Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jaktobylo, to musialby ktos caly cza siedziec przed kompem a kazdy moderator ma wlasne z ycie i nie bedzie sleczal tu wieki. Mnie tam czatu nie brakuje .

 

mirunia przeszlo Ci to zle samopoczucie??? Mnie dopiero niedawno odpuscil bol glowy .

 

kosmostrada, indor z warzywami to cos co lubie :mrgreen: Jak jutro zas wstane i bedzie taka pogoda to chyba kogos pogryze.

 

cyklopka, juz przeczytalam Twoje pierwsza recke perfumiarska :mrgreen: tez sie zarejestrowalam ale cos mi tak muli fragra ze nie moge wgrac avka. Pomyslalamz e tyle czasu podczytuje bez rejestracji to sie rejestrne a co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Dobrze, że jesteś. Właśnie chciałam Ci powiedzieć, że bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce. Kolor też zmieniłaś, czy to kwestia światła, bo jakby bardziej popielaty się wydaje?

Zrobiła mi tylko odrosty bez ruszania tych wielokrotnie rozjaśnianych końcówek. Potem przyszła babka, która chciała sobie w domu zrobić ciut ciemniejszy blond i wyszły zielonkawe i "pani Martusiu, ratuj" :lol:

Czasem używam szamponu z granatową płukanką, żeby pozbyć się żółtych tonów.

A różowy toner w szufladzie, który na ciemnym blondzie nie chwycił mnie cholernie kusi, ale nie mogę w pracy wypadać jako osoba niepoważna. Poza tym nie zapominam o kostiumie z Gwiezdnych Wojen, gdzie będzie mi potrzebny doskonały blond bob, mam nadzieję, że w wakacje to sprawnie ogarnę.

 

Dzisiaj odnalazłam zaginione uczucie miłości, oczywiście w platonicznym wydaniu :105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieplutką

24 zł

 

Kur... kurczątka wiosenne, chyba potrzebuję czegoś sedacyjnego, bo przedawkowałam kawusię, pobłażanie nadpobudliwym uczniom, Big Cyca, GloryHammer i głupie smsy do pana W. :hide::hide:

Mam skitraną resztkę mirty i herbatkę melisowo-pigwową, bym się kurna położyła jak bym się nie musiała uczyć :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) /oglądnę/... :hide:

co to za wyrażenie? chyba obejrzę... 35zł.

 

platek rozy, głowa też mnie przestałam boleć, a plecki wygrzałam w wannie i na chwilę lepiej.

 

kosmostrada, co tam słychać w modzie wiosennej, może krótki rys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, kasę spożytkuję na frytki, pepsi i pakiet smsów w Play'u :pirate:

Wiesz, jak tam piszesz o kimś, kto duży de facto nie jest, to idzie przeboleć.

 

Natomiast jak mi psychiatra powiedziała, że ludzie się interesują moimi nawykami żywieniowymi, bo jestem drobniutka, to myślałam, że jebnę. Fakt, mam drobne, lekkie kości, ale jestem średniego wzrostu i mam IBM w normie. I co ja mam zrobić, żeby się ludzie odstosunkowali od mojego pudełka z drugim śniadaniem?

 

Ale ona mi od razu zdiagnozowała, że te zdrobnienia, to takie gadanie mamy.

 

Po co ludzie zdrabniają przymiotniki? Ano po to, żeby mnie ocenić, określić, często niesprawiedliwie, pokazując, że jestem w jakimś aspekcie niewystarczająca, nieadekwatna, że sobie z czymś nie poradzę. Albo, żeby mnie do czegoś przekonać np. mięso jest świeżutkie, chudziutkie, mięciutkie, a ja i tak nie jestem głodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ale jak to tak, za regionalizmy?

 

Nie wszyscy rozumieją zabawę. Ja nikomu nie wypominam literówek błędów ortograficznych i innych odstępstw od normy. Zwracam uwagę tylko na spieszczenia, które nie są błędem językowym, po prostu ja mam z nimi problem. To nie jest tak, że ktoś źle pisze, tylko ja źle odbieram.

 

Davin, oesu, ale ty się czepiasz, rozszerzyłam sobie abonament i dla uproszczenia nazwałam to "pakietem".

Ale jakbym jeszcze czegoś nie wiedziała o życiu, to się zgłoszę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, oesu, ale ty się czepiasz, rozszerzyłam sobie abonament i dla uproszczenia nazwałam to "pakietem".

 

Nie czepiam tylko nabijam. Rozszerzyć abonament? Przecież teraz masz wsio za darmo jak płacisz abonament i to w każdej sieci. ;)

Kurwa, znowu źle coś powiedziałam... Nie wiem jak to inaczej nazwać. Aneks do umowy, żeby trochę inną kwotę płacić i trochę inne usługi mieć.

 

Jeżeli twoim zdaniem każdy abonament obejmuje nielimitowane usługi (czy za 10 zł, czy 50 zł), tylko takie śmieszne osoby jak ja tego nie rozumieją i podpisują umowy z warunkami sprzed 10 lat, to weź się stuknij w telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Kolejny dzień bez słońca, nie chciało mi się z łóżka wstać. Teraz piątkowe ogarnianie chałupy.

 

Miłego dzionka!

 

mirunia, Kochana mówisz masz. ;) Jeśli chodzi o modę na najbliższy sezon- dużo białego, jest powłóczyście trochę szerokich spodni, długich spódnic i sukienek, bieliźniana koronka, przezroczystości. Sporo printów - kwiatowych i geometrycznych i paseczki w niebieskości lub granacie. nadal nieśmiertelny dżins, gdzieś tam troszkę rockowego pazura ( jak dla mnie za mało ;) ) Hicior już widoczny w sieciówkach - przedłużona koszula jak sukienka, noszona też do spódnic i spodni. Buciki różne, ale najbardziej widoczne z czubkiem i wiązaniem wokół kostki, sporo mało kobiecych sandałów ( paskudnych moim zdaniem). Duże kolczyki.

 

Carica Milica, Ale fajnego masz lekarza, rozumiem, że wpadasz i wypadasz, ale większość kasuje jak taksówka, za samo trzaśniecie drzwiami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×