Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak dziewczyny. Kastracja?


cyprian

Rekomendowane odpowiedzi

:roll: wiecie co, na pawia się zbiera jak czytam co piszecie i zapewniam was, nie chodzi o wasz wygląd, waszą zamożność, czy jakąkolwiek ułomność fizyczną ....

 

Nie o wygląd? A dla czego np. na fotka .pl faceci z gołymi klatami i ci z wysoką oceną mają adoratorek tyle ,ze mjejsca brakuje. Mnie same kobiety nauczyły że wygląd to podstawa bo jak non stop słyszałem "wyżeluj się ,może będziesz ładniejszy" albo "zmień maskę" albo po prostu ze nie jestem w jej typie......przecierz tu wyłącznie o wygląd chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: wiecie co, na pawia się zbiera jak czytam co piszecie i zapewniam was, nie chodzi o wasz wygląd, waszą zamożność, czy jakąkolwiek ułomność fizyczną ....

 

Nie o wygląd? A dla czego np. na fotka .pl faceci z gołymi klatami i ci z wysoką oceną mają adoratorek tyle ,ze mjejsca brakuje. Mnie same kobiety nauczyły że wygląd to podstawa bo jak non stop słyszałem "wyżeluj się ,może będziesz ładniejszy" albo "zmień maskę" albo po prostu ze nie jestem w jej typie......przecierz tu wyłącznie o wygląd chodzi.

a o inteligencje? (przecież)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wygląd i kasa pozwoli ci dotknąć za cycasa

No tak, jeśli jesteś penerem, to na pewno tylko te atrybuty pomogą Tobie znaleźć loszkę adekwatną do Twoich potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy .... aha..... i co? bo nie łapie...

Kolega miau na myśli, że w Twoim środowisku obracania niedostępne są wzorce/przykłady wykraczające poza Twoje ograniczenia światopoglądowe.

Inaczej mówiąc: zdolności poznawcze najczęściej adekwatne są do środowiska - to się nazywa w psychologii "adaptacja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się.

Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ... jakie to prawdziwe.

 

Kolega miau na myśli, że w Twoim środowisku obracania niedostępne są wzorce/przykłady wykraczające poza Twoje ograniczenia światopoglądowe.

A jakie jest moje środowisko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ... jakie to prawdziwe.

Przykro mi, że obracasz się w gronie debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ... jakie to prawdziwe.

Przykro mi, że obracasz się w gronie debili.

Mi przykro ze dla ciebie nie ma juz ratunku....

Jest - nieodpisywanie przygłupom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×