Skocz do zawartości
Nerwica.com

DULOKSETYNA (AuroDulox, Depratal, Dulofor, Duloxetine Mylan/ +pharm/ Sandoz/ Zentiva, Dulsevia, Duloxetenon, Dutilox)


suzak29

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

z esci schodze wogóle i trittico tez rzucam. obecnie juz zszedłem z 20 mg na 10 mg ( brałem miesiąc 10mg ) aciprexu i dziś już nie wziełem wcale a w zamian łyknąłem dulsevie 30mg. trittico tez juz na noc nie wziełem

moje nocne poty zaczęły sie tak na dobre po rozpoczęciu brania trittico xr takze myślę ze to po tym draństwie.

takze zobaczymy co to bedzie - ale jak to mowia coco jumbo i do przodu

 

-- 26 lut 2016, 12:47 --

 

a tak wogole to zacząłem sie leczyc rok temu ( zyłem w bardzo duzym stresie jakieś dwa lata ) i sie zaczęło od lęków , bałem sie isc do marketu bo miałem mysli ze padne tam jak mucha i wszyscy będą sie na mnie patrzec itd.... takie różne jazdy , typu samemu isc na spacer czy do kina itp, do tego od 10 lat bylem niezłym hipohondrykiem - mnierzenie cisnienia kilka razy dziennie , stuki puki w sercu , ataki paniki z zimnym oblewajacym potem brrrrrr jak sobie przypomne :)

no i na koncu doszły natrętne myśli odnośnie zrobienia krzywdy moim dzieciom czy tez bliskim i pooo tym wszystkim postanowilem sie leczyć

jest ok tylko brak mi napędu, motywacji mam na wszystko wyjeb.... :) tylko od miesiąca jak wspominałem po trittico zaczęły mi sie te silne nocne poty- budziłem sie jak po prysznicu takze mam nadzieje ze sie to zmieni i dostanę troche powera :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dzień brania dulo 30 mg i za kazdym razem w godzine od wziecia leku boli mnie zoładek tak az sciska ze plecy bolą eh a w dodatku

2x zmiejszył mi sie penis w spoczynku - jest dosłownie dwa razy mniejszy brrrrr zeby mi wogole nie zanikł :)

dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam brania duloksetyny , brałem 30 i 60 mg , działa jak typowe SSRI nie czuc NA . ale to nic . zejscie to jest koszmar . zejscie z wenlafaksyny czy paroksetyny to przy tym nic . kapsułki są w granulkach po 30mg , dzieliłem pierwsze granulki na polowe na oko na 15mg , potem na 10mg (liczyłem granulki) mimo takiego schodzenia cały czas były prądy(brain zapsy) potem na około 6-7 mg po wyliczeniu granulek , potem na 5mg i potem 5mg co 2 dni = 1/6 tabletki . po takim zejsciu - skutki odstawiennie utrzymywały się około 2 miesięcy - nadal mimo takiego schodzenia z dawek . odradzam brania tego bardzo silnego leku a przy tym nieskutecznego .. odstawienie jest koszmarne. trzeba się paprać i dzielić w granulkach . bo brain zapsy są nie dowytrzymania . paro czy wenla jak wspomnialem to light w odstawieniu przy tym ,bo bralem i wenle i paro i to gowno dulo.

 

