Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Istotne ? Czy ja wiem . Pewnie zależy od kobiety . Denerwujące jest fakt że ostatnie przybierają na wadze a pierwsze spadają. Z tego co się orientuję. Ja tego problemu nie mam ,bo jak się odchudzam to owszem spadają pierwsze ale jak przybieram to też są pierwsze hahaha

No piersi to piersi , ale jakby nie było trochę się składają na fizyczną kobiecość,trochę mamy pewnie jobla na ich punkcie ... - a czy nie są za szpiczaste,mało okrągłe,opadłe,rozlazłe na boki ...

Ale to od kobiet zależy i jej akceptacji .

Gdyby odnieść kobietę do drzewa ,to przy pojęciu piękna tworzą się dwa rodzaje kobiet , te które zakwitają sezonowo i te które kwitną zawsze ( chociaż byłyby to chyba iglaki,znaczy się iglice =)) ... chociaż to kwestia spojrzenia,każde drzewo ma coś w sobie )

Także owszem,piersi jak taka galązka mają swój udział w tworzeniu wizerunku,wrażenia...Ale nie są decydującym i ostatecznym czynnikiem.

(Może mi znów wali i plote bezsensowne wianki,albo się nie znam ,bo nie narzekam na swój biust o.)

 

 

Czy kiedy jest parcie jest też " zaparcie" ? ( w kontekście presji zew. I wew. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×