Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam świątecznie!

 

Póki miałam gorączkę i ból brzucha, to nie zawsze brałam swoje leki i miałam takie doły, że czas za szybko leci, świat jest taki niebezpieczny i ogólnie wszystko bez sensu.

 

Dopiero dzisiaj jestem bez gorączki i mogę normalnie chodzić, bo wczoraj mi słabo było. Pogoda ładna, wszystko pięknie fajnie, tylko mnie znowu wzięła faza na filmy.

 

Wiecie? Nie wiecie. Mam dwie książki do zekranizowania i dwie biografie. Zakładałam, że pierwszy film zrobię jak wygram w totolotka, bo miałabym wtedy wolną rękę w zatrudnieniu profesjonalnej ekipy. Jasne, mogłabym nawet teraz zacząć pisać scenariusze, a potem szukać producenta, ale niestety wybrałam historie, które wymagają dużego zaplecza (odtworzenie czyjegoś życia i konkretnej dekady).

 

Więc siedzę, wpatruję się ze łzami wzruszenia w zdjęcia aktora, którego postanowiłam obsadzić i nie mogę przestać.

 

W sumie to jedyny objaw maniakalny jaki mi się zdarza.

 

Może napiszę do tego aktora, a on już znajdzie producenta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, ja mam kwetę, ale dopiero na wieczór, nie pamiętam czy wczoraj wzięłam. Przez chorobę nieregularnie brałam i teraz mam huśtawki.

 

Niech mnie ktoś stuknie zanim zacznę męczyć na fejsie Bogu ducha winnego aktora moim wybitnym filmem biograficznym...

:hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, do końca nawet nie wiem, jak to "powinno" książkowo wyglądać, jestem trochę w tym zgubiony. Wiem, że jest wiosna, czyli mój czas na manię właśnie, niestety. Zeszłego roku nie było to fajne. Ostatnio dostałem diagnozę od lekarza i staram się uczyć o tym jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtroposIsDead, też tak brałam, a teraz tylko na wieczór. Niestety nie mam doraźnego uspokajacza.

Dzisiaj raczej nie mam pracy do domu, nie licząc filmów do nakręcenia, natomiast będę się musiała ogarnąć na drugą połowę tygodnia.

Chyba od tego leżenia w domu się tak rozregulowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×