Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, :yeah::brawo::great: cały czas trzymam za Ciebie kciuki i wierzę w Ciebie :!::!::!:
Purpurowy - gratulacje, oby tak dalej :great:
Purpurowy, super! brawo Ty! :brawo::great: wytrwałości!!!

Dziękuję. ;)

 

Purpurowy taka jedna fota na tym forum to na serio Twoja? Ta co niby 20kg mniejO.o to jakie leki przez ten czas brałeś że tak przytyłeś? Depakine + olanzapine czy co O.o?

Tak, to moja fota. Olanzapinę brałem dosyć długo i masę innych leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :D no bo są fajne i kosmostradowe :mrgreen:

A jeśli chodzi o poprawną polszczyznę, to jestem straaasznie upierdliwa, ;) przyznaję, potrafię się czepiać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, Przyznam, że jakbym umiała sobie sama pomalować to też bym nie chodziła. :bezradny: A tak z potem na czole sobie pomaluję, klnąc i psując sobie humor, w dodatku paskudnie, po to żeby je mieć jeden dzień, bo taką mam płytkę... A pomalowane wypada mi mieć do pracy, nie tylko dlatego że lubię. No i masz, wyrzuciłam z siebie całą moją mroczną historię o paznokciach. :mrgreen:

 

mirunia, No wiesz knykcie pewnie też mam fajne, bo ogólnie jestem fajna... :mrgreen::lol:

 

Sigrun, :papa: A Pani jaki ma dziś kolor paznokci? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, w takim razie hybrydy nie dla mnie, bo po tygodniu bym miała odrost, więc żaden interes. Kupię sobie jakieś nowe Maksymiliany Faktorowicze, co wypuścili.

 

mirunia mnie chciała karać nawet za świadomie wykorzystywane regionalizmy :why:

 

Grypa + @ = ? :hide:

 

Pół dnia spałam, ale to chyba lepiej niż kiedy nie mogłam spać. Jutro wstaję, myję się, bo nie odwołałam zajęć.

Para-kurwa-cetamol o smaku cytrynowym i jadę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Znaczy lekka combo-masakra u Ciebie? :roll: Jedno wyjście jutro planujesz?

Jeden plus choroby - można się wyspać i z czystym sumieniem zalegać pod kołderką.

Też mi szybko rosną pazury, ale z takim lekkim odrostem jest ok, niektóre babki nawet tak specjalnie malują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, 1-2 wyjścia, bo trzeba wziąć jakieś materiały dla klientki.

Czystego sumienia nie mam, bo zawalone porządki świąteczne. I plery mnie bolą od leżenia, to chyba lepiej, żebym wkrótce wstała, bo odleżyn dostanę.

Jedyny plus, że p/gorączkowe też działają p/bólowo, więc biorę tak czy tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie ;)

 

Wpadłam żem się zameldować, że żyjem i mam się w miarę dobrze ;)

 

cyklopka, ja też chora i w gratisie z @ :hide: ale łażę normalnie do roboty, bo stwierdziłam, że 1,5 miesiąca temu wróciłam z ponad 2 miesięcznego zwolnienia to teraz nie wypada znowu rzucać L4 ;)

 

kosmostrada, fajne pazurki :smile: też myślałam, żeby sobie machnąć hybrydę na święta, ale:

A) me lenistwo nie pozwoliło mi zadzwonić do kosmetyczki się umówić, a teraz już to pewnie po zawodach;

B) krążą podobno w robocie sępy w postaci sanepidu także z hybrydami nidyrydy, mam inne wydatki niż mandat od sanepidu za paznokcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Witaj Kochana! No następna do kurowania i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia... :bezradny: Trzymaj się!

 

cyklopka, Oj tam porządki świąteczne, trudno. Grunt żebyś z choróbska wylazła.

 

Zmyję odżywkę z łba, zrobię parę ćwiczeń na kręgosłup i poczytam thillera... Dobrej nocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymęczyło mnie dzisiaj napięcie. Najpierw rano jak poszedłem sam na spacer a później wieczorem na spacerze z kolegą.

Szpital. To była sielanka. Choroba odeszła. Ale to było tak jakby dać psu kiełbasę a później ją zabrać. Pokazali, że może być lepiej w innym środowisku. Ale przecież szpitala do życia przenieść się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, no ja nie poszłam, bo z chodzeniem jako takim miałam z niedzieli na poniedziałek duży problem. Tak że bym nie popracowała, bo bym nie ustała.

 

A dzisiaj leżałam zapluta jak krewetka.

 

Moim zdaniem i tak kozactwo, że idę jutro na spotkanie z klientką, ale nie miałam nawet jak odwołać, bo nie wiedziałam, jak się będę czuła. Noż, urwał, gdyby nie @, to być może odczułabym poprawę w związku ze spadkiem gorączki i może bym się już dzisiaj spionowała.

Zobaczymy jak po nocy będzie. A teraz mi się przypominają różne niefajne wspomnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×