Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Źle spałam, lęki okropne, raz się czułam małym dzieckiem, innym razem, że czas za szybko płynie i nie wykorzystamy go dobrze...

 

Jem jedzenie. Oglądam głupie programy.

 

Temperatura podchodzi pod 38, zastanawiam się, kiedy będę mogła obejrzeć coś trudniejszego, jak Twin Peaks, czy na razie poprzestanę na Ukrytej prawdzie i Dlaczego ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie!!!

 

Obiadek późny zjadłam, kolejną kawę wypiłam :roll: i sobie pozalegam.

Pazurki mam zrobione, szkoda że po wizycie u kosmetyczki muszę odpocząć. A większość babek traktuje to jak relaks. :roll:

Jutro ostatnia terapia. Wszyscy mi mówią, że powinnam to przeżywać i chyba z tego powodu tak się źle czuję, bo mnie łatwo nakręcić... :hide: A tak bym sobie po prostu z ulgą poszła ostatni raz.

Jakaś zła jestem i bez humoru.

 

cyklopka, No to chyba idzie ku lepszemu, jak nie masz już 39. :great: Pojutrze może się uda klientkę obskoczyć, jako oczywiście jedyne wyzwanie dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no teraz bliżej 37, czyli w środę jedno wyjście poczynię, bo prawie nie kaszlę już. Potem mam tydzień wolnego, Alleluja, to będę się mogła jeszcze wyselerzyć wedle potrzeby.

 

[videoyoutube=DMg8LwfXdyc][/videoyoutube]

 

Dziwny teledysk, ale ten aktor na początku mi przypomina pana W., jak się uśmiecha w pierwszej scenie.

Cóż, głodnemu biała czekolada z mango i chrupkami na myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×