Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENIBUT (Phenibut) !Niedostępny w PL!


Lord Cappuccino

Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy phenibut pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      16
    • Nie
      4
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

poszła do łazienki, myślicie, że bedzie chciała uprawiać seks ze mną jak ją feni sieknie? :smile:

 

Czy z Tobą to nie wiem, ale ogólnie to może... phen u niektórych wywołuje hiperseksualność. A nie sądzisz, że to wątpliwe z etycznego punktu widzenia, prawie jak funkcjonalna pigułka gwałtu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Wszystkim :)

Jestem nowy na forum od nie dawna zacząłem bawić się z fenibutem. Super sprawa!!! Dobry środek żeby polepszyć sobie gadkę i w kilka godzin stać się duszą towarzystwa :D

Tylko mam pytanie jak często można brać to żeby nie wyrobiła się tolerancja?? jak na razie praktykuje 3 gramy raz w tygodniu, biorę to jakieś 6 godzin przed imprezą głównie wyjściem do klubu i efekty z panienkami że tak powiem są spektakularne :D

I w ogóle macie jakieś rady co do stosowania tego środka? Czytałem gdzieś że najlepiej podzielić dawkę 3 gramów na trzy części i łykać po jednym gramie co kilka godzin ;), do tego warto popijać kawą , albo łączyć z kofeiną.

Jeszcze testowałem na sobie sulbutamine ale efekty są raczej słabo zauważalne, nawet w dużych dawkach... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli że biorąc raz w tygodniu 3 gramy do końca życia mam zagwarantowaną cotygodniową fazę :D bez ryzyka wzrostu tolerancji ???

I jeszcze co z tym stosowaniem w połączeniu z kawą?

Na reedit piszą że picie kawy zmniejsza tolerancje i zwiększa moc fenibucika:

Mi się wydaję że trochę prawdy w tym jest ,gdyż ostatnio zrobiłem tydzień bez kofeiny, po czym zarzuciłem fenibut w weekend i miałem wrażenie że działanie było rzeczywiście słabsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter33 - wszystkie rady co do stosowania masz w tym wątku. Kawa + pusty żołądek. Moja dawka to też jakieś 3g ale robię to inaczej. Rano 2g + kawa a potem przed drugą kawą (kilka godzin później) dorzucam 1g. Faktycznie na imprezach nawet nie trzeba pić bo jest fajnie. No chyba, że wypijesz 1-2 piwo co jeszcze podbija fazę po feni;) Ale nie więcej bo źle skończysz.

Ogólnie myślę, że masz zagwarantowaną taką fazę, czy do końca życia nie wiem. Ja to biorę od 2009 roku i cały czas działa, ale już nie tak jak kiedyś. Po pierwsze jakaś tam minimalna tolerancja się wytwarza nawet przy braniu raz w tygodniu. Po drugie jest ryzyko, że wpadniesz w ciąg. Ja raz tak wpadłem. Było to spowodowane ciężką sytuacją w pracy. Brałem phen codziennie a wyjście z tego to był koszmar. Miałem kilkumiesięczną przerwę i pogrążyłem się w depresji. Phen rozregulowuje dopaminę w mózgu przez co po dłuższym braniu są efekty depresyjne. Jak zresztą po każdej substancji psychoaktywnej.

Ogólnie to zazdroszczę Ci;) Pierwsze miesiące z phenibutem wspominam magicznie;) I na wyrywanie dziewczyn faktycznie pomaga. Pamiętam jakie rzeczy z laskami odwalałem. Czułem, że dziewczyny lgną do mnie i mojego świetnego humoru:)Tylko trzeba być ostrożnym bo możesz mieć trudniejszą sytuację życiową a wtedy jest pokusa zarzucenia tego częściej i się wpada w uzależnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady ;)

Postaram się to brać jak najrzadziej ;) , max raz w tygodniu i co jakiś czas będę robić 2 tygodniową przerwę :D

To prawda receptory dopamiczne w mózgu szybko przestają spełniać swoje zadanie przy różnych substancjach, kiedyś przez dłuższy czas brałem Tyrozynę z kofeiną i po pewnym czasie nie dość że się wyrobiła tolerka, to miałem takie ogólne wrażenie przygnębienia i brak chęci do życia... A Fenibut jest z tego co widzę dużo dużo silniejszy ;)

Tydzień temu pojechałem imprezę 0 alko i bawiłem się naprawdę świetnie ! :-)

Jedyna wada to jest ostra zamuła następnego dnia i problemy ze snem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie jeszcze wyczytałem że piracetam też podobno obniża tolerancje ;)

Mi się fenibut podoba o tyle że jest dobrym zamiennikiem alko, a ja raczej prowadzę sportowy tryb życia i alkoholizm z tym nie współgra ...

