Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co za co jesteś dzisiaj wdzięczny/wdzięczna?


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

za ludzi którzy mnie obecnie wspierają ,za to że jest ten wątek bo to bardzo wazne dla psychiki umieć być wdzięcznym uświadamiać sobie to .Dzięki temu wątkowi sobie o tym przypomniałam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUU Monczku, zazdrosze, chociaż ja tym razem wybrałbym tableta. w gry już nie gram więc d neta i programów excelu wystarczy tablet.

 

Ja dziekuje za muzyczkę, fajny utworek, polecam 3 wymiar Zbyt szybko, i za ostatni dzień chorobwej udręki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszego dnia jestem wdzieczny za owoce, profile, za to że trafiła mi sie znowu bardzo dobra książka, dziękuje za pyszny sos z piersi kuraka i kasze gryczaną, no inajwązniejsze, wpadłem do saolonu gry, wrzuciłem 5 ziko i wygrałem 160 zł ha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłowić jakąś szczęśliwą kulę ;) Właśnie tak dzisiaj szedłem z kebabem w dłoni i pomyślałem o Rysku

Riedlu i tekście "W życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć" i pomyślałem że w każdym pojedynczym dniu są takie momenty, czasem nawet nie uświadamiamy sobie, chwilowe przebłyski, dla których można żyć. Trzeba je sie tylko nauczyć łowić, i wychodzić małymi kroczkami z piekiełka.

 

Dzięki za kebaba, za osadzenie odpływu liniowego, za spotkanie w metro. Dzisiaj jadłem kebaba bo w domu wielki post i nie serwują mięsa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień jest z cyklu "palnąć sobie w głowę" te wszystkie świeta, wolne dni od pracy, niedziele przerażają mnie, jak kończy sie sobota to zaczynam myśleć jak ja przetrwam niedziele. musze byc w ciagłym ruchu, 2 dni wolnego z dobrego samopoczucia mogą wpedzić mnie w sam środek cięzkiej depresji staje sie nagi, bezbronny, głupota moze mnie wpędzić w jakieś dziwne koło myśli, jakieś inne światy biorą nademną góre, gwałcą mnie, ja pierdole, normalnym być, tak, normalnym być! co to znaczy?

 

dzisaj dziękuje, no cóz pooszukujmy sie (notabene juz pare lat temu mojemu dobremu kumplowi powiedziałem, ze ten jest szczesliwszy, kto potrafi lepiej siebie oszukiwać), przecież ten notatnik wszedł mi w krew, a nóż w końcu jakieś plony zbierzemy. wiec dzisiaj dziękuje, tak kurwa, dziękuje, i pierdoli mnie, ze moja głowa mówi ze nie ma za co dziekować, ze jest totalna hujnia, kwaśnyje mleko. Dziękuje!!!!! za odwiedziny u babci i jej historie o rosyjskich żołnierzach których ponoć nie ma w donbasie i doniecku ale jednak tam giną, dla wuja który buja jaja na wszystko wokoło, Za sernik, naprawde dobry sernik, za to ze sprzeniewierzyłem 100 zł na hazardzie, na freesbee utopiłem w amfiteatrze na spacerze z przem, wiec ten dzień naprawde był hujowy, trzeba isc w kimei zakmnąć ten czarny rozdział, rzzdzwięk. No więc tak, życie potrafi! oj potrafi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×