Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Smoku kochany!Wiem, że bardzo nieładnie mam nadzieję że nie jest to jakaś wydra chadowa czająca się nieopodal,tylko zwyczajna głupota z mojej strony.Nierozsądnie chorować na chad i nie spać,popijając kawę o 23.00 :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie z tymi świętami tego roku...za wcześnie,nie chodzę po sklepach i nie widzę tych wszystkich jajeczek,zajączków itp.może dlatego nie wali mi palma wielkanocna :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tak nisko upadłaś, że oglądasz takie gnioty?

Byłam ciekawa, dlaczego ludzie tego tak nie lubią, a jest takie popularne.

Nigdy nie obnosiłam się z wyszukanym gustem jeśli chodzi o filmy, więc nie mam skąd spadać, no czasem mam fazy, że plotę coś o niemieckich komediodramatach i francuskich thrillerach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Ja z migrena , pogoda dla odmiany bardzo sloneczna i mrozek maly jest ...

Dzis w pracy organizujemy wyjscie na koncert wiec nie ma mnie w sekretariacie tylko jestem na tym wydarzeniu. Nie bardzo to fajne jak sie tak czuje no ale moze tablety pomoga i bol zelzy?

 

SEDmart-Nieregularne-Geode-Druzy-Kwarcowy-Kamie%C5%84-Naturalny-Ametyst-18-K-Poz%C5%82acane-Surowy-Kamie%C5%84-Naszyjnik-Wisiorek-Naszyjnik.jpg_640x640.jpg:105:

Zamowilam sobie za zawrotna kwote 7.17 druze z ametystem :105: Takie dsamiuskie druzy u nas w Pl kosztuja okolo 60 zl :shock::shock: Niestety jesli wejdzie ustawa o placeniu podatku od zakupow w niedziele i zakupow netowych to juz sobie nic nie kupie w internetach bo przestana internety wysylac paczki do nas. Teraz paczuszki z Chin , tak samo z Amazona i z niemieckego zalando sa slane za free.No ale coz ... Polska coraz bardziej na psy schodzi .

 

 

Milego dnia dla Wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...

 

cyklopka, wczoraj oglądałem "Kulę" i krótkowłosa Sharno Stone mi się z Tobą skojarzyła, a może to Ty faktycznie byłaś? Przyznawać się! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Ja już nie wiem, czy ja nie mam zespołu chronicznego zmęczenia. Już tak długo za zombiaka robię. :( Albo powinnam się przeprowadzić, bo mi klimat nie służy...

Z rańca popędziłam do mojej lekarki z NFZu pokazać się kontrolnie. Mam sobie procha dawkować podług potrzeb. Na razie mam pozostać jednak na co drugim dniu, bo kończę terapię i mogę to przeżywać... :shock: No a potem spróbuję brać dwa razy w tygodniu, a następnie doraźnie. Następna wizyta dopiero we wrześniu, znaczy chyba ze mną lepiej.

 

platek rozy, Miłej imprezki Kochana, może być sympatycznie! Mam nadzieję, że proch ci zadziałał. Też kcę takie biżu. :105:

 

Purpurowy, Trzymaj się, w pewnym momencie będzie już lepiej.

 

JERZY62, Jak tam dziś humorek?

 

cyklopka, No widzisz, czasami się udaje. :great:

 

takie tam, A cóż u Pana oprócz widzenia Cyklopki w każdej blondynie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Pogoda jak drut, słońce pięknie świeci i przygrzewa. Ubrałam się za ciepło, rano był przymrozek, a teraz wychodziłam na zewnątrz służbowo i wróciłam jak zwykle z mokrymi plecami. :hide: Moja koszulka wisi na kaloryferze w pracy!

 

kosmostrada, mnie też poniewiera chroniczne zmęczenie, nogi ciężkie, w głowie zamuł - czyli wiosenny zombiak. :?

Wczoraj po południu umyłam okno w kuchni, a później zdychałam z bólu ramion - to było tylko 15 minut roboty, a ból całe popołudnie. Do doopy z takim zdrowiem i samopoczuciem.

Cieszę się , że schodzisz powoli z leku i lekarka widzi Cię w lepszej formie. Dawkowanie wg uznania i samopoczucia, to już światełko do bycia na czysto.

