Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko się zakochać , ja na paro to olałem taką zajebistą laske , a potem żałowałem . na fluo można zajechać bo pałka stoi ale dojść gorzej , na paro mi rzadko stał .

 

-- 10 mar 2016, 22:01 --

 

fluo mnie odhamowało mocno , czasem wydaję się że mocniej od paro , ale jak chcę sobie ulżyć bo już jajca bolą , to mogę go postawić ale długo się męcze by dojść :) nie mam partnerki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko się zakochać , ja na paro to olałem taką zajebistą laske , a potem żałowałem . na fluo można zajechać bo pałka stoi ale dojść gorzej , na paro mi rzadko stał .

 

-- 10 mar 2016, 22:01 --

 

fluo mnie odhamowało mocno , czasem wydaję się że mocniej od paro , ale jak chcę sobie ulżyć bo już jajca bolą , to mogę go postawić ale długo się męcze by dojść :) nie mam partnerki

Mi na paro stał zajebiście, ale z dojściem tragedia, dziewczyny po kilka orgazmów a ja już ciągle miałem wrażenie, że dojde i ni chuja ja siebia nie dochodziłem, dobra koniec tematu, bo zaczyna się robić śmiesznie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego puki stoi ja się nie przejmuje , gorzej jak chęci zejdą i nie będzie można postawić , wtedy z sexu nici , a tak można udawać że się coś czuje ,dziewczyna nie będzie się śmiała że flak i będzie zadowolona . bez SSRi to bym doszedł po minucie jak bym był mocno podniecony i by się śmiała to tez lipa . dobre na przedwczesny wytrysk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego puki stoi ja się nie przejmuje , gorzej jak chęci zejdą i nie będzie można postawić , wtedy z sexu nici , a tak można udawać że się coś czuje ,dziewczyna nie będzie się śmiała że flak i będzie zadowolona . bez SSRi to bym doszedł po minucie jak bym był mocno podniecony i by się śmiała to tez lipa . dobre na przedwczesny wytrysk :)
no ale jak będziesz udawał jak się nie zjedziesz, przecież ona to czuję, no chyba, że tylko w gumie i od razu do kieszeni gume, haha. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego puki stoi ja się nie przejmuje , gorzej jak chęci zejdą i nie będzie można postawić , wtedy z sexu nici , a tak można udawać że się coś czuje ,dziewczyna nie będzie się śmiała że flak i będzie zadowolona . bez SSRi to bym doszedł po minucie jak bym był mocno podniecony i by się śmiała to tez lipa . dobre na przedwczesny wytrysk :)
no ale jak będziesz udawał jak się nie zjedziesz, przecież ona to czuję, no chyba, że tylko w gumie i od razu do kieszeni gume, haha. :P

 

nie wiem tego , wiem że będzie wiedzieć. mam nadzieje że się nie obrazi :) że się nie zlałem . ale mam nadzieje też że nie zawszę tak będzie.

na przód nie myślę , puki co jestem cały czas sam ,a potem się zobaczy . trza wyjść z domu pierwsze by koguta zamoczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pil ktoś alkohol na paroksetynie ? Jakie efekty ?

 

piłem , rozwaliłem sobie głowe i wylądowałem na chirurgi , ale na mnie nie patrz , ja jestem trzeźwy alkoholik .

więc ja nie mogę pić , ale ogólnie jak z głową się pije to na paro + alko jest zajebiście , tryb niezniszczalności.

 

-- 10 mar 2016, 22:19 --

 

ps: nie ma interakcji alko z SSRI . można jeśli oto pytasz , ale licz się ze skasowaniem leczenia na kilka dni jak za mocno popijesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boję nawet piwa dotknąć żal
To dobrze, że nie pijesz, ja też już unikam alkoholu, na sylwestra się zmiażdzyłem, ale na codzień nie pije, nie ma sensu łączyć leków z alkoholem, piwko czy dwa czasami to nie problem, gorzej z gorząłką.

