacz dalej już ma pobudzające działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kiedyś czułem się na nich dobrze i mnie nawet aktywizowały, nawet taka kwetiapina 400mg czy olanzapina 10mg. :smile: A teraz nawet głupi sulpiryd 100mg potrafi mnie wpędzić w stan letargu. Nie wiem skąd taki odwrót...

 

Ale kweta mnie nie zamuliła tylko byłem w jakby depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po perazynie miałem kłopoty z widzeniem tzn.obraz był jakby lekko rozmazany i musiałem zbliżyć się żeby np. coś przeczytać

 

Ale minęło Ci to? I było to tylko podczas brania leku czy tez po? Ja widzę niewyraźne, a przed całym leczeniem miałam idealny wzrok. Do tego mam coś jakby oczoplas i jedno oko mi ucieka.

 

Do tego zrenice bardzo powiększone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaktobylo,

 

Kalebx3 napisał(a):

Cytuj:

Mam pytanie miał ktoś depresje po neuroleptykach? i czy po odstawieniu objawy depresji mijają?

 

 

- ja miałem po Rispolepcie .

Po jego odstawieniu depresja minęła .

 

Ale po jakich dawkach? Na depreche czy antypsychotycznych?

 

- po jakiś trzech tygodniach brania rispo na sen i wyciszenie w dawkach okolo 0,25-0,5 mg zaczęła mnie dymać depresja bezlitośnie .

rzuciłem to w piiiizzzzzzzzzdu, i po 3 dniach odżyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, no żart. Ale teraz seryjnie, jak miałem małą kotkę i jej matka już cyca nie chciała dawać, to jak se leżałam bez koszulki na łóżku, to wskakiwała mi nq klate i doiła sutka, uginając tak łapkami przy tym. Powaga. Potem już jej nie dawałem bo czułem się jak zbok jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×