Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie,dobrze byłoby gdybyś był czyś zajęty i nie miał za dużo czasu na....no właśnie wiesz co (!)Dobrze że wychodzisz z norki i szukasz czegoś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jetodik,ja też jestem z innego świata.Ale od kompa- grając- możesz się uzależnić na maxa i tego świata, o którym piszesz...nie zauważyć(przejdzie obok,jak Twoja młodość,a Ty dalej będziesz-z siwym włosem na skroni-tylko grał...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,dobrze byłoby gdybyś był czyś zajęty i nie miał za dużo czasu na....no właśnie wiesz co (!)Dobrze że wychodzisz z norki i szukasz czegoś....

W niedzielę miała przyjechać ciocia z wujkiem i z wnuczką, więc poleciałem do sklepu po jakieś słodycze i ten facet na kasie wielce zdziwiony, że takich zakupów to się po mnie nie spodziewał. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Będzie Ci Purpurowy przypominać dawną zależność,znam takich- a mam kolegów alko-którzy kieliszki wyrzucili z domu....A pan w sklepie no cóż,pomyślał co pomyślał...Obchodzi Cię to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Będzie Ci Purpurowy przypominać dawną zależność,znam takich- a mam kolegów alko-którzy kieliszki wyrzucili z domu....A pan w sklepie no cóż,pomyślał co pomyślał...Obchodzi Cię to?

Czy mnie obchodzi? Bardziej mnie to śmieszy, bo jego zdziwienie wyglądało na autentyczne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy,scenariusz żony i matki,którą jestem (muszę zatem urządzić święta!)Chciałabym,żeby było miło po prostu i szukam wyjścia,aby się tym chceniem nie zadręczyć...Włączam przedświąteczny luz,pomalutku-chociaż wolałabym gitarę (ha!)Jetodik,jest tyle rzeczy ciekawych jeszcze do robienia(muzyka,malarstwo,filmy,tfurczość, że napiszę jak Marcinek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×