Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc z dziewczyną w egzotycznej restauracji i trzymając kartę dań w ręku starałem się trzymać jakoś fason i czytać nazwy potraw w miarę oryginalnym brzmieniu. Gdy już to zrobiłem, kelner wybałuszył oczy ze zdziwienia, po czym szyderczo uśmiechnął się pod nosem i przyniósł w końcu to, co zamówiłem. Gdy dziewczyna wyszła do toalety, poprosiłem kelnera na stronę i spytałem, co było nie tak w moim zamówieniu. Kelner oświadczył mi, że kompletnie źle akcentując nazwę potrawy zamówiłem sztukę gówna z ryżem.

 

Co dyskwalifikuje partnera podczas randki bez możliwości dania mu drugiej szansy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak okazuje przesadne zainteresowanie moją osobą i zapomina przy tym być sobą stając się kimś sztucznym bez odpowiedniego dystansu.

 

Jaki jest Twój typ potencjalnego partnera. Co cenisz, co jesteś w stanie zaakceptować a czego nie zniesiesz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenię (...) nieobrażalstwo
A co, mamy humorki? :mrgreen: Przepraszam, czy zajrzałaś w końcu do tych linków, jakie Ci podałem w temacie o piosenkach, które nas napędzają, uspokajają.

 

Miejsce na wakacje - Kambodża, Laos i Tajlandia :D

 

Czy miałeś/-aś w życiu okres buntu?

 

[Dodane po edycji:]

 

O linka, mnie wyprzedziła. Na wakacje na pewno nie pojechałbym do Somalii, do Naddniestrza, do Sierra Leone i Świętochłowic

 

podtrzymuję pytanie o buncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pióro - co ma więcej synonimów, jest bardziej eleganckie ;)

 

Czy warto wyciągać rękę na zgodę wobec osoby, która swoimi niesprawiedliwymi słowami bardzo cię zraniła, przypisując Tobie nieprawdziwe intencje, ponieważ mimo to nie jest obojętne ci jej zdrowie oraz to, co się z nią dzieje, lecz to jak ciebie potraktowała bardzo cię boli i z całych sił się zapierasz, by już nigdy przenigdy się do niej nie odezwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś musi być mądrzejszy i wyciągnąć dłoń na zgodę
Co do zasady - być może. Ale niech zasadzie przyda szlachetności czas, dużo czasu, być może ze świętym nigdy włącznie.

 

Mistrzem będzie Cracovia :mrgreen:

 

Czy wierzycie w duchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że wierze!!!!

 

Jak już o mistrzach, to komu jutro kibicujecie?

 

 

 

oczywiscie BARCELONA!!!

 

 

jak bys miał szanse spojrzec w przyszłosc na chwile jak bedziesz wygladal(a) i co bedziesz robic za 10 lat skorzystałbys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mądry mężczyzna zaakceptuje taki krok. Ale moje "tak" jest warunkowe. Najpierw musieliby o tym poważnie i dojrzale porozmawiać, a jego bezpłodność powinna być potwierdzona badaniami lekarskimi. I na takie posunięcie pan powinien się zgodzić. Jeśli samowola kobiety, nawet nieszczęśliwej z powodu braku potomstwa, to zdecydowane nie.

 

Jak popełnioną gafę próbowałaś/-eś obrócić w żart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia do mojego byłego:) już faceta przyjechał jego kolega. A że przyjechał z daleka a pora roku była gorąca więc kolega byłego korzystając z naszej uprzejmości wskoczył pod prysznic i potem pożyczył koszulkę od mojego faceta. Stał sobie w niej spokojnie przed zlewem a ja w nagłym miłosnym uniesieniu rzuciłam mu się na plecy i zaczęłam go moocno przytulać. Gdybyście widzieli minę tego gościa, moją i mojego byłego>>>:) Ale ten kolega miał podobną fryzurę i w ogóle z tyłu wyglądał jak mój były :D a ja się musiałam wytłumaczyć :oops:

 

Jaki jest twój ulubiony film?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekcja polskiego z dnia 8.03.2001. Za biurkiem moja pani polonistka i jej zjawiskowe nogi w czarnych rajstopach, w drugiej ławce w rzędzie na prawo od niej ja. Tylko ja i jej nadnaturalne nogi, półtorej godziny zleciało mi na gapienie się na nią. Błogostan.

 

Yatta-panda czy Yatta-pelikan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albumy:

 

1. Souls of Mischief "'93 till Inifinity"

2. Nas "Illmatic"

3. Mobb Deep "The Infamous"

4 Redman "Muddy Waters"

5 Mudhoney "Every Good Boy Deserves a Fudge"

6. Lamb "Debut"

7. Dj Shadow "Endtroducing"

8. Stevie Ray Vaughan "The Sky is Crying"

9. Sonic Youth "Daydream Nation"

10. Offspring "Smash"

11. Miles Davis "Kind of Blue"

12. Niels Henning Orsted Pedersen & Joe Pass "Chop"

13. Radiohead "The Bends"

14. Soundgarden "Badmotorfinger"

15. UNKLE "Psyence Fiction"

16. Madonna"Ray of Light"

17. Roni Size "New Forms"

18. Bad Religion "Suffer"

19. Massive Attack "Mezzanine"

20. Jimi Hendrix "Electric Ladyland"

 

Filmy

 

1. "Mechaniczna pomarańcza"

2. "Lot nad kukułczym gniazdem"

3. "Arizona Dream"

4. "Jazda"

5. "Wodzirej"

6. "Barwy ochronne"

7. "Żywot Briana"

8. "Monty Python i św. Graal"

9. "Piła"

10. "Obywatel Kane" :D

 

Z kim nie chciałbyś pójść do sauny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, służy mi do oglądania kretynek w stringach w stylu, dajmy na to, "Domi88", bo na pewno nie do wymiany kontaktów.

 

Czy sądy lekarskie oraz prawnicze powinny być zniesione jako zbyt hermetyczne i korporacyjne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×