do tego wchodziłem na to po selegleninie i poczułem strasznę otępienie , duzy kontrast względem sele . mocna zamuła jak po paro. po prostu odradzam ,ze względu na straszne zejście , a brałem tylko 3 miesiące. nie czuć nic NA , mocne odrealnienie i apatia . lek jest silnie serotoninowy , silniejszy od fluoksetyny. jest też silnie noradrenalinowy ale serotonina to przyćmiewa . nie poczułem w minimalnym stopniu działania antydepresyjnego . ale to tylko moja ocena i moja reakcja . moze komuś pomoże . ale liczccię się z cięzkim odstawieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam brania duloksetyny , brałem 30 i 60 mg , działa jak typowe SSRI nie czuc NA . ale to nic . zejscie to jest koszmar . zejscie z wenlafaksyny czy paroksetyny to przy tym nic . kapsułki są w granulkach po 30mg , dzieliłem pierwsze granulki na polowe na oko na 15mg , potem na 10mg (liczyłem granulki) mimo takiego schodzenia cały czas były prądy(brain zapsy) potem na około 6-7 mg po wyliczeniu granulek , potem na 5mg i potem 5mg co 2 dni = 1/6 tabletki . po takim zejsciu - skutki odstawiennie utrzymywały się około 2 miesięcy - nadal mimo takiego schodzenia z dawek . odradzam brania tego bardzo silnego leku a przy tym nieskutecznego .. odstawienie jest koszmarne. trzeba się paprać i dzielić w granulkach . bo brain zapsy są nie dowytrzymania . paro czy wenla jak wspomnialem to light w odstawieniu przy tym ,bo bralem i wenle i paro i to gowno dulo.

 

do tego wchodziłem na to po selegleninie i poczułem strasznę otępienie , duzy kontrast względem sele . mocna zamuła jak po paro. po prostu odradzam ,ze względu na straszne zejście , a brałem tylko 3 miesiące. nie czuć nic NA , mocne odrealnienie i apatia . lek jest silnie serotoninowy , silniejszy od fluoksetyny. jest też silnie noradrenalinowy ale serotonina to przyćmiewa . nie poczułem w minimalnym stopniu działania antydepresyjnego . ale to tylko moja ocena i moja reakcja . moze komuś pomoże . ale liczccię się z cięzkim odstawieniem

 

To mnie pocieszyłeś od jutra miałem zamiar startować z tym lekiem, mam już recepte. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam brania duloksetyny , brałem 30 i 60 mg , działa jak typowe SSRI nie czuc NA . ale to nic . zejscie to jest koszmar . zejscie z wenlafaksyny czy paroksetyny to przy tym nic . kapsułki są w granulkach po 30mg , dzieliłem pierwsze granulki na polowe na oko na 15mg , potem na 10mg (liczyłem granulki) mimo takiego schodzenia cały czas były prądy(brain zapsy) potem na około 6-7 mg po wyliczeniu granulek , potem na 5mg i potem 5mg co 2 dni = 1/6 tabletki . po takim zejsciu - skutki odstawiennie utrzymywały się około 2 miesięcy - nadal mimo takiego schodzenia z dawek . odradzam brania tego bardzo silnego leku a przy tym nieskutecznego .. odstawienie jest koszmarne. trzeba się paprać i dzielić w granulkach . bo brain zapsy są nie dowytrzymania . paro czy wenla jak wspomnialem to light w odstawieniu przy tym ,bo bralem i wenle i paro i to gowno dulo.

 

do tego wchodziłem na to po selegleninie i poczułem strasznę otępienie , duzy kontrast względem sele . mocna zamuła jak po paro. po prostu odradzam ,ze względu na straszne zejście , a brałem tylko 3 miesiące. nie czuć nic NA , mocne odrealnienie i apatia . lek jest silnie serotoninowy , silniejszy od fluoksetyny. jest też silnie noradrenalinowy ale serotonina to przyćmiewa . nie poczułem w minimalnym stopniu działania antydepresyjnego . ale to tylko moja ocena i moja reakcja . moze komuś pomoże . ale liczccię się z cięzkim odstawieniem

 

To mnie pocieszyłeś od jutra miałem zamiar startować z tym lekiem, mam już recepte. :pirate:

 

 

nie noi wystartować możesz a nóż podziała , a jak by podziałał to odstawienie staje się mało istotne , co organizm to reakcja , na mnie nie podziałał i męczyłem się strasznie z odstawieniem , próbuj . ja tylko napisalem jak na mnie działał i jaki miałem problem z odstawieniem , u ciebike nie musi tak byc panie :)

 

-- 28 lut 2016, 22:46 --

 

Pojawił się tańszy odpowiednik Cymbalty o nazwie Dulsevia ,jest o połowę tańszy -60mg/28 tabl kosztuje 90 zł.
Dobrze wiedzieć, wenlafaksyna mnie przymulała, może to nie będzie, ale póki co nie biorę żadnych leków przez jakiś czas.

