Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa myśli...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No mnie teraz męczą te mysli i wątpliwosci ale jakos nie czuje ogromnego lęku czuje ze kocham ale cos innego mi mówi ze jest inaczej i trzeba sie rozstac. Troche mnie to niepokoi i nie rozumiem sam siebie a wczoraj przeciez było tak dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu po prostu nie pójdziesz w końcu do lekarza, który rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości?

 

 

Nie wiem głupio to moze zabrzmi ale wkręcam sobie ze musze zachowac umysł w ciągłym napięciu bo wiem ze jak będę czujny nie zerwę a jak pójde do lekarza to juz nie będzie odwrotu i trzeba będzie sie rozstac wiem głupio to brzmi sam nie potrafie tego wyjasnic. Nie rozumiem dlaczego do cholery umysł kompletnie zapomniał o opcji bycia gejem zły sie robie , wkurwiam sie i zaczynam sie stresowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest to wszystko niby boje sie ze utraciłem miłosc. A nadal matwie sie o tą osobę i tak dalej fajne jest to ze teraz czuje jakies tam uczucie bo wczesniej to kompletna pustka. Ale i tak boje sie nie wiadomo czego sam nie wiem jak opisac to dziwne samopoczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zauwazylem pewną rzecz ze jak powtarzam sobie ze te mysli nie odpowiadają moim pragnieniom ze to tylko zaburzenia i to minie to czuje sie spokojniejszy. Natomiast gdy wkręcam sobie ze ja tego chce to tym bardziej w srodku odczuwam niepokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nawet nienajgorzej się czuję, zmieszałem w końcu te zioła (chociaż w poniedziałek już miałem komplet). Szybko okazało się jak dużo tego jest, wyciągnąłem zwykła misję, to po wsypanieu 1 torebki już z niej zrezygnowałem i wyciągnałem z szafki jakiś gar metalowy z 50 litrów. Cała mieszanka i tak wypełniła ponad połowę tego naczynia. Od jutra zaczynam pić. Humor poprawiło, że w końcu coś zrobiłem i nawet natręctwa przeszły. Teraz trochę niepokoju jest, ale generalnie mam dobry nastrój.

 

Sporządziłem swój plan wyjścia z NN i depresji - post2221231.html#p2221231 , który zaczynam od jutra. Zobaczymy jaki efekt przyniesie. Jak nie będzie dobrego efektu po 6 tygodniach to zapiszę się do psychologa, albo psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapisz się od razu będziesz o 6 tygodni do przodu. :smile:

 

Ja wierzę w swój program, psycholog nie ucieknie w razie czego. Opieram się na założeniu, że potrzebuję pomocy jak czegoś nie potrafię sam zrobić, bądź nie jestem przekonany, że potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Potrzebuje pomocy ciągle sie biję z przeszłością z myślami analizuję wszystko co się wydarzyło i już się raczej nie zdarzy. Cofam się wstecz zamiast iść do przodu przez co stoję w miejscu po padam w depresję nastrój spada, przychodzą noce bezsenne jestem pobudzony

Obecnie biorę rispolept 1mg rano i mobemid rano 300mg po obiedzie 150

 

Nie długo znów jadę za granicę do lekarza psychiatry prowadzącego nie ma szans się dostać przed wyjazdem

 

Pytanie co można wrzucić do menu żeby odgonic myśli mogę dysponować lekami to nie problem..

I proszę bez głupich komentarzy po pierogi potrzebuje rady a nie jest możliwością spotkania się z lekarzem a nie wiem ile Tak jeszcze wytrzymam

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on23,

Nie ma takiej tabletki,która uwolni od "demonów"przeszłości,możesz jedynie stłumić pewne objawy,

zagłuszyć chemią myśli,ale problemu nie rozwiążesz w ten sposób.

Może tutaj pomóc zmiana myślenia i koncentrowanie się na tym,co jest tu i teraz,uczenie się przebaczania itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Potrzebuje pomocy ciągle sie biję z przeszłością z myślami analizuję wszystko co się wydarzyło i już się raczej nie zdarzy. Cofam się wstecz zamiast iść do przodu przez co stoję w miejscu po padam w depresję nastrój spada, przychodzą noce bezsenne jestem pobudzony

Obecnie biorę rispolept 1mg rano i mobemid rano 300mg po obiedzie 150

 

Nie długo znów jadę za granicę do lekarza psychiatry prowadzącego nie ma szans się dostać przed wyjazdem

 

Pytanie co można wrzucić do menu żeby odgonic myśli mogę dysponować lekami to nie problem..

I proszę bez głupich komentarzy po pierogi potrzebuje rady a nie jest możliwością spotkania się z lekarzem a nie wiem ile Tak jeszcze wytrzymam

Pozdrawiam

 

