Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A a-moll,Purpurowy to tylko piętro niżej od e-moll-więc znasz już chwyty podstawowe, na których jesteś w stanie wygrać prawie wszystkie biesiadne piosenki plus Okudżawa (są niezwykle proste) :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A a-moll,Purpurowy to tylko piętro niżej od e-moll-więc znasz już chwyty podstawowe, na których jesteś w stanie wygrać prawie wszystkie biesiadne piosenki plus Okudżawa (są niezwykle proste) :yeah:

a-moll sądząc po rozpisce będzie za dwie strony. ;) Co prawda niby ten chwyt znam, bo próbowałem się co nieco uczyć wcześniej na własną rękę, ale na razie chcę się skupić na tym co mówi instruktor i nie dokładać nic od siebie, bo tylko mi się bałagan w głowie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym(a-moll)miał(e-moll)gitarę(a-moll)tobym(d-moll) na niej(a-moll)grał(e-moll)opowiedziałbym(d-moll)o swej miłości(a-moll)którą (e-moll)przeżyłem sam(a-moll) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym(a-moll)miał(e-moll)gitarę(a-moll)tobym(d-moll) na niej(a-moll)grał(e-moll)opowiedziałbym(d-moll)o swej miłości(a-moll)którą (e-moll)przeżyłem sam(a-moll) :great:

Najgorsze że on mnie straszy "Ona tańczy dla mnie". :hide: Nie to żebym miał coś do disco-polo, czasem nawet oglądam Polo TV, ale tej piosenki nie znoszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co będziesz grał jak za Tobą będą już bardziej skomplikowane chwyty tzw.barowe?Do czego zmierzasz z tą nauką gry na gitarze?

Zmierzam do... właściwie chyba tylko do tego żeby zająć się czymś konstruktywnym. ;)

Gitara się znalazła, kurs bardzo blisko i kosztuje grosze, to pomyślałem że warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry,a-moll to to samo co E-dur tylko struna niżej;zatem w tej piosence którą Ci podałam wcześniej jest e-dur i a-moll i d-moll...ja gram na ślepo-potem sprawdzam :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×