Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jetodikwyliczam dalej....uprawianie sportów(jazda na nartach,biegi,nożna,siatkówka),uprawianie(z projektowaniem)ogrodów,projektowanie wnętrz(zmiana swojego pokoju co parę miesięcy),szycie artystyczne(panowie,główni projektanci to mężczyźni!),gotowanie dla przyjaciół itepedeeeeee!!!(nie wspomnę o nauce języków i w ogóle o ciągłym uczeniu się czegoś nowego,czytaniu,poszerzaniu horyzontów)Przyznasz,że monitor jest jednak ubogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to są ćwiczenia głównie na mięśnie brzucha a jeśli chodzi o spalenie tłuszczu to najlepsze są interwały, przykładowo biegniesz truchcikiem 50m i 50m szybko znowu truchcikiem i znowu szybko i takich seryjek tyle ile wlezie :twisted:

W moim przypadku chyba lepiej ograniczyć to do 10m, żebym nie wykorkował już przy furtce. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, ze sportów to lubie takie prozdrowotne raczej, gotować warto umieć muszę przyznać i trochę się doszkalam, dzisiaj np. nauczyłem się przyrządzać kiełbasę białą, trzeba we wrzącej wodzie parzyć i dodać liść laurowy i ziele angielskie :]

no i języków też warto się uczyć oraz nowych rzeczy, z różnych dziedzin nauki, tu się zgadzam.

 

monitor jest właśnie bogaty, tyle kolorów, tylu ludzi, tyle informacji i możliwości :105:

a Ty w jakie gierki grasz na PC? czy wolisz raczej na konsoli pykać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, :D

 

Próbowałam zasnąć, ale mam myśli zaprzątnięte przygotowaniami, które zresztą bardzo lubię...

Mam gości już w sobotę, a jeszcze trochę pozostało do zrobienia. Nie martwię się, że nie zdążę, ale chciałabym już mieć wszystko gotowe. To nerwicowy objaw niewątpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, ja w ogóle mało sypiam, mam problem z tym. Leki nie działają, ale udaje mi się odespać w ciągu dnia, jeśli nie ma Wnuczka - teraz są ferie, więc Synowa /nauczycielka/ wyjechała z Maleństwem-problem jest wtedy, gdy od rana trzeba, mimo wszystko zająć się Nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna, oj tak, bo to wyjątkowo żywe, niezwykle zwinne dziecko :mrgreen:

 

Już upiekłam sernik, ciasto /proste, ale Mąż lubi/ jabłkowo-gruszkowe, pasztet drobiowy, kapustę, ale taką lekką-nie bigos - do obiadu, zamarynowałam pierś indyka, jutro żurek /przeczytałam, że lepiej ugotować dzień przed podaniem/, sałatka, buraczki, zrazy wołowe /lub polędwiczki/ chyba zrobię w sobotę rano, albo jutro wieczorem. Chcę też upiec ciasto drożdżowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci do pięt nie urastam...u mnie na razie sprzątanko 3/4 zrobione i upiekłam dla przyjaciółki sernik wiedeński.Tyle.Jutro ćwikła,sałatka i żurek-w sobotę pieczenie dla domowników (sernik i baba drożdżowa)oraz robienie paschy.U nas śniadanie świąteczne rozpoczyna "konsumpcję" dobroci,więc jeszcze czas-ale spać też nie mogę i co tu zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed , ja się nie położyłam jeszcze i już przetrzymam, aby pójść spać o normalnej porze dzisiaj(!)Nie jest to zdrowe,ale taki jest czas przedświąteczny dla nas.Mam synka, 8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×