Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

chce zaruchac ktos coś?

 

Buka, to pytanie to taka zakamuflowana oferta? ;)

A kiedy było ostatnie stadne spotkanie?

 

Myślałem, że to forum dla ludzi z problemami na tle układu nerwowego, a tu widzę jakieś spotkanka, wieczorki zapoznawczo-...rytmiczne się odbywają :nono:

 

A tak na poważnie to możecie polecić jakiegoś dobrego psychiatrę w Warszawie na NFZ w okolicach Bielan, Żoliborza, Białołęki ?

Ktoś się leczy w PZP w Bielańskim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mógłbym się z kimś spotkać, nie widzę przeszkód.

 

Co mogę na swój temat powiedzieć, nie jestem dewiantem, nie szukam dziewczyny, nie szukam chłopaka, nie szukam również przyjaciół, ale jakiś nowy znajomy/a się przydał/a, opcjonalnie również delikatnie albo i niedelikatnie zaburzony psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanashiro:

 

Bólu głowy nie leczy się opioidami (w przypadku bólu głowy nie są zbyt skuteczne-dobrze sprawdzają się sartany) a psychiatrzy i neurolodzy mają recepty RPW do wypisywania metylofenidatu (ew modafinilu), po których głowa może rozboleć jeszcze bardziej.

 

Edit: Sorry, myślałem że szukasz kogoś od bólu głowy, drobne przeoczenie, od RPW na metylofenidat są psychiatrzy dzieci i młodzieży, spróbuj wygooglować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z mieszkańców Warszawy kojarzy jakiś zakład w którym podjęliby się naprawy nieco starszego aparatu fotograficznego, mianowicie Elikon 4?

 

takich wynalazków się nie naprawia,ale jak potrzebujesz coś tego typu to służę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

Powązki Wojskowe, Muzeum Techniki (w Pałacu Kultury i Nauki) Łazienki Królewskie.

 

Na ten moment nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale myślę że osoby mieszkające w Warszawie coś jeszcze fajnego znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W lipcu sam będę w Wawie; nikogo nie będę tu wyciągał na spotkania, bo nikt mnie tu nie zna, więc nie wypada. Ale jak ktoś mógłby polecić jakieś warte zobaczenia miejsca w 100licy i niedalekich okolicach, to byłbym bardzo wdzięczny :) Najlepiej w miejscach, gdzie nie byłoby problemu z robieniem zdjęć (np. w Krakowie w katedrze nie wolno :P ). Pewnie też pojadę sobie na Mazury na dzień lub dwa, bo nigdy tam nie byłem a zawsze bliżej niż z Wrocławia :D

Powązki Wojskowe, Muzeum Techniki (w Pałacu Kultury i Nauki) Łazienki Królewskie.

 

Na ten moment nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale myślę że osoby mieszkające w Warszawie coś jeszcze fajnego znają.

 

Dzięki i za to Purpurowy :) Będę miał trochę środków do spożytkowania, więc warto będzie coś pozwiedzać. Choć w sumie teraz żałuję, że na cały tydzień wpadam do Wawy. Chciałem kiedyś zrobić wypad objazdowy po całej Polsce, tj. minimum bagażu i w dwa tygodnia dookoła kraju :lol: Głupie to, ale ze względu na to jaki byłem/jestem/byłem (?) nawet w naszej pięknej Polsce niewiele widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×