Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

To największy bullshit, jaki słyszałem - wszystko zależy od tego, czy się o to ciało dba :P

 

A Ty jakie masz zdanie?

 

mam juz 3 z przodu, skora robi sie bardziej wiotka, mysle ze nie bedzie dobrze wygladac za kolejne 10 :(

piercing tez moze spowodowac naciagniecie skory albo jakies reakcje

sumarycznie ta obroza ktora proponowala Zona jest chyba najbardziej bezpieczna

 

ale moze jak ktos prowadzi bardziej aktywny tryb zycia to ma inaczej, nie wiem;

 

tak czy siak wierze ze cialo warto czasem ozdabiac, to takie biale plotno;

 

podoba Ci sie ta znana kobieta ktora sie stylizuje tatuazem, chirurgia i piercingiem na kocice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrau, cóż, nie znam, nie gustuję, nie znam się na kobietach ;)

 

A co Cię w niej zainteresowało?

 

http://freaks.pinger.pl/m/2380457 to ta

nie gustuje? wolisz facetow? :)

zapytalem o nia wlasnie bo jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych nosicielek piercingu i tatuazy/bodymodow i chyba juz jest w takim srednim wieku;

 

ja bym wolal cos bardziej subtelnego, ale w sumie od kiedy sie zakochalem w mojej mam takie troche kocie skrzywienie ;p

 

a powiedz wiec szczerze w czym gustujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrau, w facetach :mrgreen:

 

Spodziewałeś się tego? :D

 

w sumie nie zwrocilem pierwotnie uwagi na ta tecze ktora masz w avku, wiec nie do konca, nie;

sadzilem ze jestes takim slabo zwiazanym zasadami spoleczenstwa typem lubiacym pokolorowane i pokolczykowane ;]

 

to idzie w ciekawym kierunku :)

 

chcialbys pisac po albo kolczykowac swojego m? czy to jest cos co czyniloby go twoim? twoim m czy twoja wlasnoscia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrau, zdecydowanie moim m.

 

A u Ciebie?

 

jestem ta slabsza polowka, chcialbym nosic na sobie podpis mojej Zony

nie byle jaki, najchetniej cos co nie przychodzi latwo

kiedys widzialem tekst o tym jak ktos podpisal swojego partnera wypalajac tekst na udzie albo na posladku - nie pamietam juz;

 

co Ty myslisz o takich bolesnych metodach? uwazasz ze ponno sie to regularnie powtarzac zeby podtrzymywac pewien watek w zwiazku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrau, jestem nudnym informatykiem, chyba nie jest ze mnie taki typ. No ale kto wie :>

 

A jak u Ciebie byłoby z takimi bolesnymi zabiegami?

 

wow o.O wybacz ze tak powiem, ale bardzo ciekawy z Ciebie specimen :D

 

marze czesto o takich rzeczach, ale bardziej w kierunku dyscypliny niz bycia czyims brudnopisem, chociaz kto wie; moje fantazje sa powodem do terapii, nieudanej;

ogolnie chcialem tego w przeszlosci, bol powoduje u mnie pozytywne emocje, szczegolnie jak wiem ze druga osoba nie robi tego tylko ze zlosci a bardziej swiadomie, dla nawiazania komunikacji emocjonalnej

Zona kiedys mnie pejczem lala i lubilem to ale zle sie zachowywalem i teraz juz nie mam, pozostaly fantazje

 

w informatyce sa jakies konkretne rzeczy ktore Cie interesuja? programowanie/administracja/domena/posixy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję jako programista obecnie w katalogu kolekcjonerskim jako deweloper :P ogólnie interesuje mnie informatyka teoretyczna, ale też programowanie systemów wbudowanych :P

 

Dlaczego pytasz? :D

 

@ AtroposIsDead nie mam formalnego wyksztaltowacenia, ale tez sie troszke interere tymi sprawami, teraz probuje podejsc jave i enterprise; ciezko idzie :/

 

trudno mi sobie wyobrazic jak przechodzisz od programowania do kolczykowania swojego m i wtedy powrot do komputera xD

 

doprowadziles kiedys m do placzu? chcialbys?

 

@sailorka

"nie mam formalnego wyksztaltowacenia" ;p tylko zainteresowania

 

widzisz w tym swoja przyszlosc? gry na telefon czy cos wiekszego na peceta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrau, nie doprowadziłem, serce by mi pękło na pół :< Mój m to największy skarb i osiągnięcie mojego życia ;)

 

ciekawe, chcesz go podpisac, ale nie zdominowac? sprawdzic ile bolu mozesz zadac i zobaczyc jak bardzo jest wlasnie twoj? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrau, tak mniej więcej to wygląda :D

 

Mocno to dziwne?

 

nie, ale moze z czasem ;] ciekawe tak czy siak; lubisz jak wypowiada Twoje imie? lubisz jak patrzy z dolu na Ciebie albo jak Cie zaczepia zeby otrzymac czulosci?

co on lubi w Tobie? czym go mozesz przyciagnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrau, uwielbiam wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy :D Lubi we mnie wrodzoną niezaradność, od potykania się o własne nogi, po rozbijanie sobie nosa o szafkę. Przyciągam go... chyba tym, że jestem przy nim, dla niego, gotuję mu i piekę ciasta :>

 

Jak to wygląda u Ciebie? Kto na kogo liczy bardziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrau, uwielbiam wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy :D Lubi we mnie wrodzoną niezaradność, od potykania się o własne nogi, po rozbijanie sobie nosa o szafkę. Przyciągam go... chyba tym, że jestem przy nim, dla niego, gotuję mu i piekę ciasta :>

slodki jestes :)

 

Jak to wygląda u Ciebie? Kto na kogo liczy bardziej?

jestem zdeprymowany i troche cofniety rozwojowo, Ona miala sile i chyba litosc zeby mnie wyciagnac i bardzo to cenie, ze tak postapila

chcialbym byc wsparciem, jej wlasnym kocurem do konca, probuje byc dla niej, ale trudno powiedziec na ile to wychodzi

 

narazie lece spac, nie uciekaj stad jeszcze jutro tu wroce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×