 

tylko weź na uwagę ze duloksetyna mi siłe wychwytu SERT - ki 0,8 a NET 7,5

przy czy wenlafaksyna Ki SERT 63.90 nm . a NET ki -1200 , czyli tyle co nic , a jednak jest noradrenalinowai to czuć , ponieważ slabe ma wiązanie białka serotoniny .

 

-- 28 lut 2016, 22:49 --

 

chcesz znać moją opinię , dulo jest mocniej serotoninowa od fluoksetyny ,przyćmi tą siłę NA . jak wenla cie zamulała to dulo tymbardziej. wenla jest słaba serotoninowo stąd czuć , nawet tak słabą noradrenaline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam brania duloksetyny , brałem 30 i 60 mg , działa jak typowe SSRI nie czuc NA . ale to nic . zejscie to jest koszmar . zejscie z wenlafaksyny czy paroksetyny to przy tym nic . kapsułki są w granulkach po 30mg , dzieliłem pierwsze granulki na polowe na oko na 15mg , potem na 10mg (liczyłem granulki) mimo takiego schodzenia cały czas były prądy(brain zapsy) potem na około 6-7 mg po wyliczeniu granulek , potem na 5mg i potem 5mg co 2 dni = 1/6 tabletki . po takim zejsciu - skutki odstawiennie utrzymywały się około 2 miesięcy - nadal mimo takiego schodzenia z dawek . odradzam brania tego bardzo silnego leku a przy tym nieskutecznego .. odstawienie jest koszmarne. trzeba się paprać i dzielić w granulkach . bo brain zapsy są nie dowytrzymania . paro czy wenla jak wspomnialem to light w odstawieniu przy tym ,bo bralem i wenle i paro i to gowno dulo.

 

do tego wchodziłem na to po selegleninie i poczułem strasznę otępienie , duzy kontrast względem sele . mocna zamuła jak po paro. po prostu odradzam ,ze względu na straszne zejście , a brałem tylko 3 miesiące. nie czuć nic NA , mocne odrealnienie i apatia . lek jest silnie serotoninowy , silniejszy od fluoksetyny. jest też silnie noradrenalinowy ale serotonina to przyćmiewa . nie poczułem w minimalnym stopniu działania antydepresyjnego . ale to tylko moja ocena i moja reakcja . moze komuś pomoże . ale liczccię się z cięzkim odstawieniem

 

To mnie pocieszyłeś od jutra miałem zamiar startować z tym lekiem, mam już recepte. :pirate:

 

 

nie noi wystartować możesz a nóż podziała , a jak by podziałał to odstawienie staje się mało istotne , co organizm to reakcja , na mnie nie podziałał i męczyłem się strasznie z odstawieniem , próbuj . ja tylko napisalem jak na mnie działał i jaki miałem problem z odstawieniem , u ciebike nie musi tak byc panie :)

 

-- 28 lut 2016, 22:46 --

 

Pojawił się tańszy odpowiednik Cymbalty o nazwie Dulsevia ,jest o połowę tańszy -60mg/28 tabl kosztuje 90 zł.
Dobrze wiedzieć, wenlafaksyna mnie przymulała, może to nie będzie, ale póki co nie biorę żadnych leków przez jakiś czas.

 

tylko weź na uwagę ze duloksetyna mi siłe wychwytu SERT - ki 0,8 a NET 7,5

przy czy wenlafaksyna Ki SERT 63.90 nm . a NET ki -1200 , czyli tyle co nic , a jednak jest noradrenalinowai to czuć , ponieważ slabe ma wiązanie białka serotoniny .

