Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Szukam osoby z Krakowa, z którą mógłbym spędzać trochę czasu w weekendy. Jakieś wyjścia, spacery, rozmowy. Mam 27 lat, nerwicę lękową, ptsd... Byłem na terapii grupowej, ale tam zwykle jest tak, że po zajęciach każdy wraca do swojego życia. Chodzę na indywidualną, ale to też nie to o co chodzi, bo do radzenia sobie ze swoimi emocjami potrzeba czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko wyjaśnię sprawę. Aktualnie uczęszczam na terapię na oddziale dziennym, czyli mam tam psychiatrę i psychologa. Niestety doszłam do wniosku, że ta terapia mi nie służy i chciałabym poszukać czegoś innego w związku z czym chciałabym iść do swojego rdzennego lekarza na NFZ. Przed przyjęciem na oddział miałam już swojego lekarza psychiatrę. I pytanie, czy w czasie kiedy jeszcze chodzę na terapię mogę udać się do swojego lekarza. Teoretycznie wiem, że raczej nie można, ale czy mogę mieć z tego tytułu jakieś konsekwencje? Czy na oddziale mogą się dowiedzieć, że byłam u innego psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie wyszłabym do ludzi... chyba żadne uzewnętrznianie się na forum nie zastąpi realnego kontaktu jaki utrudnia nam nerwica u jednych slabsza u innych mniejsza .. pewnie w zależności od sytuacji...

Szkoda tylko ze w większości przypadków dzieli spora odległość

Pozdrawiam z małopolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. więcej konkretów; maciejbright@gmail.com to mój mail. Jeżeli ktoś będzie chciał się faktycznie spiknąć zrobi z tego użytek ;-D Inni niech zaś gdybają że oto ... kiedyś ... ... gdzieć ... ...jakoś ... ... może ... chieli by się spotkać ale jeszcze nie są pewni hehe. W planach stworzenie zgranej grupy niepokonanych life strugglerów. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala mii, ja bedac na dziennym nadal chodzilam do mojej lekarki , po prostu konsultowalam z nia to co na oddziale sie dzialo.

 

chodzi o to, że znalazłam super pana doktora, ale chodzę jeszcze na tę nieszczęsną terapię, na której niby mnie długo znają, ale ja już nie chcę mieć z tą terapią nic wspólnego. I chodzi mi o to, żeby ten pan doktor nie wiedział, że jeszcze chodzę na terapię. Czy może się to wyświetlać gdzieś w bazie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×