Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Benzowiec wskakuj na większą dawkę, bo 20mg ewidentnie dla Ciebie za mała.

 

no ale skoro ta zmuła to od leku to , ja nie wiem , boję się że będzie jeszcze gorzej . po za tym czuję takie odhamowanie emocjonalne , filmy mnie nie interesują,nic mi się nie chcę,wszystko robię na siłę , nie wiem od czego taka senność dziś , przed wczoraj tez miałem ale nie aż tak , ale co mi szkodzi mogę zwiększyć o 10mg. do 30mg.

 

-- 16 mar 2016, 20:49 --

 

właśnie nie wiem cyz zwiększenie może pomóc czy może pogroszyc . :/

 

 

ps: teraz tak się porządnie przebudziłem dopiero

Jeśli już chcesz koniecznie zwiększyć do wejdz na 40mg a potem szybko na 60 mg i z miecha posiedzieć jak nie ruszy to daj sobie spokój z tym lekiem, ja brałem 3 miechy fluo i mnie nie pobudzało na żadnej dawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzowiec wskakuj na większą dawkę, bo 20mg ewidentnie dla Ciebie za mała.

 

no ale skoro ta zmuła to od leku to , ja nie wiem , boję się że będzie jeszcze gorzej . po za tym czuję takie odhamowanie emocjonalne , filmy mnie nie interesują,nic mi się nie chcę,wszystko robię na siłę , nie wiem od czego taka senność dziś , przed wczoraj tez miałem ale nie aż tak , ale co mi szkodzi mogę zwiększyć o 10mg. do 30mg.

 

-- 16 mar 2016, 20:49 --

 

właśnie nie wiem cyz zwiększenie może pomóc czy może pogroszyc . :/

 

 

ps: teraz tak się porządnie przebudziłem dopiero

Jeśli już chcesz koniecznie zwiększyć do wejdz na 40mg a potem szybko na 60 mg i z miecha posiedzieć jak nie ruszy to daj sobie spokój z tym lekiem, ja brałem 3 miechy fluo i mnie nie pobudzało na żadnej dawce.

 

od razu na 40??? boję się że mi się coś z penisem stanie na dole . myślę że 40 jak nie ruszy to nie ma po co zwiększać . ale boję się od razu na 40

 

ja nie chce zeby mnie pobudzało ale działało antydepresyjnie . bym mógł się śmiać,cieszyć i coś robić

 

 

moim zdaniem fluo kastruje mocniej od paroksetyny , juz to rok temu pisalem jak brałem fluo . wogóle nie czuję że mam penisa w gaciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence: a jakie dawki brałeś przez te 3 miechy . 60mg też ?, przecież ten lek się rozkręca nawet 6 tyg . każda zmiana dawki powoduję skutki uboczne . dlatego chcę stopniowo.

 

-- 16 mar 2016, 21:20 --

 

benzowiec84, No to jak chcesz to zwiększ na 30mg i zobaczysz, ja nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy 20 a 30mg.

 

a pomiędzy 20 a 40?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence: a jakie dawki brałeś przez te 3 miechy . 60mg też ?, przecież ten lek się rozkręca nawet 6 tyg . każda zmiana dawki powoduję skutki uboczne . dlatego chcę stopniowo.

 

-- 16 mar 2016, 21:20 --

 

benzowiec84, No to jak chcesz to zwiększ na 30mg i zobaczysz, ja nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy 20 a 30mg.

 

a pomiędzy 20 a 40?

Nie czułem za bardzo działania przeciwdepresyjnego tego leku, to znaczy tego zachwalania fluo, o tym, że daje kopa i poprawia nastrój i dodaje chęci do życia nie miałem tego na żadnym ssri w tym na fluo, jedyny plus tego leku to to, że najmniej przymulał z wszystkich, które brałem jeśli chodzi i dawkowanie to brałem 20 mg przez miecha, potem ze 3 tygodnie 40 mg i 60 mg też ponad miesiąc, nie wiem, może trzeba było dłużej czekać, ale miałem już dość ssri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence: a jakie dawki brałeś przez te 3 miechy . 60mg też ?, przecież ten lek się rozkręca nawet 6 tyg . każda zmiana dawki powoduję skutki uboczne . dlatego chcę stopniowo.

