Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, jak Twoja szefowa jest za Tobą i chce żebyś z nimi została, to powinno się udać. Wiem z doświadczenia, że jak ma się szefa w porządku i takiego który stoi za pracownikami to wiele można wywalczyć ;)

 

kosmostrada, kuruj się kobieto! ;)

 

No to i ja dołączę z wkurwem :evil: nienawidzę jak ktoś za mnie podejmuje decyzje, niby robi to w ramach pomocy, ale i tak wypadałoby to skonsultować najpierw z główną zainteresowaną, czyli mną :evil:

w ramach wyżycia się idę jutro na siłownię i nawet umówiłam się na trening personalny :yeah: trza się wziąć za siebie, bo lato idzie :yeah:

a od maja będę miała kartę Multisportu to już w ogóle szał ciał będzie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, zobaczymy co uda sie wskorac , bedziemy sie na pewno od decyzji UP odwolywac .. Poki co mocno to przezylam i jestem zdolowana .Jade w poniedzialek , i poskladam jeszcze papiery na etat ze srodkow unijnych . Czas mnie goni bo mam tutaj umowe tylko do pazdziernika :bezradny: a miesiac ponad stracilam na czekanie na odpowiedz . Niestety mialam rece zwizane bo jak skladalam z puli stazow to nie moglam z puli unijnej.Durne przepisy.

 

Wstalam niestety z bolem glowy , pogoda deszczowa a ja mam dosc.Nie mam z a grosz szczescia jesli idzie o prace , wszystko z wielkim trudem przychodzi mimo moich staran!

A niektorym latwiusko tylko docenic tego nie potrafia.

 

 

Spokojnego dnia Kochani:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Choroby ciąg dalszy, a pracować trzeba... :bezradny: No nic, byle dziś wytrzymać i już mogę się rozłożyć.

Pogoda niefajna. Ze dwa razy wyszło słoneczko, to całkiem przyjemnie było, a tak burość, zimność i czarne chmurzyska. Byłam z psem zakichana i zasmarkana, ale tak dobrze mi to robi na głowę, że stwierdziłam, że jakoś potuptam, bo wstałam z dołem i lękiem.

 

Po co ja w ogóle pudruję ten nos , jak zaraz i tak czerwony mieć będę od smarkania...

 

platek rozy, Platuś nie dołuj, może wszystko się ułoży po Twojej myśli. Ściskam!

 

Ḍryāgan, Popieram w kwestii spania i życzę miłego pracowania! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

kosmostrada, już niedługo tego siedzenia w papierach i polecisz pod kołdrę, bo na pewno źle się jeszcze czujesz.

Katar i w ogóle wirusy strasznie masakrują człowieka i zabierają siły. Ale masz od jutra wolne, to się podkurujesz i wyśpisz.

 

U mnie dzisiaj pogoda w kratkę, trochę słońca, ale w większości zachmurzone niebo i szaro.

Dzisiaj jakby odrobinę lepiej z moimi bólami, rano trochę dokuczały.

 

platek rozy, trzymam kciuki za powodzenie Twoich zamiarów rozmów w sprawie pracy i szczęśliwe zakończenie.

Nie martw się na zapas i nie dołuj, do października jeszcze masz pracę, a teraz spróbujesz zawalczyć. Buziaki:*****

 

Hej Panowie! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, Dobra dobra, już się nie tłumacz. ;)

 

JERZY62, Purpurowy, hej Chłopaki! Pospaliście dzisiaj?

 

Zrobiłam sobie przerwę na kawę. Dawno już nie jęczałam, że nie mam mleka w pracy... No nie mam znowu i muszę to paskudztwo pić. Ale kofeinka potrzebna, bo nawet popaduje u mnie i mroczki mam przed oczami.

Dla przyjemności dopsikam się perfumą, a co tam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie okazalo z e juz z funduszow unijnych na ten rok nie ma , sa tylko dotacje z funduszu pracy .Tam sa gorsze warunki ale poskladam chociaz szans za wielkich nie przewiduje.

Pani Kierowniczka pojechala wyjasniac odmowe stazu.

Ja siedze z dolem i zjadlam przed chwila kawalek tarty ktora wczoraj zrobilam . Jest z rokpolem i gruszka.Pyszna , to moj pierwszy porzadny posilek dzis.

 

kosmostrada, Kochana kuruj sie i juz od jutra zero wychodzenia! :******** :nono::nono::nono:

 

mirunia, Ciesze sie ze dzis lepiej sie czuejsz fizycznie :********

Mnie cosik kaszle :bezradny: Dziekuje Kochana za slowa wsparcia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Słońce gdzieś mi umknął twój post... :shock: Czuję się podle, ale nadrabiam miną. ;) Może boleści nareszcie Ci mijają, za to trzymam kciuki!

Po powrocie coś upichcę i ładuję się do wyra. :bezradny:

 

platek rozy, Też kcę taką tartę... Kochana nie dołuj się, bo przecież jeszcze nie wiesz, jak to będzie z tą pracą. Głowa do góry Platuś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×