Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, nie , jedno słowo tylko tak napisałam "sond", ale to celowo żeby przedrzeźnić "sąd". A to Marcin ma dyslekcję? myślałam, że z komórki pisze czy coś i dlatego polskich znaków nie używa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, mi to nie przeszkadza jak piszesz, w sumie nawet mi się to w pewnym sensie podoba. Ja nie z tych czepliwych polonusów, co by ukamienowali za brak przecinka. W ogóle jestem zdania, że j polski już dawno powinien zostać uproszczony. Na co komu te er zety czy u z kreską. :bezradny:

Dobranoc Ci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Gdyby nie szkoła Weekendowa, to dzisiaj napiłAbym się winka i poszła spaciu, a jutro może bym zabalowała z fanami zespołu, którego dawno nie słucham, ale zobaczyłabym kilka starych mord, z którymi kiedyś jeździłam na koncerty. Albo bym poszła spaciu po raz wtóry.

 

No nie wiem, muszę se ustalić priorytety, czy się uczyć czy raczej chodzić spać :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Niestety słońca nadal u mnie nie ma. Miałam nadzieję, że na weekend poświeci, troszkę energii doda, a tu koopa. No trudno.

Procha na ból głowy zażyłam, bo mi czacha dymi... Jak się rozkręci, to się zastanowię, co tu porobić. Jedyne co mam zaplanowane to pojechanie po kąpielówki dla młodego na basen, bo znowu gdzieś posiał galoty. Przy okazji może jakiś spacer w innych okolicznościach krajobrazowych.

 

Witajcie Chłopaki! Miłego weekendu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×