Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałam wiadomość na temat lodówki. Wszystko jest si, tylko jest przeciek i freon z niej wypłynął... :evil: Działa więc idealnie, tylko nie mrozi... :roll: Spece napełnili ją, zamontowali jej "holter" i jutro sprawdzą, jak schodzi. Jeśli w miarę powoli, to jest sens raz na jakiś czas ją napełnić, jak błyskawicznie to trzeba kupić nową lodówkę, bo kurfa tak to jest zrobione, rurki w obudowie, że nie da się zatkać przecieku, a nie będę płacić za napełnianie co tydzień. :why: Trefna sztuka... Trzy lata lodówki i doopa... Zła jestem.

 

Davin, To dobrze, że z lekiem trafiłeś i mniej o jakieś dolegliwości.

 

platek rozy, Słońce moje, a miałaś już tak, takie dziury w mózgu? Bo wiesz to może być efekt tej górki w weekend, taki nagły i bolesny spadek. Zauważyłam na sobie taką prawidłowość - dlatego nie ekscytuję się i nie podkręcam jak jest dobrze, hamuję to świadomie, nie nakręcam hipomanii, więc potem zejście jest łagodniejsze.

 

Ḍryāgan, Ja też w pracy, ale mam dzisiaj wyjątkowy luz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, kosmostrada no co za koszmarny dzien ! Nie wiem moze za dobrze sie ostatnio czulam i sie tym cieszylam "mialam sile , mialam moc" to teraz mam co mam . Spadlam nagle i jest to bardzo bolesne , tym bardziej ze nie nastapilo to tak jak zwykle powoli .

Chujnia na kolkach jednym slowem.

Ledwo sie ogarniam .

 

Dziekuje za tulasy :*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana ściskam, nie daj się wciągnąć dołkowi, on minie.

 

Wróciłam z psem, zaczęło kropić. Zamulona jestem. Znowu koc i herbata...

Drobne zakupy w rossku - kupiłam sobie min. płatki pod oczy na sińce i napój witaminowy na energię. Jutro rano dziabnę i jak pofrunę... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, dziękuję, ale... słońce , a co to jest? ;)

 

 

Czytam sobie fajną książkę wygrzebaną w dziale psychologia w bibliotece ( na marginesie słabiutki ten dział) i sobie rozkminiam. Lubię tak czasami... :D

Idę zaraz się pokąpać, bo coś spięta jestem, aż mnie kark boli. Ziółka zaparzę i będę dalej zgłębiać tajniki ludzkiej psychiki. ;)

 

Co porabiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie wiem, czeba sobie zwizualizować.

 

Tutaj jak zwykle drwią ze mnie, że wyłączają dźwięk w czołówce Ojca Mateusza dla mnie. Gdyby tak było, musieliby wygłuszyć cały odcinek, bo muzyka jest w każdej scenie.

 

Wydłubię sobie uszy, zrobię krzyżówkę obrazkową, pogram w pociągi na Fejsbuku.

 

Na polu i w budynkach publicznych jest chłodno, pod kocygiem jest za gorąco :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Sigrun, hej Dziewczynki! A ja właśnie jestem już po gorącej kąpieli, nasmarowana różnościami, owinięta szlafrokiem, popijam herbatkę. Procha nocnego wzięłam, jeszcze opokan i mydocalm tuż przed spaniem wezmę... niezła "kolacja" z medykamentów. :bezradny: Ale SKS swoje robi. :hide:

 

cyklopka, a ja właśnie zerkam na Ojca Mateusza i nie drażni mnie ta muzyczka, gdy się film ogląda. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×