Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się ubieracie


alone05

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam słabość do dżinsów z dziurami, ale jestem ostrożna, bo łatwo można popaść w kicz, na co mam alergię. Nie znoszę zbyt dużej ilości świecidełek. Strój raczej mam stonowany a dodatki bardziej wyraziste ale pojedyncze.

Ogólnie mam słabość do kozaków, obojętnie czy to na szpilce czy koturnie, czy obcasie, w połączeniu ze spódniczką. Teraz raczej spódniczki zastępuję tunikami. Dodatki skórzane bardzo lubię. Mam ulubioną narzutkę, krótkiej z rękawkiem 3/4.

Ostatnio lubię łączyć z dżinsami koszule w kratę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadwrażliwość dotykową, więc głównym kryterium w doborze ubrań jest dla mnie po prostu komfort noszenia i przyjazność dla skóry. Moje ciuszki [przynajmniej te noszone najbliżej ciała] muszą być odpowiednie miękkie / delikatne oraz nie krępować mi ruchów - wszelkie polary, futerka, aksamity i zwiewne materie oraz obszerne* fasony, w które można się zawinąć i wtulić lub które spływają miękko po sylwetce zdecydowanie najmilej widziane. Dodatkowo żaden z łaszków nie może mieć na sobie żadnego [nawet dekoracyjnego] guzika, a spodnie uznaję jedynie o kroju dzwonów i w czarnym kolorze 🙂 

 

Ogólnie nie przejmuję się zbytnio wiecznie zmiennymi trendami i ważne jest dla mnie jedynie to, by nie wyglądać rzeczywiście jak postać sprzed kilku dekad. Nie stronię również od oryginalnych i naprawdę rzadko widywanych rodzajów ubrań [poncho, mitenki, getry (ocieplacze na łydki) - dwa ostatnie stanowiące mój absolutny must wear na chłodniejszą połowę roku]. Jak nietrudno się domyślić moje specyficzne wymagania i upodobania potrafią okazać się nader problematyczne przy zakupach, dlatego gdy już uda mi się upolować całkowicie satysfakcjonujący mnie ciuszek kupuję zwykle kilka sztuk od razu.

 

* bądź dla odmiany bardzo dopasowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×