 

-- 28 lut 2016, 22:49 --

 

chcesz znać moją opinię , dulo jest mocniej serotoninowa od fluoksetyny ,przyćmi tą siłę NA . jak wenla cie zamulała to dulo tymbardziej. wenla jest słaba serotoninowo stąd czuć , nawet tak słabą noradrenaline.

Jak gorzej zamula od wenli to nie chcę tego na oczy widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem wenle i gorzej od wenli zamula . ale to moja ocena i moja reakcja . mnie gorzej muliła no i dla mnie mniej istotne ,ale jednak : kastracja najgorsza ze wszystkich leków jakie brałem , a brałem prawie wszystko.
No właśnie ja już też prawie wszystko brałem, a jak wellbutrin, który kiedyś brałeś?? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

chcesz znać moją opinię , dulo jest mocniej serotoninowa od fluoksetyny ,przyćmi tą siłę NA . jak wenla cie zamulała to dulo tymbardziej. wenla jest słaba serotoninowo stąd czuć , nawet tak słabą noradrenaline.

 

 

benzowiec84: To jak uszeregowałbyś leki, które brałeś, od najmniej do najbardziej "zamulającego" w Twoim odczuciu?

 

Czy dobrze rozumiem, że: 1. Wenla 2. Fluoksetyna 3.Duloksetyna 4. Paroksetyna (od najmniej zamulającego?) A co z pozostałymi lekami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najgorsze jest to ze ptaszek mi sie skurczył do rozmiarów niemowlaka kur... co sie dzieje, na esci przynajmniej był normalny

biore dulo dopiero 3 dni 30 mg i do tego bole zoładka godzine po wzieciu tabletki

czy to przejdzie ???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem wenle i gorzej od wenli zamula . ale to moja ocena i moja reakcja . mnie gorzej muliła no i dla mnie mniej istotne ,ale jednak : kastracja najgorsza ze wszystkich leków jakie brałem , a brałem prawie wszystko.
No właśnie ja już też prawie wszystko brałem, a jak wellbutrin, który kiedyś brałeś?? :twisted:

 

 

wellbutrin działał , dobrze przez pierwszy miesiąc max , poczułem sie lepiej , zacząłem się ruszać trochę z domu , potem to działanie ustało i czułem się nadal żle , bo brałem solo , myslę że w miksie z fluoksetyną mogło by być okej . well nie zamulał ,ale miałem okresy senności na nim

 

-- 29 lut 2016, 10:12 --

 

 

chcesz znać moją opinię , dulo jest mocniej serotoninowa od fluoksetyny ,przyćmi tą siłę NA . jak wenla cie zamulała to dulo tymbardziej. wenla jest słaba serotoninowo stąd czuć , nawet tak słabą noradrenaline.

 

 

benzowiec84: To jak uszeregowałbyś leki, które brałeś, od najmniej do najbardziej "zamulającego" w Twoim odczuciu?

 

Czy dobrze rozumiem, że: 1. Wenla 2. Fluoksetyna 3.Duloksetyna 4. Paroksetyna (od najmniej zamulającego?) A co z pozostałymi lekami?

 

z tych o wymieniles , trudno mi określić bo w różnych okresach czasu na mnie leki inaczej działały, mój pierwszy SRI to była paroksetyna i byłem na niej pobudzony i mialem nawet hipomanie :) piękny stan , więc zdziwisz się ale na paroksetynie zdałem zaocznie szkołę średnią , byłem naładowany energią i pozytywnymi emocjami :PPP po 2,3 latach zaczynała wchodzić zamuła. ja oceniam paroksetyne bardzo dobrze. ale z reguły to największy zamulacz i tak było po 3 latach .

Fluoksetyna nie zamula jak biorę na noc , z reguły ma lekko aktywizować, mnie nie .

