Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice zdecydowanie mnie dzisiaj zdenerwowali.

Dowiedziałem się od nich, że brak pracy to wynik mojego lenistwa... :silence: Żeby tydzień pobyli w mojej skórze to skończyli by gadać w ten sposób.

A Tata do pracowitych nie należy jak to się mówi "przyganiał kocioł garnkowi"...

 

no dokładnie. skąd ja to znam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od nich, że brak pracy to wynik mojego lenistwa... :silence: Żeby tydzień pobyli w mojej skórze to skończyli by gadać w ten sposób.

A Tata do pracowitych nie należy jak to się mówi "przyganiał kocioł garnkowi"...

 

 

Ech, też mnie takie gadanie wkur##ia. Wszystko co złe to wedle niektórych wynik lesnistwa, tak jakby innych przyczyn to już być nie mogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge wytrzymac tego ze wszedzie tak grzeja.dusze sie. gotuje sie i otwieram okno kiedy tylko jest taka mozliwosc. wkurza mnie ze kazdy kto przychodzi w kurtce mi je zamyka. wkurza mnie to ze tak strasznie wszedzie smierdzi. wczoraj odetchnelam nad morzem i to byl luksus oddychac czystym powietrzem ale nie bede codziennie jezdzic nad morze.... nienawidze robic zakupow. nienawidze zamknietych przestrzeni publicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druid, a wiesz co? ja też mam myślenie spełniające warunki tzw. paranoiczności, wszyscy coś knują, kombinują, patrzą żeby coś uszczknąć dla siebie moim kosztem, z tym, że ja mam przekonanie, że te moje myśli są słuszne i niczego bym nie chciała resetować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druid, a co Ty knujesz w stosunku do mnie? :nono: mówić mi tu wszystko, raz dwa ;)
w stosunku do Ciebie niestety nic, skoro nawet nie dasz się wyciągnąć na gorącą czekoladę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×