 

-- 16 mar 2016, 21:20 --

 

benzowiec84, No to jak chcesz to zwiększ na 30mg i zobaczysz, ja nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy 20 a 30mg.

 

a pomiędzy 20 a 40?

Nie czułem za bardzo działania przeciwdepresyjnego tego leku, to znaczy tego zachwalania fluo, o tym, że daje kopa i poprawia nastrój i dodaje chęci do życia nie miałem tego na żadnym ssri w tym na fluo, jedyny plus tego leku to to, że najmniej przymulał z wszystkich, które brałem jeśli chodzi i dawkowanie to brałem 20 mg przez miecha, potem ze 3 tygodnie 40 mg i 60 mg też ponad miesiąc, nie wiem, może trzeba było dłużej czekać, ale miałem już dość ssri.

 

hmm rozumiem. ja dam 30mg ale nie licze na nic . psychiatre mam jednak we wtorek, idę prywatnie zobaczymy.

a jak się czujesz na dulo?? będziesz ją brał czy odstawiał , jak odstawiał to zamierzasz co brać? jakie masz plany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro kastruje najbardziej, najmniej fluwoksamina.

Grabarz wstawiał w jakimś temacie grafikę.

 

ja mówie na swoich doświadczeniach , co mi z badań , jak z moich doświadczeń (autopsji) fluo kastruje mocniej od paro . mówie o sobie . brałem i to i to , w ogole wszystko brałem.

a ten grabarz , wkleja tylko badania jakieś i linki , magister farmacji :)

 

-- 16 mar 2016, 21:36 --

 

tak smao jak fluo aktywizuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 16 mar 2016, 21:20 --

 

benzowiec84, No to jak chcesz to zwiększ na 30mg i zobaczysz, ja nie widziałem żadnej różnicy pomiędzy 20 a 30mg.

 

a pomiędzy 20 a 40?Nie czułem za bardzo działania przeciwdepresyjnego tego leku, to znaczy tego zachwalania fluo, o tym, że daje kopa i poprawia nastrój i dodaje chęci do życia nie miałem tego na żadnym ssri w tym na fluo, jedyny plus tego leku to to, że najmniej przymulał z wszystkich, które brałem jeśli chodzi i dawkowanie to brałem 20 mg przez miecha, potem ze 3 tygodnie 40 mg i 60 mg też ponad miesiąc, nie wiem, może trzeba było dłużej czekać, ale miałem już dość ssri.

 

hmm rozumiem. ja dam 30mg ale nie licze na nic . psychiatre mam jednak we wtorek, idę prywatnie zobaczymy.

a jak się czujesz na dulo?? będziesz ją brał czy odstawiał , jak odstawiał to zamierzasz co brać? jakie masz plany

No narazie biorę, tak do 6 tygodni przepisowo będę brał i zobaczymy, jak nie zadziała, to albo jakiś czas nie będę brał nic, albo spróbuje tianeptyna+afobazol lub tianpetyne+bromantan, może jakaś mała dawka ssri, ale co do tego pewny nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam bardzo poważny problem ze wzrokiem, wydałam 100 zł na okulistę, 60 zł na krople do oczu i jutro jakiś koenzym q +witamina E będzie kosztował 30 zł + jeszcze na laboratorium 50 zł, normalnie już masę pieniędzy wydałam z powodu tej fluoksetyny, co robić.

 

Czy komuś to pieroństwo rzuciło się na wzrok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam bardzo poważny problem ze wzrokiem, wydałam 100 zł na okulistę, 60 zł na krople do oczu i jutro jakiś koenzym q +witamina E będzie kosztował 30 zł + jeszcze na laboratorium 50 zł, normalnie już masę pieniędzy wydałam z powodu tej fluoksetyny, co robić.

 

Czy komuś to pieroństwo rzuciło się na wzrok?

Przestań wydawać pieniądze na to, bo to nie ma sensu, to kwestia leku, od kiedy masz coś nie tak z tymi oczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam bardzo poważny problem ze wzrokiem, wydałam 100 zł na okulistę, 60 zł na krople do oczu i jutro jakiś koenzym q +witamina E będzie kosztował 30 zł + jeszcze na laboratorium 50 zł, normalnie już masę pieniędzy wydałam z powodu tej fluoksetyny, co robić.