Trzeba zmienić sposób myslenia - przeszłość jest już niezmienialna, trzeba by skupic na celach w przyszłości. Jak nie ma trzeba by je znaleźć. Roztrząsając przeszłość niszczysz sobie tylko życie. Sam mam ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja roztrząsam przeszłość, bo mam wrażenie, że wtedy byłam złym człowiekiem, który gardził ludźmi i uważał się za lepszego. Staram się sobie przypomnieć jak wtedy myślałam, ale nie do końca pamiętam. Strasznie się tym zafiksowałam. Już nawet inne natręctwa nie są aż tak silne, jak były. Ciągle dochodziłam do wniosku, że wtedy może i tak myślałam, ale to były natrętne myśli. Ale dziś już nie jestem taka pewna. Raczej skłaniam się ku temu, że to była prawda. Zawsze się uspakajałam "To tylko nerwica, nie myślałam tak, a przynajmniej mam nadzieję". Czyli w zasadzie się usprawiedliwiałam i używałam do tego nerwicy. Jeszcze idiotka myślę, że może lepiej by tak było, gdybym była tą złą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja roztrząsam przeszłość, bo mam wrażenie, że wtedy byłam złym człowiekiem, który gardził ludźmi i uważał się za lepszego. Staram się sobie przypomnieć jak wtedy myślałam, ale nie do końca pamiętam. Strasznie się tym zafiksowałam. Już nawet inne natręctwa nie są aż tak silne, jak były. Ciągle dochodziłam do wniosku, że wtedy może i tak myślałam, ale to były natrętne myśli. Ale dziś już nie jestem taka pewna. Raczej skłaniam się ku temu, że to była prawda. Zawsze się uspakajałam "To tylko nerwica, nie myślałam tak, a przynajmniej mam nadzieję". Czyli w zasadzie się usprawiedliwiałam i używałam do tego nerwicy. Jeszcze idiotka myślę, że może lepiej by tak było, gdybym była tą złą.

 

 

Chciałbym ci jakos poradzic ale szczerze mówiąc boje sie ze moje rady tylko nasilą te mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spędziłem dzisiaj cały dzien ze swoją dziewczyną i naprawdę było fajnie. Ale tylko ten jakis lęk i to poczucie scisku w gardle i co najgorsze ta pustka to poczucie pustki i braku emocji. Boje sie ze juz nigdy ta pustka i ten lęk nie zniknie nigdy ale przeciez skoro to pojawiło sie tak nagle to i musi sie kiedys skonczyc dziwne jest to ze totalnie minęło natręctwo o orientacji nie wiem moze wróci tylko potrzebuje nowego bodzca zeby sie na nowo uaktywnic. Przeraza mnie ta pustka i ten lęk oraz scisk w gardle jest ciężki do zniesienia. A najgorsze jest to ze pomimo tej pustki nie potrafie z nią zerwac przyprawia mnie to strasznym lękiem oraz płakac mi sie chce . Bardzo chce z nia byc a jednoczesnie boje sie ze jej nie kocham jak to jest do cholery mozliwe. Myslicie ze ta pustka tez moze miec związek z tym lękiem ? Ponownie próbowałem tez z psychiatrą sie umówic ale niestety dowiedziałem sie ze moge od poniedziałku dopiero spróbowac sie zapisac bo pani doktor nie ma no trudno mogłem wczesniej nie rezygnowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja roztrząsam przeszłość, bo mam wrażenie, że wtedy byłam złym człowiekiem, który gardził ludźmi i uważał się za lepszego. Staram się sobie przypomnieć jak wtedy myślałam, ale nie do końca pamiętam. Strasznie się tym zafiksowałam. Już nawet inne natręctwa nie są aż tak silne, jak były. Ciągle dochodziłam do wniosku, że wtedy może i tak myślałam, ale to były natrętne myśli. Ale dziś już nie jestem taka pewna. Raczej skłaniam się ku temu, że to była prawda. Zawsze się uspakajałam "To tylko nerwica, nie myślałam tak, a przynajmniej mam nadzieję". Czyli w zasadzie się usprawiedliwiałam i używałam do tego nerwicy. Jeszcze idiotka myślę, że może lepiej by tak było, gdybym była tą złą.

 

 

Chciałbym ci jakos poradzic ale szczerze mówiąc boje sie ze moje rady tylko nasilą te mysli

W tym momencie każda rada jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja roztrząsam przeszłość, bo mam wrażenie, że wtedy byłam złym człowiekiem, który gardził ludźmi i uważał się za lepszego. Staram się sobie przypomnieć jak wtedy myślałam, ale nie do końca pamiętam. Strasznie się tym zafiksowałam. Już nawet inne natręctwa nie są aż tak silne, jak były. Ciągle dochodziłam do wniosku, że wtedy może i tak myślałam, ale to były natrętne myśli. Ale dziś już nie jestem taka pewna. Raczej skłaniam się ku temu, że to była prawda. Zawsze się uspakajałam "To tylko nerwica, nie myślałam tak, a przynajmniej mam nadzieję". Czyli w zasadzie się usprawiedliwiałam i używałam do tego nerwicy. Jeszcze idiotka myślę, że może lepiej by tak było, gdybym była tą złą.

 

 

Chciałbym ci jakos poradzic ale szczerze mówiąc boje sie ze moje rady tylko nasilą te mysli

W tym momencie każda rada jest dobra.

 

 

Szczerze mówiąc to nie wiem sam nie wiem mogę tylko powiedziec ze w takim nerwicowym kole wszystko moze wydawac sie prawdziwe sam pamiętam jak byłem na 100 procent pewny ze jesli nie gejem to na pewno jestem biseksualny. I szczerze mówiąc chciałbym zeby to wróciło bo ta pustka i lęk w stosunku do dziewczyny jest wykanczający . Chciałbym zeby to wszystko było tylko skutkiem jakiegos zaburzenia jak powtarzam sobie ze to tylko zaburzenie to nic nie znaczy to tak jak by spokojniej sie czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×