Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, noooo , ale ide na 11 do lekarki o ile sie doczlapie. Musze miec l4 bo nie dam rady isc na warsztaty.A Ty jak sobie radzisz?

 

Juz zaliczylam placz. :roll: a do tego dzwonili z tej pracy w biurze w firmie budowlanej zeby sie umowic na rozmowe o prace.

Powiedzialam ze moge dopierow piatek . Chyba mi minie do tego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a to też przeziębiona jesteś? najgorszy miałem trzeci i czwarty dzień, jak jestes przeziębiona kup sobie teraflu w saszetach, działa cuda.

 

Marcin2013, próbuj coś tam liznąć więcej, to później sam bedziesz mógł fuszki robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!!

 

O żesz jak zimno. Pogody niezdecydowanej ciąg dalszy, ale u mnie to norma. Idealnie na masakrowanie wahaniami ciśnienia. :bezradny: Ja kcę już wreszcie nałożyć coś innego niż puchówka!

Nie poszłam na ryneczek bo lało, ale zakupiłam słodycze dla dzieciaków na Zająca.

Ostatnia terapia za mną. Jestem zmęczona, ale zadowolona, bo koniec wtorkowych porannych sensacji. :great: Wy mi zostaliście do opowiadania o moich jazdach... ;)

Jutro już mam zaplanowane cotygodniowe kawkowanie z przyjaciółką, dzisiaj może wreszcie wieczorem tą bibliotekę załatwię, jak nie padnę po powrocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×