 

Czy komuś to pieroństwo rzuciło się na wzrok?

Przestań wydawać pieniądze na to, bo to nie ma sensu, to kwestia leku, od kiedy masz coś nie tak z tymi oczami?

 

miałem takei coś na paroksetynie długo z 2 lata . poszedłem do okulisty i stwierdził że wzrok mam zdrowy . ale słabo widziałem . przyzwyczaiłem się już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czuję że od tych leków już tracę zdolności logicznego myślenia i "samomyślenia "

 

Ja dzisiaj weszłam do Biedronki i 5 minut zastanawiałam się po co przyszłam tam, dopiero potem zaskoczyłam że po herbatę.

 

Tak jestem z lekarzem pod smsem zawsze, wynalazłam takiego w Katowicach, ale chodzę do niego prywatnie i on zawsze jest pod tel na smsie.

 

Ale nie myślcie, że jest tak różowo, nawet i on chce mnie odstawić do szpitala bo nie daje już rady ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czuję że od tych leków już tracę zdolności logicznego myślenia i "samomyślenia "

 

Ja dzisiaj weszłam do Biedronki i 5 minut zastanawiałam się po co przyszłam tam, dopiero potem zaskoczyłam że po herbatę.

 

Tak jestem z lekarzem pod smsem zawsze, wynalazłam takiego w Katowicach, ale chodzę do niego prywatnie i on zawsze jest pod tel na smsie.

 

Ale nie myślcie, że jest tak różowo, nawet i on chce mnie odstawić do szpitala bo nie daje już rady ze mną.

Czasem i do szpitala trzeba iść ja byłem na początku mojej depresji, wtedy jeszcze wierzyłem w to, że będę zdrowy, ale teraz to już coraz bardziej w to wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam w szpitalu ale na neurologii w Sosnowcu, dali afobam i wypisali, potem się pogorszyło, teraz leku nie idzie zmienić i ciągle mi szpital proponuje od 1,5 roku a ja się bronię jak mogę.

 

-- 16 mar 2016, 23:26 --

 

Benzuś zakochaj się to nie stracisz głowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja bym poszedł do szpitala bo jestem w beznadziejnym stanie , ale wiem jak u mnie w psychiatryku tutaj leczą i co robią z pacjentami , mają wywalone w pacjenta , a wywiad trwa 2 minuty , dostajesz jakiś tldp/ssri + benzo , leżysz miesiąc/2 i wychodzisz . i co to ma być leczenie.

 

Po za tym byłem tam 2 razy na odwyku i widziałem jak pielegniarka ze złości , pluje takiemu choremu psychicznie do zupy.

zapinają w pasy a nic nie zrobił .

zabierają papierosy bo nie powiedział "proszę"

depresji szpitalem nie wyleczycie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depresji szpitalem nie wyleczycie .

 

Dlatego też bronimy się przed szpitalem jak możemy, u mnie w mieście niedawno facet po psychiatryku wyskoczył z 7 piętra i zabił się, teraz niedawno to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie i tak wszyscy umrzemy, więc to tylko kwestia czasu. :pirate:

 

-- 16 mar 2016, 23:35 --

 

Możecie spróbować jeszcze z tym nootroprem NSI-189, ponoć leczy depresje autentycznie i nie robi z mózgu budyniu jak te nowoczesne esseraj. :mrgreen:

 

-- 16 mar 2016, 23:38 --

 

Zauroczenie/zakochanie to też jest jakieś wyjście, ale raczej ekstremalnie trudne, bo trzeba się poumawiać z kimś, pojechać, zadbać o siebie no i trochę postarać, potem nawet jeśli coś zaiskrzy, to po pewnym czasie zaczną się problemy jak w każdym związku, póki neuroprzekazniki będą buzować będziesz się czuł rewelacyjnie, ale predzej czy pózniej to minie, nie daj boże jakiegoś rozstania to już lina i gałąz w zasadzie pewna. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×