Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żona fatalne zauroczenie kochankiem


Rekomendowane odpowiedzi

vlad1974, nikt nie mowi całkowicie i wiadomo,ze to nie jest proste, xle wybrałęs 20 lat temu , zdarza sie, ja za bardzo nie wędkuje , chociaz zdarzyło mi sie kilka razy w zyciu i musze powiedziec ,ze to wciaga wbrew temu jak sie na to patrzy z boku, w sumie byłam zdziwona ,ze wciaga ,ale wciaga fakt, jak ta ryba złapie na haczyk i nagle bierz ja hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję tych 20lat mamy trójkę fajnych dzieciaków a że żonie wkradł się jakiś defekt przez trzecia osobę której udało się ją zmanipulować teraz to trudno. Nic na to nie poradzę co najwyżej mogę minimalizować wpływ jaki ma to na dzieci. Poczytałem wasze opinie i te pozytywne i te negatywne które robiły ze mnie tego złego .Pozwoliły mi one popatrzeć na moją sytuację z różnych stron i poszerzyły moje horyzonty myślowe. Teraz ja muszę się zastanowić nad najlepszą opcją dla mnie i moich dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję tych 20lat mamy trójkę fajnych dzieciaków a że żonie wkradł się jakiś defekt przez trzecia osobę której udało się ją zmanipulować teraz to trudno. Nic na to nie poradzę co najwyżej mogę minimalizować wpływ jaki ma to na dzieci. Poczytałem wasze opinie i te pozytywne i te negatywne które robiły ze mnie tego złego .Pozwoliły mi one popatrzeć na moją sytuację z różnych stron i poszerzyły moje horyzonty myślowe. Teraz ja muszę się zastanowić nad najlepszą opcją dla mnie i moich dzieci.
Twoja ex - zona jest zdecydowanie uzalezniona od tego typka, poczytaj sobie wątek "Uzaleznienie od miłości". Czy na początku Waszej znajomosci 20 lat temu nie zachowywała się tak samo bezkrytycznie wobec Ciebie jak teraz wobec tego goscia ? być może powtarza stary schemat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem ten watek i bingo 99% zgodności i teraz chociaż wiem dlaczego .Nie muszę już szukać u siebie winy że być może za mało poświęcałem czasu czy robiłem coś nie tak. Świadomość wyzwala choć nie czuje się lepiej :?

objawienie

http://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/zwiazki/uzale%C5%BCnieni-od-kochania-gdy-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-staje-si%C4%99-obsesj%C4%85/ar-BBoJ1Ib?ocid=DELLDHP#page=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vlad1974, wroci do Ciebie...

 

ty mnie nie stresuj :D tak jak ona była dla mnie "zimną s..... " tak ja teraz dla niej będę "zimnym sku " a to co mogę jej doradzić to żeby się przebadała bo jej kochaś brał wszystko co się dało złapać i nie uciekło na drzewo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×