Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha, spadłam z fotela jak zobaczyłam nazwę wątku... Nocne Smarki :lol::uklon:

Poczytałem troche treści i chyba wiem skąd taki tytuł wątku :mrgreen: ale nie jestem pewien i musze przeczytać wszystko -od pierwszej strony :smile:

chyba juz wiem na co zmarnuje najblizsza godzine moze przy okazjj zasne panie boze dopomoz

 

ostatnio czytalam posty z 2k14 i az przykro mi sie zrobilo ze tyle ciekawych osob stad spierdolilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ,ale nie dałem rady tego wszystkiego przeczytać od 1 strony :smile:

Bo zawsze dłubię w nosie, kiedy przeglądam ten temat. Zawsze.

Ty nie tylko dłubiesz w nosie ale z tego co wydłubiesz robisz palcami takie małe kuleczki i ( gdy nikt nie widzi ) pozwalasz im cichutko opadać na dywan... Dziewczyno weź -niektórzy coś jedzą czytając ten wątek...

Co masz na swoją obronę ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ałłłł ,to było mocne :pirate:

 

Ogłaszam że cyklopka jest usprawiedliwiona :uklon: i jeśli kiedykolwiek ,ktokolwiek będzie z nią zadzierał -będzie miał do czynienia z: Nią :mrgreen:

 

A teraz idę do kąta ,skulę się w kulkę i popłacze troszke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu czemu tu sie nic nie dzieje nocami? smutnazaba.jpg

z desperacji wlazlam na jakies randomowe kanaly gdzie roilo sie od niedopieszczonych kucow i kiedy tracilam juz nadzieje ze siedzi tam ktokolwiek ogarniety trafilam na naprawde niezla sztuke w dodatku z tego samego miasta rozmowa nam sie calkiem kleila znalazlo sie sporo wspolnych pierwiastkow mimo ze zajezdzalo zdeka nerwica nie przypuszczalam ze w ogole uda mi sie nawiazac z kims kontakt i wieco co stalo? wyjebalo mnie przed chwila i nawet nie wiem jak moge tam wrocic kocham zycie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smarki co to za pustki ?

co sie stalo z moimi sajko aniołkami jolantka, hujenka, trumienka, MSP i wiele wiele innych ktorych zaczepialem

co sie stało z nasz klasa ?

ps to nie prawda ze podcieram tyłki dziatkom w DE , tak naprawde to nosze gruz na wiejskiej budowie :D ach co za zycie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×