 

ja też nie pije wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ostatnio boje wszystkiego , ataki i kilka lat nerwicy doprowadzily do tego ze rzucilem alko jeszcze przed braniem paroksetyny . Miallem mega ataki paniki polaczone z palpitacjami serca raz w miescie w sklepie ( uratowalo mnie wtedy benzo) i raz na kacu i od tamtej pory rzucilem alko całkowicie , czasem tęsknię za tym stanem po 2-3 piwach. Fajki i kawa tez poszly w zapomnienie mam nadciśnienie 1 stopnia zapewne przez wieloletni stres , papierosy było najciężej rzucic bez benzo z nerwica i depresja oraz problemami osobistymi w domu i portfelu jest to niemal nie do wykonania ale udalo sie. Potem nerwica szalal dalej wz w końcu mialem tak paniczny strach przed bieguna i atakiem paniki z palpitacjami ze w głupim urzedzie pracy musiałem wziac 9'mg sedamu zebyb wgl wejsc do gabinetu. I powiedzialem dosc tego , poszedlem do lekarza który dal mi paro po ktorym jak na razie jestem wykastrowany i chodze jak zombie, siedze w domu , nie mam kolegow , nie pije, nie pale, boje sie isc na badania i ogolnie zjebalem sobie zycie.jak paro nie zadziala to bedzie ciezko nie uzaleznic sie od benzo o ile w jakims stopniu już nie jestem uzalezniony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzodiazepin nie przedawkujesz, co najwyżej można wylądować na odwyku z cewnikiem w pipie. Co do zakochania to zawsze się można na wszystkim, gorzej z odkochaniem wtedy już ci nic nie pomoże. Od jutra mam zaordynowaną dodatkowo wenlafaksynę. Jak to nie pomoże to można dołożyć jeszcze maprotylinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittico CR 75.... też może pomóc.... ale na Twoim miejscu poczekałbym z dokładaniem kolejnych leków.... tak jak kolega powyżej napisał... daj czas 3tygodnie parotekstynie powinno już być lepiej.... max do 6 tygodni....

 

za pierwszym razem zaskoczyło bardzo szybko u mnie, za drugim chyba miesiąc czekałem... a za 3 prawie 3 miesiące.... i już nie wystarczyła dawka 20mg tylko 40mg.... ale nadal bedę chwalić ten lek... bo naprawde dzięki niemu można żyć.... kastrat byłem na początku po 3 miesiącach się wyregulowało wszystko.... i nim zaskoczyło to było podobnie nic mi się nie chciało ciągle spać, a dupy ruszyć z domu tym bardziej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paro akurat u mnie szybko zaskoczylo za 1x po okolo 3 tyg , za 2x to samo , fluo natomiast muszę dać czas z 6tyg, paro to chyba najszybciej wkręcający się SSRI za to fluo najdłużej .

 

-- 11 mar 2016, 01:25 --

 

Dzięki za odpowiedzi Panowie, dziś był 6 dzień i zwiekszylem dawke na 15 mg z 10 , docelowo ma być 20 ale może przyzwyczaje jescze kilka dni na 15 i na 20 wskocze moze za 12 strzalem. Bo dzis po podniesieniu mialem mega mdłości.

 

ja tam od razu na 20 wskakiwałem i 0 skutków ubocznych , może dlatego że nie czytałem o skutkach ubocznych . :) no po za potliwością straszną ale z czasem przechodzi o libido nie mówie bo to norma ,ale czym dlużej brałem tym mniej to odczuwałem . na fluo tez jestem wykastrowany mocno , ale dopiero 3 tydzień.

 

na libido możesz dodać to co wyżej napisane . trazodon ,mianse , mirte , może delikatnie pomoże , może nie . lub jak już będziesz bardziej zaawansowany to selegline bym dodal 5mg . ja jak by u mnie podziałało fluo , a będzie mi potrzebne libido (na razie mi nie jest bo i tak siedze w domu) to sobie dodam sele .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paro to chyba najszybciej wkręcający się SSRI za to fluo najdłużej.

Najszybciej "wkręca" się escytalopram.

 

na libido możesz dodać to co wyżej napisane . trazodon ,mianse , mirte , może delikatnie pomoże , może nie .

Mianseryna i mirtazapina są w tej kwestii znacznie skuteczniejsze, bo w przeciwieństwie do trazodonu, oprócz blokowania receptorów 5-HT2A blokują receptory 5-HT2C.

 

...jak już będziesz bardziej zaawansowany to selegline bym dodal 5mg

I zespół serotoninowy prawie pewny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×