Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Spamowiczów :D

 

Ja też działam, nawet mam energię, mimo nocy nieprzespanej...aż sama się dziwię :mhm:, chociaż czuję lekkie zaćmienie umysłu :mrgreen:

Może to dzięki męczącej i denerwującej rozmowie z moją ex teściową, podniesione ciśnienie pobudziło mnie?

W kuchni już większość planu wykonałam :lol:, muszę jeszcze ogarnąć mieszkanie, ale to zostawię na wieczór...

 

Carica Milica, i dobrze, bo w tym kolorze Ci do twarzy :D:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, No brawo Kochana, zazdraszczam energii!

 

Carica Milica, To dobrze, bo człowiek czasami dostaje odjazdu i nagle zmienia look np. z blondu na czarne... :D

 

AtroposIsDead, To tylko dla siebie tyle pieczesz, czy pójdziesz z tym na ryneczek pohandlować? :D

 

jetodik, Argish, :papa:

 

Ciasto na mazurka się chłodzi, miensko się piecze. Zaraz robota głupiego - mielenie mięsa. Do ucierania sernika mam na całe szczęście pomocników. :great: Marzy mi się taki robot planetarny... :105: Ale to kupa kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, takie testy przeprowadzam na chłopaku. Trzyma się jeszcze dobrze, więc chyba mu smakowało :P Ale z tym handlowaniem na ryneczku, cóż, rozważę to, chociaż myślę, że koszyczko-stroiczko-gówienka by mnie przebiły i nie miałbym szans się wybić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×