Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, Nie umiem karpatki... :why:

 

Uff przypomniało mi się, że cała skórka pomarańczowa została wyżarta i właśnie namoczyłam, coby jutro zrobić. Ale byłoby marnie gdybym się nie zreflektowała.

 

Tak sobie myślę, że może ta głowa mnie cały czas boli, bo mam za słabe okulary, a jednak dużo czytam, czy siedzę przy kompie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, zasięgnołem google i to jest film ze znanym aktorem... u mnie leci... żurek gotowałem... żurek który robił Jurek :smile:

A co u ciebie z alko?

No właściwie ja to tak w przenośni napisałem z tym El Mariachi, bo on zarabiał grając na gitarze a ja wczoraj zacząłem kurs gry na gitarze. :mrgreen: A alko po wsparciu farmakologicznym już 12 dzień nie ma, ale niedługo święta i się zastanawiam czy mam tam w ogóle jechać, bo wiadomo że będzie wódzia, więc albo się napiję i potem znowu w tango, albo się nie napiję, tylko napatrzę i po powrocie do domu sam pójdę w tango.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, teraz jak nie pijesz i jest chyba lepiej... to jest pytanie dla samego Ciebie... pić albo nie pić oto jest pytanie?

Wiadomo że nie pić, ale boję się że ta wódka na świątecznym stole mnie skusi, więc chyba po prostu zostanę w domu żeby mnie nie kusiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×