Baclofen chyba na receptę, wszystko jest dla ludzi, ale ja wolę z niczym mocniejszym nie eksperymentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie jeszcze wyczytałem że piracetam też podobno obniża tolerancje

 

To ciekawe co mówisz, bo miałem dłuższą przerwę od pheni, + biorę sporą dawkę piracetamu i 2,5g phena mnie poskładało ładnie. Czy naprawdę jestem jedyną albo jedną z nielicznych osób na które phen działa lepiej niż baklofen i robi ze mnie króla życia/imprezowego bożka? W życiu po tym środku nie miałem zmuły, ani żadnej migreny, sraczki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie jeszcze wyczytałem że piracetam też podobno obniża tolerancje

 

To ciekawe co mówisz, bo miałem dłuższą przerwę od pheni, + biorę sporą dawkę piracetamu i 2,5g phena mnie poskładało ładnie. Czy naprawdę jestem jedyną albo jedną z nielicznych osób na które phen działa lepiej niż baklofen i robi ze mnie króla życia/imprezowego bożka? W życiu po tym środku nie miałem zmuły, ani żadnej migreny, sraczki itp.

 

I to by potwierdzałoby tą teorię. Chociażby tutaj ktoś o tym pisze: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=1610531

 

A jak długa przerwę miałeś od brania tego cuda ? I jak często to kiedyś brałeś?

 

 

Ja mam wrażenie że nie jestem sobą po tym. Strasznie mam dużo energii, gemba mi się nie zamyka . Aż jedna osoba mnie spytała ostatnio czy ja mam jakieś adhd XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lord Kapucyn - ze mnie też phen robi króla życia. Choć już nie tak jak kiedyś. To wszystko przez tolerancję. Czytając zagraniczne fora to tak gdzieś na co drugą osobę dobrze działa.

 

Piracetam - z tego co czytałem to na receptę. Myślałem, że to ogólnodostepny lek nootropowy. Przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem, że chcę Piracetam żeby zbić tolerkę na Phen :mrgreen:

 

@Dexter33 - no faktycznie energia rozwala po tym. W takie dni z phen potrafię wstać rano, pracować cały dzień (choć czasem jest to trudne przy pracy biurowej bo nosi człowieka). Po pracy przejechać 20km na rowerze i jeszcze na wieczór na imprezę iść:D No i gadulstwo większe niż po alko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piracetam - z tego co czytałem to na receptę. Myślałem, że to ogólnodostepny lek nootropowy. Przecież nie pójdę do lekarza i nie powiem, że chcę Piracetam żeby zbić tolerkę na Phen

 

U Czechów piracetam jest OTC - bez recepty. W samodzik i wziuuum do Cieszyna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałem... Nawet nie mam daleko. Dawno już nie byłem w Cieszynie;) Ciekawe jak jest z zaopatrzeniem aptek w ten środek, czy trzeba się naszukać czy jest łatwodostępny.

 

Zagłębiłem się w temat Czech i na forach piszą, że tam jest nawet jedno benzo bez recepty - Grandaxin (subst. czynna - tofisopam). I podobno jest to nieuzależniające benzo!! ale posiada tylko właściwości przeciwlękowe (brak usypiającego i przeciwdrgawkowego). Czyli ideał. Dziwne, że na zachodzie jest w ogóle nie znane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra za 2-3 tygodnie bede mial czysciutkiego phenibuta z powercity. Więc tak, z czego się naczytałem to dawkować doraźnie max raz w tygodniu, na pusty zoladek, fajnie jest popic kawa ii nie przekraczać raczej 3-4 gieta naraz fenibutu. Wszystko sie zgadza ? ^^ a te 3-4 gramy to juz jest taki totalny haj czy jednak troche do tego mu brakuje i by trzeba bylo dolozyc? :D Bo ja sam w sumie nie wiem czego oczekuje po tym fenibucie. Mysle ze takie dawki terapeutyczne na granicy haju, ale z chęcią też bym skosztował pełnoprawnego haju na fenibucie zeby po prostu wiedziec jak to jest hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×