Oby nam się udało Kosmuniu to łagodnie przejść i wrócić do "trzeźwej" rzeczywistości, bez tego chemicznego zamulenia. Niech nam wiosna służy! :great:

 

Sigrun , łoj nie dobrze Kochana, żeś chorutka. Kuruj się skutecznie, nacieraj, masuj i co tam jeszcze! Nie daj się choróbsku...

 

takie tam, nasza Cyklopka pyzata na buźce, to nie ten typ urody... ale skoro tak ją widzisz? :bezradny:

A co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdraszczam ciepełka Dziewczynki, bo ja nadal w puchówce, prac wiosennych na ogródku nie zaczęłam, bo tak zimno. :bezradny:

 

Sigrun, Zdrówka życzę!!! Korzystaj ze zwolnienia - miłego odpoczynku!

 

mirunia, Tak Kochana, trzeba być dobrej myśli! I jak tam weekend Ci się zapowiada - szał wiosennych porządków? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, takie mam plany, bo już najwyższy czas ogarnąć chałupę przed świętami, ale bez szaleństw.

Takie dokładniejsze, wiosenne porządki planuję na kwiecień, jak się fizycznie lepiej poczuję. Teraz okna, firany, podłogi - wystarczy! :D

Pewnie też zajmiesz się teraz w weekend na lataniu ze szmatą, a w przyszłym tygodniu pichcenie smakołyków. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No oczywiście, ale tez ogarnę na miarę swoich możliwości. Przede wszystkim jednak chciałabym zrobić ogródek, byle nie lało, to się okutam i do roboty. Muszę, bo liście nie wygrabione, a kwiatki już wyłażą... :bezradny: Najważniejsze, żebyśmy się nie zmasakrowały. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cyklopka, :*********

Moge Wam dac linka do tego wisiora :) '

 

 

Mnie glowa boli i boli , jeszcze mialam nieprzyjemna sytuacje w pepco --- pani na mnie wjechala wozkiem , ja wpadlam na regal i stlukly sie 4 lampki do wina . Chcialam zaplacic za dwie bo nie byla to moja wina to pani taki raban podniosla , wezwano ochrone , policje i oczywiscie policjant kazal zaplacic mnie za wszystkie lampki bo pani byla z malym dzieckiem to jej obciazac nie mozna ....

Takze wrocilam ubozsza o 16 zl moze dla kogos niewiele ale d la mniie sporo. Zwlaszcza ze ja pieniedzy mialam przy sobie 30 zlotych i mialam kupic miedzy innymi ubijaczke do masla w pepco plus noge kurczakowa pod krupnik , tampony i chleb zytni. Kupilam tylko te noge i chlebek bo na inne rzeczy mi kasy nie starczylo.

 

Wkurwionam na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada. mirunia, to nie tak :smile:

 

Co do samopoczucia i reszty - przedpołudniowa wizyta u psycholog, potem na zajęcia. Teraz mam przerwę i czekam na kolejne. Jakiś rozczarowano-sfrustrowany jestem. Na szczęście studentów mam fajnych. Dzisiaj późno kończę, więc raczej nic dodatkowego nie porobię, a miałem jeszcze po receptę iść.

 

Kosmostrada, cieszę się, że z leków schodzisz. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała do nich wracać. No i że i ty, i mirunia pokonacie paskudne zmęczenie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ****** Kochana, to żeś miała przygodę... :bezradny: Ale w ogóle jakieś niesympatyczne, że kazali zapłacić, toż to w koszta sklepu powinni pójść... Oj to nie lubię pepco. O tyle dobrze, że cała półka nie poleciała. ;)

A impreza chociaż udana?

Link zapisałam, koniecznie napisz, jak przyjdzie, czy naszyjnik w realu ładny.

Może uda Ci się jakoś sobie humor dziś poprawić.

 

mirunia, Bardzo chciałabym mieć taki wielki ogród... :105: A kwiatuszki to mogę u siebie policzyć...

Na razie u mnie kwitną krokusy i wczesne irysy cebulkowe. Reszta wyłazi.

 

takie tam, To jesteś dziś zaaferowany... A kysz frustracjo, a kysz rozczarowanie, idzie weekend może uda się je kopnąć w doopsko... ;)

 

Odsapnęłam i zabieram się za obiad, dziś u mnie pstrąg łososiowy, ziemniory i surówka.

Jak dobrze, że już czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×