Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

detektywmonk, lubię kupować miód, ale z dobrych pasiek, pozyskiwany naturalnymi metodami to bywa drogi.

 

Udało mi się pospać jeszcze do 8,20.

Też spałam do 8:20. Z tym że miałam wykład o 8:30 8)

 

Nie wiem, ile już kaw wypiłam, teraz przerzuciłam się na inko-kawę ( taką mieszankę), co by już żołądka nie drażnić.

Mogę ci zrobić czopki z kofeiną, bo już umiem :mrgreen:

 

kolorowalam i mam ostatnio wene i kolejna pasje --- robie profesionalne makijaze . Kupilam rzeski sztuczne i bawie sie makijazem az milo :)

jak ja sie ciesze ze ta francowata choroba nie zabrala mi pasji bo bez pasji to jednak nie ma czlowieka. :bezradny:

Przy niektórych depresjach tak mogłoby być, przy zaburzeniach osobowości ludzie mają taką pustkę w środku, że nawet po ustąpieniu objawów nic się z tego nie wygeneruje. Tak że celebrujmy, że mamy coś w środku.

 

Oglądałam program dokumentalny o śmierciach znanych osób, było odcinek o Robinie Williamsie, zdenerwowałam mamę, bo się co chwila darłam jak czytali raporty z toksykologii "o, to brałam", "tamto brałam! I dalej biorę!". Oczywiście dla dramatyzmu podkreślali jakie to silne leki, głęboka depresja i paranoja :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani:*********

Esh wstalam w calkiem dobrym nastroju ale mnie lęki jakies dopadly walsnie.

Pogoda sie popsula. Kropi , szaro i buro.

Zrobie obiadek i na te gry polece. Wczoraj ponad godzine w jedna strone w autobusach z calym tabunem ludzi . Nie lubie autobusow , Tam jest za ciasno i ludzie wchodza mi w moja przestrzen :?

Jakie macie plany?

 

Milego dnia dla Wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Znów póki co słoneczko u mnie. :yeah: Chłodno, musiałam wczoraj na wieczór podkręcić ogrzewanie.

Jakoś mało ogarnięta jestem dziś, nie wiem, co będę robić, nie wiem, co na obiad, nawet nie wiem w sumie, jak się czuję, chyba całkiem dobrze. :roll:

Póki co zbierałam się z rana powolutku, zrobiłam kółko z psem, kupiłam sobie na śniadanie sernik :shock: , jakaś taka ochota. Młody wróci z treningu to zjemy jakiś fajny lunch ( może pancakesy z syropem klonowym) i zobaczymy.

Idę myć głowę i rozwiesić pranie, coś przedsięwzięłam. :D

 

cyklopka, Czopki z kofeiną... Brzmi przerażająco... :D

 

platek rozy, Ḍryāgan, Cieszę się, że póki co Spamowa w dobrych humorach! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim :D

 

Pogoda ładna, nie za zimno, słonecznie. Już prawie wszystko, co zaplanowane zrobiłam. Dzisiaj odwiedzi mnie znajoma, Bardzo przyjemna kobieta, mądra, serdeczna. Cieszę się, bo dawno nie widziałyśmy się. Na takie spotkania nigdy nie żal czasu, nawet książkę warto odłożyć.

Upiekłam ciasto, ciasteczka-z wykorzystaniem mąki owsianej i ryżowej. Rozsmakowałam się w zdrowszych wariantach słodkości-od czasu do czasu. Kupiłam w Almie wczoraj "Mokate Moje Inspiracje Latte Waniliowe" i kamelowe, choć dość drogie /2,19 jedna porcja/, ale smakuje mi :)

 

Dzisiaj miałam godzinny stan dziwny-myśli złe, ciśnienie wysokie, bicie serce przyspieszone, oderwanie od tu i teraz...minęło na szczęście. Wiosenna aura zapewne powoduje te chwilowe przejścia w inny wymiar...do przeżycia.

 

Popołudniowo pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy

jestem u chłopaka.

przed chwila zrobił obiad - rybka i frytki

teraz zjadłabym coś słodkiego ale nie mamy, może sie do sklepu przejdzie

ale tu na wsi nie wiem czy bedzie otwarty

miłej niedzieli dla wszystkich Purpurowy, o jaki samosad chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy

jestem u chłopaka.

przed chwila zrobił obiad - rybka i frytki

teraz zjadłabym coś słodkiego ale nie mamy, może sie do sklepu przejdzie

ale tu na wsi nie wiem czy bedzie otwarty

miłej niedzieli dla wszystkich Purpurowy, o jaki samosad chodzi

Witaj.

Z tym samosądem to nie tak do końca na poważnie, chociaż uważam że by się przydał. Chodzi o to co jest w linku który umieściłem w tamtym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji niedzieli zrealizowałam najbardziej ekstatyczny plan ever - poszłam na drzemkę... :D No ale po prostu słaniałam się i zasnęłam od razu, nie mogłam nawet wstać po budziku za godzinę, pospałam jeszcze kamiennym snem następną. :shock: No taki mam teraz widocznie czas, tak mój organizm reaguje na zmianę, trzeba się z tym pogodzić.

Zaraz zbieramy się i jedziemy na wspólny spacer gdzieś poza nasz rewir, co by obrazki w głowie pozmieniać.

 

Carica Milica, Oj strasznie chcę ten film zobaczyć, koniecznie napisz wrażenia.

 

Purpurowy, Linka nie otworzyłam, jak doczytałam u Lusesity, że to o krzywdzeniu kotów... :hide:

 

misty-eyed, Miłej posiadówy!!!

 

Lusesita Dolores, I jak polowanie na słodkości? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Linka nie otworzyłam, jak doczytałam u Lusesity, że to o krzywdzeniu kotów... :hide:

Mam nadzieję że osobnika który to zrobił spotka dokładnie to samo.

A tak przy okazji, świetną reklamę ma moja okolica. Znowu...

Jeszcze nigdy nie słyszałem żeby zasłynęła z czegoś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×