Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, w sumie to niezbyt mi się podoba pojęcie "wychować sobie faceta", jakby jedna osoba miała prawo i możliwości kształtować drugą.

 

rolosz, AtroposIsDead, ja czytuję głównie Tennysona i Eliota, bardzo się lubimy, paczą na mnie z nieba.

Płaczę przy Różewiczu, rzadziej przy Gałczyńskim, bo on jest raczej wesoły.

 

Nie jestem w stanie się uczyć, strasznie mnie zdenerwowała zamiana zajęć, na niedzielę bym się przygotowała, na jutro nie ma opcji. Robię częściowe wagary.

 

Dużo rzeczy mnie dzisiaj wkurzyło, ale nie potrafiłam być długo wkurzona :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Co będziesz robiła na wagarach? :105:

 

Przeczytałam dziś całą książkę leżąc w wyrze. Odmóżdżający thiller... Ale i tak super, że udało się poczytać. "Mądrą" książkę odłożyłam po jednej stronie, bo dostałam mroczków i turbulencji w mózgu... :roll:

 

Ostatni raz chlipałam dawno temu przy wierszu A.Wata - " W czterech ścianach mego bólu nie ma okien ani drzwi." ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry chłopaki :)

Marcin2013, cieszę się, że jednak zostałeś na forum :smile:

 

Wstałem dzisiaj wyspany :smile: uśmiechnięty :D i ... głodny :mrgreen:

 

To mój 200 wpis na forum? Kiedy ja to wszystko napisałem??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Ależ piękna pogoda! :105:

Nie pospałam dzisiaj, ale trudno, najwyżej dziabnę drzemkę w ciągu dnia.

Kaszlę jak gruźlik, łeb boli, glut spływa, paskudnie. A jako że i tak dzisiaj muszę wyłazić, bo samiuśka jestem a ktoś z psem wychodzić musi, to stwierdziłam, że zrobię rundkę po lumpkach. :yeah:

Tak że głowę umyję, nafaszeruję się lekami, okutam się i w drogę, potuptam po dzielni.

 

Heloł Chłopaki!!! :papa:

 

Miłej soboty wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana u mnie tez sliczna pogoda :*********

Co do ksiazek to ja juz nie mam spiny ze musze czytac tylko "madre" bo staram sie robic to co sprawia mi radosc wiec jesli sprawia ja beletrystyka to ja czytam z checia i bez wyrzutow sumienia:)

Madre tez czytuje ale tyle sie juz ich naczytalam w ramach studiowania i pozniej ze teraz pochlaniam sporo innych :)To troche krzywdzace dla ksiazek z ktorych wiele jest swietnych ze maja latke iz sa gorszego s ortu bo nie naukowe :mhm: Tu swietny wywiad z wlascicielka Albatrosa , wlasnie w tym temacie .

 

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53662,19771413,bulimiczna-potrzeba-czytania-ksiazka-lepsza-niz-skok-na-bungee.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy&disableRedirects=true

Pochwal sie jak cos nabedziesz w ciuszkach :105::105::105:

 

 

Co do Rosska to bedzie od bodajze 20 kwietnia znow akcja minus 49 na kosmetyki do makijazu wiec nie kupujcie dziewczyny jak nie musicie nic teraz.

 

Jestem kaszlaca i stracilam glos.

 

 

Milego dnia dla Was !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani! :papa:

 

Widzę, że wszyscy rześcy od rana przy tym pięknym słoneczku!

Ja jeszcze w szlafroku, popijam kawusię i też się zaraz ogarnę, trza zrobić zakupy.

 

kosmostrada, dobrych łowów w lumpkach! pokażesz?

 

platek rozy, :papa: bierzesz coś na ten kaszel, jakiś syrop? Kup sobie Chrypex do ssania, jest super na suche gardło.

 

Chłopaki, hej! :papa:

 

Miłej soboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,:******** Kochana mam neoazarine na kaszel i mam syrop z babki lancetowatej oraz strepsils do ssania.

Jak sie dzis czujesz>???

Ja dzis tez podjade na zakupy ale to samochodem , na szybko , musze kilka rzeczy dokupic.

katar mi nawet przestal cieknac ale biore neosine i satorin na zatoki to pewnie dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×