Wenla słabo mnie zamulała ale brałem tylko dawke 150

Dulo to masakra , jak pisałem

 

wellbutrin jak pisałem sam działał ok ale przez pierwszy miech potem wygasł brałem 300mg , brakowało mi szczypty serotoniny bo brałem solo.

selegilina - wkurw x2 , brak pozytywnych emocji . brałem solo nie polecam . w miksie z fluo?? do 10mg nie wpływa na serotonine więc ,interakcja niegroźna , też to rozważam , do 10mg jest mao-b,powyzej mao-a . więc sądzę że połączenie z SRI można łączyć . ale nie jestem pewien

 

amisulpiryd dawki 25-150 - 0 reakcji , miał mnie aktywować i dać chęci do życia , poprzez uwalnianie dopaminy , nic takiego nie było

mam jeszcze w domu reboksetyne[edronax] i amitryptyline i coaxil który też brałem ale nie działał

 

myślę nad FLUO + Edronax , to mi wyjdzie taki mocniejszy SNRI

fluo - sele 5/10mg (nie jestem pewien do konca czy mozna)

fluo + wellbutrin - tu bym sie nie zastanawial ale kurwa drogie leczenie

 

-- 29 lut 2016, 10:14 --

 

Słynne "penis shrinkage" powodowany przez leki noradrenalinowe... Noradrenalina kurczy naczynia krwionośne a wiadomo jak "działa" erekcja.

 

dokładnie , dlatego mnie dulo tak wykastrowala bo jest i silnie serotoninowo i noradrenalinowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych o wymieniles , trudno mi określić bo w różnych okresach czasu na mnie leki inaczej działały, mój pierwszy SRI to była paroksetyna i byłem na niej pobudzony i mialem nawet hipomanie :) piękny stan , więc zdziwisz się ale na paroksetynie zdałem zaocznie szkołę średnią , byłem naładowany energią i pozytywnymi emocjami :PPP po 2,3 latach zaczynała wchodzić zamuła. ja oceniam paroksetyne bardzo dobrze. ale z reguły to największy zamulacz i tak było po 3 latach .

Fluoksetyna nie zamula jak biorę na noc , z reguły ma lekko aktywizować, mnie nie .

Wenla słabo mnie zamulała ale brałem tylko dawke 150

Dulo to masakra , jak pisałem

 

wellbutrin jak pisałem sam działał ok ale przez pierwszy miech potem wygasł brałem 300mg , brakowało mi szczypty serotoniny bo brałem solo.

selegilina - wkurw x2 , brak pozytywnych emocji . brałem solo nie polecam . w miksie z fluo?? do 10mg nie wpływa na serotonine więc ,interakcja niegroźna , też to rozważam , do 10mg jest mao-b,powyzej mao-a . więc sądzę że połączenie z SRI można łączyć . ale nie jestem pewien

 

amisulpiryd dawki 25-150 - 0 reakcji , miał mnie aktywować i dać chęci do życia , poprzez uwalnianie dopaminy , nic takiego nie było

mam jeszcze w domu reboksetyne[edronax] i amitryptyline i coaxil który też brałem ale nie działał

 

myślę nad FLUO + Edronax , to mi wyjdzie taki mocniejszy SNRI

fluo - sele 5/10mg (nie jestem pewien do konca czy mozna)

fluo + wellbutrin - tu bym sie nie zastanawial ale /cenzura/ drogie leczenie

 

Dzięki za obszerną relację. BTW, jestem dziewczyną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Vaper , aciprex czyli esci to u mnie najgorszy z ssri pod tym względem był. Gorszy nawet od paroksetyny. Może spróbuj fluvoksaminy- w mojej ocenie najbardziej przeciwlękowy SSRI i najmniej antylibidowy, chociaż ja go nie biorę bo wszystkie SSRI dają mi " zmułę" i teraz testuje wenlę. Poza tym u mnie serotoninowy "over-loading" daje też "podagitowanie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×